Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaboravila si da popiješ pilulu?  (Pročitano 5444 puta)
21. Apr 2009, 21:11:39
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8

Tek ukoliko sa uzimanjem pilule zakasnite 12 sati i više, u odnosu na uobičajeno vreme korišćenja, pilulu smatramo zaboravljenom. U tim situacijama, u zavisnosti od toga u kojoj nedelji korišćenja se zaboravljanje desilo savetuju sledeće mere opreza:

Ako ste zaboravili pilulu u prvoj nedelji, kada se setite popijete zaboravljenu pilulu, kao i pilulu odgovarajuću za taj dan (to znači dve pilule u jednom danu ), a narednih sedam dana uz uredno svakodnevno uzimanje pilule, obavezno koristite i prezervative prilikom seksulanog odnosa, piše na sajtu 21dan.com.

Međutim, ako se u tom periodu već desio odnos obratite se obavezno lekaru, jer postoji veovatnoća da vam je pšotrebna pilula za jutro posle.

Ako pilulu zaboravite tokom druge nedelje korišćenja, kada se setite popijete zaboravljenu i pilulu odgovarajuću za taj dan i nastavite sa narednim pilulama na uobičajeni način.

Pilula zaboravljena u trećoj nedelji korišćenja zahteva pijenje zaboravljenje i pilule odgovarajuće za taj dan, a na aktuelno pakovanje treba nadovezati sledeće bez pravljenja uobičajene sedmodnevne pauze. Tako ćete odložiti očekivanu menstruaciju za još 21 dan, što je sasvim bezaleno.

Druga mogućnost u ovom slučaju je da obustavite dalje korišćenje pilula iz pakovanja i započnete uobičajenu sedmodnevnu pauzu gde će dan kada ste zaboravili pilulu biti prvi dan pauze. Pauza nikako ne sme da traje duže od sedam dana.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo jedno pitanjce vezano za pilule.

Da li se mora ici kod lekara da ih on ispise ili se mogu onako kupiti u apoteci ?

Molim da obrisete pitanje,nasla sam odgovarajucu temu za to!

I hvala! Smile

« Poslednja izmena: 28. Apr 2009, 06:08:29 od srce28 »
IP sačuvana
social share
Ne reci nikom koliko sam plakala,ne reci koliko me bolelo,ne reci nikom koliko sam te volela,reci samo da sam nestala bez traga!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Bez obzira na temu, odgovoricu ovde - antibebi pilule se nikako ne smeju uzimati na svoju ruku.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 257
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia N82
Bez obzira na temu, odgovoricu ovde - antibebi pilule se nikako ne smeju uzimati na svoju ruku.
smeju, ali nije pametno Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Mnogo je jednostavnije reci - ne smeju... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Predpostavila sam ,ali sam ipak hrtela da pitam.

Hvala Smile
IP sačuvana
social share
Ne reci nikom koliko sam plakala,ne reci koliko me bolelo,ne reci nikom koliko sam te volela,reci samo da sam nestala bez traga!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.