Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nove političke opcije u ex-YU, zašto ne pale?  (Pročitano 11105 puta)
24. Apr 2009, 15:56:15
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
pozdrav svima, jer sam se jučer registrirao na ovaj forum.

a sada da prijeđem na temu, ja sam osobno pripadnik jedne nove političke opcije, ali mogu pisati subjetkivno i objektivno o njoj.  u uvodnom postu planiram oboje jer treba potaknuti neku raspravu na koju sam nemam odgovore!

naime zašto u našoj regiji, bivše se nam zna se se već koje ne uspjevaju nove poltiče opcije kraj ovih "etabliranih" i stvara se bipolarizacija scene i čak se novi stavlaju pod neko ruglo, a glasa se tradicionalno.

evo vi koji čitate, uvjeren sam da svake godine kada su izbori u vašoj zemlji glasujete za iste. . .  i jel se što promjenilo? jesu li vam pomogli? a hoćete li sutra na izobrima dati glas njima? e pa nekako mi se čini da hoćete?

konkretno priča iz koje ja dolazim su zeleni, već vidim izraze na vašim licima, a možete onda zamisliti kakva je tek medijska blokada da se išta poduzme po tom pitanju.

ljudi misle da je to neki ribički klub, bez obzira što je to realna politička opcija u europi.  također recimo na našim prostorima nema prave komunističke partije, jer su ljudi pobjegli od tog režima, ali za nju nema mjesta, a mnogi ljudi su po uvjerenju komunisti, ne socijal-demokrati!

zašto uvijek birate iste krive, čak i da su nvi krivi, zašto ne pokušate?

p. s.  jel se može staviti vlastita fotka za avatar, onako usput da pitam Wink
IP sačuvana
social share
ti ne znas tko sam ja
ja ne znam tko bih mogao biti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
U Beogradu je osnovana stranka zelenih još u vreme Ante Markovića. Na prvim višestranačkim izborima u Srbiji su solidno prošli imali su biračko telo, recimo opština Vračar oko 5% birača. Napomena da su i u Evropi u to vreme zeleni tek počinjali kao političke stranke u smislu izlaska na izbore.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.2.2
U Beogradu je osnovana stranka zelenih još u vreme Ante Markovića. Na prvim višestranačkim izborima u Srbiji su solidno prošli imali su biračko telo, recimo opština Vračar oko 5% birača. Napomena da su i u Evropi u to vreme zeleni tek počinjali kao političke stranke u smislu izlaska na izbore.

72. je već bio u europi prvi ozbiljniji uspjeh zelenih, a 1968. je sve počelo

ta starnak u bg više ne postoji, a niti prelaženje oraga, zelene sam samo spoemnuo, generalno novi ne prolaze, glasuje se za stare, a i novi imaju sposobne ljude

zašto ljudi teže tolikoj bipolarizaciji?
IP sačuvana
social share
ti ne znas tko sam ja
ja ne znam tko bih mogao biti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 
U Srbiji je politička scena baš veoma razuđena. Imaš od liberalnih LDP kao krajnje desne do Socijalista kao leve partije, od nacionalnih do građanskih, od Srpskih do stranaka manjina. I pored sve te usitnjene opolitičke scene ipak se ne pojavljuje stvarni prostor za delovanje jer se okolnosti ne menjaju. Postoji određeni besmisleni pritisak spolja koji blokira svaku mogućnost promene politike.

Inače kolega coolrunner je simpatizer zelenih i imao je temu o zelenima. Ta stranka je na želost pod velikom hipotekom Jozefa Joške Fišera kao dokaza da je samo trebalo dohvatiti se vlasti pa prodati sva ubeđenja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.2.2
U Srbiji je politička scena baš veoma razuđena. Imaš od liberalnih LDP kao krajnje desne do Socijalista kao leve partije, od nacionalnih do građanskih, od Srpskih do stranaka manjina. I pored sve te usitnjene opolitičke scene ipak se ne pojavljuje stvarni prostor za delovanje jer se okolnosti ne menjaju. Postoji određeni besmisleni pritisak spolja koji blokira svaku mogućnost promene politike.

Inače kolega coolrunner je simpatizer zelenih i imao je temu o zelenima. Ta stranka je na želost pod velikom hipotekom Jozefa Joške Fišera kao dokaza da je samo trebalo dohvatiti se vlasti pa prodati sva ubeđenja.


dapače. njemački gospodin o kojem govoriš nije izdao ideale, dao je zelenoj politici novu dimenziju
ja ga jako volim
fantastican lik i pravi politicar
IP sačuvana
social share
ti ne znas tko sam ja
ja ne znam tko bih mogao biti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 
Pravi ekološki svestan lik koji je bombardobvao hemijsku industriju, naftne tankove, vodozahvate. A da to je radio u tuđoj zemlji pa sad tamo neki ljudi umiru od raka.

Ovio je spomenik Jozefu Fišeru

http://www.blic.rs/drustvo.php?id=89349
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Jozef Fišer je dobio litru crvene boje u uho!
Zasluženo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.2.2
Pravi ekološki svestan lik koji je bombardobvao hemijsku industriju, naftne tankove, vodozahvate. A da to je radio u tuđoj zemlji pa sad tamo neki ljudi umiru od raka.

Ovio je spomenik Jozefu Fišeru

http://www.blic.rs/drustvo.php?id=89349

nikad više aušvic je bio motiv

nije da niste pretjerali pa da vas je trebalo pomaziti nakon svih tih ratova

al to je druga tema


IP sačuvana
social share
ti ne znas tko sam ja
ja ne znam tko bih mogao biti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Citat
nije da niste pretjerali pa da vas je trebalo pomaziti nakon svih tih ratova

Vas je posle NDH trebalo parnim valjkom utabati za sva vremena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 
Pravi ekološki svestan lik koji je bombardobvao hemijsku industriju, naftne tankove, vodozahvate. A da to je radio u tuđoj zemlji pa sad tamo neki ljudi umiru od raka.

Ovio je spomenik Jozefu Fišeru

http://www.blic.rs/drustvo.php?id=89349

nikad više aušvic je bio motiv

nije da niste pretjerali pa da vas je trebalo pomaziti nakon svih tih ratova

al to je druga tema

O toj drugoj temi možeš da se izjasniš otvoreno na odgovarajućem mestu. Vidim ti si ovlašćen da sudiš Srbima kao i Jozef Fišer. Možda si ti ponosni posednik srpske kuće u Slavoniji ili srpskog stana u Novom Zagrebu koji se demokratski uselio u imovinu koja nije njegova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.