Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je devojkama stalo do izgleda momaka?  (Pročitano 18067 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Znaci da cu ja da zavrsim sa nekim svetlim,plavookim i denbelim  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
Da li je devojkama stalo do izgleda momaka?

sreca pa mojoj izgleda nije Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
zenama(bar mladim devojkama) nije ni upola stalo do izgleda momaka koliko im je stalo do pracenja onih idiotskih trendova i lupetanja o zrelosti...
znate-ona lupetanja kako zene brze sazrevaju,i kako su im vrsnjaci obicno glupi i nezreli,te je bolje da nadju nekog starijeg,ko "ih razume i zaista ceni" ( ),a s druge strane,nije lose ni da ima debeo novcanik,cisto ako zatreba usput za nesto...
od tih sviranja ku*cu o (ne)zrelosti i (ne)ozbiljnosti muskih vrsnjaka kod mladjih devojaka mi se vise povraca...  Smile
« Poslednja izmena: 25. Apr 2009, 15:01:02 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
to sto ti kazes da su lupetanja, ustvari nisu.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
to sto ti kazes da su lupetanja, ustvari nisu.
1.ne kazem da sve devojke to rade i da se proseravaju sa tim glupostima.
2.naravno da svako trazi neku zrelost,ali...
da li ti mislis da likove od 22 godine zaista boli uvo za svaki problemcic njihovih 18-19godisnjih devojki?i da ih zaista "ceni"? i da su ista zreliji od nesto mladjih likova? zrelost je ista,samo se sa price o jednoj temi prelazi na price o drugim temama,kako porlaze godine...
s druge strane,da li mislis da prosecan lik od 22 godine moze ista vise da pruzi nekoj 19godisnjoj devojci od nekog njenog vrsnjaka(osim... pojedinih dimenzija...)?
(da napomenem-mozda malo previse emocionalno govorim,al to je zato sto su mi se na glavu popela ta lupetanja i izvoljevanja.ako sam uvredio neku zensku osobu ovde,izvinjavam se)
« Poslednja izmena: 25. Apr 2009, 15:13:34 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Citat
da li ti mislis da likove od 22 godine zaista boli uvo za svaki problemcic njihovih 18-19godisnjih devojki?i da ih zaista "ceni"? i da su ista zreliji od nesto mladjih likova? zrelost je ista,samo se sa price o jednoj temi prelazi na price o drugim temama,kako porlaze godine...

ja mislim da, ako nekog cijenis, cijenis i njegove probleme bez obzira na godine.
sad, to sto ti pricas o dijelu populacije koja se izivljava do 30-te i ne zna da cijeni sebe, kamoli onog s kim je, to je druga stvar. mene takvi ljudi nisu nikad interesovali.

Citat
s druge strane,da li mislis da prosecan lik od 22 godine moze ista vise da pruzi nekoj 19godisnjoj devojci od nekog njenog vrsnjaka(osim... pojedinih dimenzija...)?
ne znam sta znaci prosjecan 22-godisnjak.
i mislim da je razlika izmedju 22 i 19 itekako velika, znam po sebi.

generalno, godine ne moraju da budu bilo kakvo mjerilo i ja se ne bih drzala tog kriterijuma kao relevantnog. takvo je moje iskustvo barem

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
i mislim da je razlika izmedju 22 i 19 itekako velika, znam po sebi.
apsolutno se slazem,al eto,nisu sve devojke pametne kao ti...danas ti je u trendu to 3 godine razlike...
generalno, godine ne moraju da budu bilo kakvo mjerilo i ja se ne bih drzala tog kriterijuma kao relevantnog. takvo je moje iskustvo barem
nemam ja nista protiv toga,al kad se radi o braku.moji baba i deda su imali razliku od 9 godina,pa im je malo falilo da dozive 60. godisnjicu...(e,sta je ljubav nekad bila...  Smile )
nego,meni je glup taj idiotski trend da u 16.-22. godini(kada se zna da veza nece dugo trajati,ili bar nece biti brak) devojke stalno traze nekoga ko je stariji od njih 2-4 godine i misle da je samim tim covek iz snova i neki intelektualac i ne znam ni ja sta dok svoje vrsnjake smatraju jednostavno nezrelim i nedoraslim za njihove potrebe i probleme...  Smile
« Poslednja izmena: 25. Apr 2009, 15:34:25 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
to sto ti kazes da su lupetanja, ustvari nisu.
1.ne kazem da sve devojke to rade i da se proseravaju sa tim glupostima.
2.naravno da svako trazi neku zrelost,ali...
da li ti mislis da likove od 22 godine zaista boli uvo za svaki problemcic njihovih 18-19godisnjih devojki?i da ih zaista "ceni"? i da su ista zreliji od nesto mladjih likova? zrelost je ista,samo se sa price o jednoj temi prelazi na price o drugim temama,kako porlaze godine...
s druge strane,da li mislis da prosecan lik od 22 godine moze ista vise da pruzi nekoj 19godisnjoj devojci od nekog njenog vrsnjaka(osim... pojedinih dimenzija...)?
(da napomenem-mozda malo previse emocionalno govorim,al to je zato sto su mi se na glavu popela ta lupetanja i izvoljevanja.ako sam uvredio neku zensku osobu ovde,izvinjavam se)


Au...u kom ti svetu zivis kada spominjes razliku od 3 godine? Danas ti je razlika izmejdu devojke koja ima 19 i lika koji ima 22 nista, barem ovde...te generacije su jako blizu i uopste nemaju toliko drugacija interesovanja...Glupo je sto pricas o bilo kakvom ''pruzanju'' tu jer je to smesna razlika u godinama : neko ko ima 19 godina i neko ko ima 22  su na istoj ''mladalackoj'' putanji i niko tu nije toliko zreliji od onog drugog:ne govoris o zrelom, odraslom muskarcu koji ima 26-27 godina i devojci koja je u vrhuncu neozbiljnosti i ima 19..Zasto mislis da nemaju sta da pruze jedno drugom?Zar je taj covek od 22 toooliko zreliji i odrasliji, vreme mu je da ima porodicu i da se skrasi pa da je neka od 19-20 za njega neozbiljna i ne moze mu nista pruziti?
« Poslednja izmena: 26. Apr 2009, 23:14:52 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
Mene će vjerovatno veći dio ženske populacije ođe da zamjeri na ovo što ću da reknem no ja bi naglasio da nijesu obuhvaćene sve ženske osobe generalno u ovo što pričam ali veoma veliki procenat jeste. To je sve što pričam potkovano sa lični primjeri i iskustvo kako lično tako i od prijatelja i ljudi iz okruženje. Dakle đevojka današnja prosječna nije ništo drugo no obična tuka koja ili ne zna da cijeni ono što ima ili je prećerano zaokupljena modom, dijetama, svojim izgledom, novcem i poznatim ličnostima da se gubi u tome svemu i ne vidi da pored sebe ima totalnog debila bez ikakove ljudske vrijednosti no samo ima džipa i novce. Što hoću da istaknem: Ja sam većinu đevojaka što sam ima tretira đžentlmenski jer sam taki po prirodu, sve je bilo fino u početak, nijeda se nije žalila ni našto i bilo im je super. Al tu se valjda dolazi do onu granicu i zasićenje i onda počinju grintanja- te ti si prekoviše ljubomoran, ti mene kontrolišeš, nijesi izabrao dobar restoran, nijesi me odgovorio na poziv kad sam te zvala, što si po me doša sa tu Ladu da se u tenka vozim do diskoteku, što dišeš, što se ne objesiš? Nikad kraja... A bilo je đevojaka što su me privlačile samo fizički i ja kad je opremim više me ne zanima, ne javljam joj se, izbjegavam je, dajem joj glupe odgovore, postavljam ista taka pitanja- take su šenile zamnom... I ne samo zamnom, viđeo sam mnogo dobrih, jako dobrih momaka, mojih prijatelja za kojih znam da su nogo dobri momci- svakom je cura džigaricu vađela... Skoro da se zapitaš u jedan ternutak što li je ova đevojka sa ovoga uopšte, jel zbog ljubav ili da izliječi komplekse kake? Što si bolji prema nju ona sve gora, to je neobjašnjih fenomen, a sve kukaju: da me je kakog momka nać da je dobar, da me cijeni, da me voli... A kad ga nađu onda ga davaju vragu... Nasuprot tome viđeo sam i vucibatine od ljudi, pijanice i klošare sklone ekscesu i sranju koje đevojke tretiraju ka da su neživi predmet bez mozak- e taki najviše imaju uspjeha u odnos sa žene.

Što se pitanja u naslov tiče ja mislim da im je stalo, naravno, no su danas propagirane neke druge vrijednosti koje se gledaju prije izgleda... Ne, nije to karakter, duhovitost, šmekerski stav ili oblačenje već samo pare, dobra kola, pare, ugled u društvo, pare, pare, velik stan, pokloni i zaboravio sam reć- pare... To je tužno u današnje društvo jer je izumrela ta, tako raći, romantika, to đe je bilo važno samo da je muškarac junačina i pošten, da lijepo izgleda i da je nježan i razuman...
Prošlo ljeto u Budvu sam bio sa društvo na more i taman sam bio prekinuo sa đevojku, nijesam bio nešto naročito utučen iako je bila u pitanje duža veza- no ništa što alkohol ne može da riješi... I sjedim ti ja tako na terasu hotela jedno veče, drugari otišli na neku žurku, ja nijesam htio da idem... I prilazi jedna đevojka od svoje 21-22 godine i kao može li da sjede, ovo, ono, ja reko može što ne bi mogla, no nijesam nešto raspoložen za priču... Ja se mislim saće da ode, no ona ipak sjede, pita što mi je, da nijesam rasinuo sa đevojku? To me pitanje malo začudi... Reko- nije bitno, i tu mi uđošmo u priču, vidim po govor da je iz Beograd ili tako neđe... No da skratim, uglavnom ona preko priče dođe do toga da je hladno na terasu i da bi voljela da joj pokažem moju sobu u kojoj sam u hotel... Tu mi čudno bijaše, i ja je pritegnem malo sa priču da vidim što je po srijedi... Na kraju mi je priznala da su je platili moji drugari, koje ovom prilikom ne bi imenova, da ju je jedan doveo do terasu i pokaza na mene da treba da me "odradi"... Bio sam pomalo zatečen, gledam je onako, stvarno lijepa đevojka a viđi su čim se bavi, bilo mi je žao jer dok mi je to pričala imala je neki slomljen pogled i viđelo se na njoj da ju je sramota... Osjeća sam se mnogo gore nego dok sam sjedio sam i cirkao viski, pri pogledu na tu đevojku koja mi nije izgledala ni malo ka neko koga platiš i radiš mu što te je volja, možda ju je sila prilika naćerala da radi to, prosto da čovjek ne povjeruje... Izgledala je ka neko ko bi treba da ima nekog dobrog dečka i srećnu vezu, bila je nekako pristojna i nježna, došlo mi je da joj kažem da to što radi nije za nju i da ona može bolje od toga... No mi je izgledalo ka da bi se rasplakala, iako bi mi to srušilo sve stereotipe koje imam o đevojkama koje se prodaju za novac... No ona ka da nije bila iz te priče, jednostavno nije bila ni nalik na nešto što očekuješ da vidiš kad sretneš jednu, kako ni reka, "kurvu"... Samo sam ustao i reka joj da smatra ka da je obavila ono što je trebala i otiša sam polako... Jeste da sam tad bio u neki period kad me spucaju emocije, možda da sam je sreo u neko drugo vrijeme to ne bih ostavilo taki utisak na mene ali tada sam se stvarno zapitao đe ide ljudski rod, što radi od sebe za usrane pare i koliko gubi samopoštovanje i što je sa one neke vrijednosti koje ja cijenim, jesam li ja toliko zatucan što očekujem od đevojke kao pojave da bude vjerna i nježna, da bude neko ko će te voljeti i koga ćeš ti moći voljeti neizmjerno i pružiti joj sve što možeš, ili je to u današnje vrijeme samo iluzija? Da li su đevojke danas nešto što se jednostavno može kupiti ka kad kupuješ imanje ili auto, ili su to i dalje ona ljepa nježna bića od čijeg se pogleda naježiš i koje mogu da učine da se osjećaš ka da si prvi na svijet? Iskreno, ne umijem da odgovorim na ovo...
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Odgovor na pitanje je: Da, jeste stalo.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.