Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 17:16:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upoznali ste se preko interneta  (Pročitano 20314 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia E
internet me ne bi lagaoooo Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
internet me ne bi lagaoooo Smile
hahaha, naravno  Smile

Pa eto ja sam upoznala razne ljude preko interneta. I zapazila sam da oni koji lažu na netu retko imaju hrabrosti da se pojave stvarno pred drugima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2107
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
LG 
Sta me briga sta ce okolina da misli o tome.Ljudi se mnogo foliraju i glume neki glamur koji je lazan ili ti drustveno pozeljan.To sam sto sam i kome se svidja ok kome ne molim lepo.Mrzim te sto imaju predrasude i o svemu imaju misljenje iz ciste teorije i tracarenja a ne iz iskustva.Ljude koji se namestaju da budu lepsi,bolji a u sustini vode prazne i povrsne zivote koje jedino mogu da naslade trac i gledanje pinka ili nekog drugog kicastog sadrzaja.Konkretno moja komsinka se udala za naseg coveka iz Kanade i super se slazu nema tu nista lose...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung S7
Jesam, u sustini sam imao srece da ti ljudi i jesu onakvi kakvi se pokazuju online.Tako da sam ih fakticki i poznavao pre prvog upoznavanja.......jbt kakva recenica.Na primer dosta ljudi sa Bureka znam licno , cak sa nekolicinom i poslovno saradjujem i prijatelji smo........sve je to relevantno, u 80 tim su postojali telefonski cetovi sad je to internet.....
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Bolje preko interneta nego preko oglasa.

Apsolutno nemam nista protiv bilo kakvog nacina upoznavanja, neka je i preko neta i preko oglasa i preko prijatelja i preko nemam pojma cega. Jedino mislim da internet stvara iluziju i da osobu koju upoznas na netu treba sto pre "testirati" uzivo, a ne da se dopisujemo sa njom mesecima jer kad neko kaze da ima devojku koju je upoznao preko chata ili fejsa, a nije je video uzivo mi je malo bolesno, a kad nekog upoznas i sa tom osobom se skontas i ona ti odgovara ne vidim u cemu je razlika da li je prvi kontakt ostvaren preko neta, na pijaci, u skoli ili na nekom desetom mestu i voleo bih da mi protivnici upoznavanja preko neta objasne i naprave podelu kako je smekerski, a kako pacenicki upoznati devojku... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
SonyEricsson K610i
Citat
Apsolutno nemam nista protiv bilo kakvog nacina upoznavanja, neka je i preko neta i preko oglasa i preko prijatelja i preko nemam pojma cega.

Mislim da je Teodora htela da kaže "preko oglasa" u smislu onih "sex oglasa" ili nešto tako ( ispravi me ako grešim  Smile ) gde je cilj samo čulno uživanje i sunovrat morala.

Citat
Jedino mislim da internet stvara iluziju i da osobu koju upoznas na netu treba sto pre "testirati" uzivo


Za postojanje iluzije zavisi koliko je ta osoba iskrena i koliko si ti naivan Smiley . Ta osoba sa druge strane mreže u trenutnku upoznavanja može da ima iste ciljeve zbog kojih si i ti došao, da pričate, upoznajete i čak da se smuvate Smile . Ta osoba može i lažno da se predstavlja, zbog nekog svog cilja, da te zavlači, smuva, uzme ti pare i šutne te ko konzervu  Smiley 1

Citat
voleo bih da mi protivnici upoznavanja preko neta objasne i naprave podelu kako je smekerski, a kako pacenicki upoznati devojku...

Nema šmekerskog i paćeničičkog upoznavanja devojke, postoji samo kod muškaraca konstantan problem "kako prići devojci" (dobro, i devojke imaju neke svoje probleme  Smile ). Misli se da oni preko neta nemaju muda za prilaz devojci na ulici. Zapravo, isto ti dođe da li ćeš prići preko nete ili uživo, samo što kada priđeš preko neta, moraš da priđeš i uživo Smiley

Obično parovi koji se upoznaju u klubu imaju problem sa održavanjem veze, pa se pitaju kako su se smuvali na početku  Smile . Dok preko neta ti sa osobom možeš da na miru pričaš o čemu god hoćete, otkrijete sve toj osobi, pa ako se sviđate jedno drugom, navalite na sastanak  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 139
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Bila je vec jedna slicna tema na bureku,
ali evo moj primer, "upoznali" se na IRC-u slucajno 2001 godine, zbog imena sam mislio da je devojka od ortaka sto se odselio u Kanadu, oboje studenti,dopisivali se par dana na ircu, posle presli na messengere i tel. pozive ali bez muvanja,cisto da budemo u kontaktu, da bi posle godinu dana ona iz jedne zemlje presla blize meni tj sa 1500km na 300km razdaljine,kad smo i odlucili da se sretnemo po prvi put. i tad smo se i smuvali leto 2002. Januar 2005 se vencali, i tu smo, jos uvek nemamo dece,ali smo tu negde  Smile  i ne fali nam nista, spojili se ko vreca i zakrpa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Poznajem nekoliko parova koji su se susreli na netu, upoznali uzivo, otpoceli sa zabavljanjem, a sada su i u braku. Uvek ponavljam da ljubav ne bira ni vreme, ni mesto, a ni ucesnike. Nikada se ne zna odakle ce srodna dusa da istrci Smile Isto vazi i za prava, pravcata prijateljstva... koja su se pretvorila i u kumstva = ovo vec govorim iz licnog iskustva Smile

Ne smatram da se svi "kriju iza monitora" i "lazu, lazu, lazu", smatram da ne treba sve trpati u isti kos, jer je "slucajni uzorak" natrcao... dobro, postoje takvi, ali ih jednostavno zaobidjes... odnosno najbitnije je sta ti ocekujes od osobe "s druge strane". Mozda grubo zvuci to "sta ti ocekujes", ali defitnivno jeste tako. Npr. ukoliko ja od Pere i Zike ocekujem komentar na postavljenu temu, ali me jedino Perin komentar zaista interesuje, boli me uvo da li ce Zika da izmisli sopstveni, pa i ukoliko Pere izmisli/izvrda odgovor, njegova stvar jer prvenstveno laze sebe... laze i siroke narodne mase, medjutim to se da uociti vec nakon nekoliko postova, ukoliko "citac" pomno prati, naravno ukoliko je zainteresovan da uoci. Isto tako, da li neko zeli da se upozna ili ne zeli = njegova stvar, njegova odluka... druga stvar, upravo se na ovim prostorima pojavljuju i bolesnici, nije na odmet imati makar dozicu obazrivosti... treca stvar, ma kao da je bitno, oni koji zele da se upoznaju = upoznace se.

Ono sto nikada necu razumeti su osobe koje na ove (internet) prostore dolaze da bi lecile sopstvene komplekse/frustracije/budalastine/itd... itd... itd... jos ukoliko se susretnu takve srodne duse, pa se grupisu s ciljem da napadnu drugu grupu, ili jos gore pojedinca... ili npr. one osobe "koje su pokupile svu pamet ovog sveta", pa na sve zivo imaju i neko svoje slovo... ruzno, zaista... sta reci, sem da sve polazi od kucnog vaspitanja.
« Poslednja izmena: 22. Apr 2009, 12:10:39 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Reborn

Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Prihvatam ja to preko interneta ipa zivimo u takvoj eri da nam to olaksava mnoge stvari i naravno daje vecu mogucnost izbora.Naravno plus je sto su ljudi sakriveni iza monitora cak i podlozniji da se vise otvore nego sto bi to bio slucaj na nekom javnom mestu naravno bez vecih kolicina alkohola i slicnog:)Podrzavam kao sto sam rekao i treb to i reci otvoreno iz razloga  da se ne komplikju daljni zivot lazima.Ali ipak sve je to u rezervi dok se ne zivi bar nekih 6 meseci ili godinu dana zajedno tada se sve otkrije i nema mesta za bilo kakvu vrstu obmane u smislu svesne ili nesvesne .Iz tog sto bi rekli trial perioda  ako je sve ok nema razloga da se  ne zivi zajedno i prizna otvoreno  kako je sve poteklo.Ali po meni   samo preko interneta bez neke probe zajednickog zivota u brak ludost ili ocaj:)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 139
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Naravno paganin, ne mozes da upoznas nekog dok ne delis hleb sa njim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 17:16:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.