Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:40:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upoznali ste se preko interneta  (Pročitano 20324 puta)
20. Apr 2009, 16:48:47
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Danas nije nikakva retkost, ni kod nas ni u svetu, upoznati nekog preko interneta i imati lepu vezu s tom osobom. Ipak, ne žele svi da priznaju da su se na taj način sreli, najčešće zbog straha od reakcije okoline.

Prema jednom istraživanju (nažalost, nije sprovedeno kod nas, bilo bi zanimljivo videti rezultate iz naše sredine) 47% onih koji su se upoznali preko interneta to otvoreno priznaju, i ne vide u tome nikakav problem. Smatraju da je to jedan od boljih načina upoznavanja, da ih to predstavlja kao ljude koji su otvoreni prema novom, hrabri, inventivni. I bolje im zvuči nego, recimo, da kažu da su partnera ili partnerku upoznali u nekom noćnom klubu - šta, bili su pijani, i ta osoba im je zapala za oko? Ne zvuči obećavajuće.

Ovakav otvoren pristup dobar je za one koji imaju samopouzdanja, ne stide se sebe ni onoga što rade, znaju šta hoće i kako do toga da dođu. Ono što je bitno, ako ćete otvoreno reći ljudima da ste voljenu osobu upoznali preko interneta, jeste to da o tome ne pričate s prizvukom izvinjavanja, kao da u takvom načinu upoznavanja ima nečega lošeg, kao da se stidite toga. Govorite o tome kao o nečemu normalnom, što u suštini i jeste - internet dobrim delom služi za komunikaciju.

Prema tom istom istraživanju, 41% ljudi koji su partnera ili partnerku upoznali preko interneta bira kome će to reći, a kome će reći nešto drugo. Naime, ima onih kojima je upoznavanje preko interneta za očajnike, naslušali su se priča o svakakvim perverznjacima koji tamo vrebaju neoprezne (kao da takvih nema svuda), i takva vrsta poznanstva im odmah zvuči kao nešto negativno, i postavljaju neprijatna pitanja u vezi s tim ili sumnjičavo gledaju tog partnera ili partnerku; nekada maltene kao da očekuju da izvede nešto perverzno tu pred njima, ili da izvuče nož i počne da se ponaša kao manijakalni ubica iz horor filma.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Jedan od 10 parova koji se u USA vencaju ove godine upoznao se preko interneta Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Moji jako dobri prijatelji su se tako upoznali pre 4godine i sad su 2god.u braku i imaju bebu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
SonyEricsson K610i
Pročitao sam negde da su se dvoje venčali preko Outlook Messengera (ili neki takav program) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ja sam svoju sadašnju devojku upoznao preko interneta sasvim slučajno a od tada smo retko kad bili na internetu zajedno pošto smo bili iz istog grada i dosta vremena smo provodili zajedno a sada i živimo zajedno.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
Internet je prilično zgodno mesto da se upozna mnogo ljudi, ali naravno posle toga tek dolazi pravo upoznavanje u stvarnom svetu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Internet je prilično zgodno mesto da se upozna mnogo ljudi, ali naravno posle toga tek dolazi pravo upoznavanje u stvarnom svetu.

... stvarni svet je nešto sasvim drugačije samo za one ljude koji se kriju ' iza malog ekrana '
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 3220
Slazem se sa Bokijem u vezi ljudi koji se kriju iza malog ekrana.

Ne vidim zbog cega je sramota priznati da ste nekog upoznali preko interneta, kada se to danas dogadja vecini ljudi koji na netu provode znacajan deo vremena. Nekima se to desi spontano i bez namere, neki traze preko sajtova svoju srodnu dusu, ali sve je to za ljude....

Treba pre svega ugoditi sebi i ne obazirati se na zajedljive komentare okoline.

Nikome ne pise na celu gde je upoznao svoju bolju polovinu, ali ce mu mnogo ljudi zavideti na sreci  Smile

IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Bolje preko interneta nego preko oglasa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N97
Internet je prilično zgodno mesto da se upozna mnogo ljudi, ali naravno posle toga tek dolazi pravo upoznavanje u stvarnom svetu.

... stvarni svet je nešto sasvim drugačije samo za one ljude koji se kriju ' iza malog ekrana '

alal vera majstore ... lepo srocheno u jednu rechenicu.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:40:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.