Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:44:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne mogu startovati racunar  (Pročitano 3656 puta)
22. Apr 2009, 23:00:00
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ovako pre oko 3-4 meseca sam imao problem sa racunarom tako sto nisam mogao da mu odradim sistem jer se stalno gasi, nekada posle par minuta nekad posle par sati i evo sad je stao nisam mogo ni da ga pokrenem tj. nije palio monitor pa sam zamenio napajanje i onda je proradio ali je nastavio da se gasi tako da ne mogu da mu podignem sistem jer dok sam u dosu on se restartuje. Menjao sam i hard disk i ram memoriju i isto se ponosa neznam sta je problem da nije mozda maticna ili procesor ili i jedno i drugo i kako mogu da to proverim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung s21+
To ti je nešto crklo ili ti je opet do napajanja ili može biti i matična,imaš ovde na sajtu program hirens skeniraj komp pa vidi!!!
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Ne mogu da ga skeniram jer vise ne mogu ni da ga upalim a komponente sam skidao jednu po jednu i menjao novim i nista se ne desava, pa sam sve komponoente skidao i testtirao i sve su bile ispravne sem maticne i procesora koje nsiam mogo jer nisam imao odgovarajucu plocu tj. procesor. Znaci i kad sve zamenim sem maticne i procesora nece ni tad da radi. Kako da znam dal je crkla maticna ili je i maticna i procesor jedino mi izbcuje kad sam testirao hdd gresku ultra dma crc error count neznam sta to znaci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Ako ti je hard ispravan onda je crk'o kontroler na ploci. Zameni prvo kablove pre nego kupis novu, nikad se ne zna.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Hard ne mogu da formatiram ili da mu podignem sistem na tom kompu, kad prebacim hard na drugi komp onda ga mogu podici sistem (u pitanju je sata hdd) ili kad ga stavim kao sekundarni hard onda radi istestirao sam ga preko nekih programa i pokazuje da je sve u redu nema bad sektora tako da mislim da je ploca problem ali mi nije jasno kako moze raditi kao sekundarni a kao primarni nece jel mozda resenje update biosa ili zamena ploce
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Hmmm kontroler... CRC ne izbacuje losh hdd.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
SonyEricsson w302
Moguce je da ti se gasio jer neki cooler nije radio a u biosu ima opcija zastite procesora od visoke temperature tako sto ga ugasi, moguce je da si ti upao u "kriticnu" temperaturu mnogo vise puta nego sto je procesor mogao da podnese i crko je. A moze se desiti i da je maticna otisla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Kada zamenim ram memoriju i ubacim (p)ata hdd onda sve lepo radi, a kad vratim hdd koji je sata onda ne mogu ni da isformatiram disk tj. ne vidi ga kad treba da ga formatira a bios ga vidi, kada taj isti hdd stavim u drugi racunar onda radi sve besprekorno, tako da mislim da su crkli ti konektori za sata na ploci nista mi nije jasno jer rade ako stavim taj hdd disk pored ovog prvog da radi kako sekundarni.Jel ima neko objasnjenje za ovo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Moguce je da u BIOS-u nije podesen kontroler da radi kao bootabilni. Imao sam takvu opciju na jednoj MSI-evoj ploci sa 865PE cipsetom.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:44:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.