Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molim sve vozace automobila da pogledaju ovaj video  (Pročitano 12355 puta)
Svakodnevni prolaznik


born to be wild

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 201
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia neka tamo
Okupljanje od 13.00 ispred Savezne Skupstine.

 Svi predsednici klubova koji nisu potpisali zahtev za  poreza na ''luksuz'' da ponesu pecate klubova.

  Krecemo oko 14.00 u Ministarstvo finansija gde cemo predati zahtev i potom otoci do zavoda za transfuziju krvi kod Hrama gde cemo dati ''crvenu'' tecnost.

 Posle toga za Smederevo na skup.

 Za sve blize informacije obratiti se Dekiju koji je zaduzen za ovaj dogadjaj na tel:063 207 769!



http://www.motoasocijacijasrbije.com/forumm/index.php?topic=3180.0

konkretna informacija  se nalazi  na linku ....
molimo  vas u  sto  vecem broju  da se okupite .....


ljubi  vas sve motorashica
IP sačuvana
social share
Never ride faster than your angel can fly...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.65
Necu da ulazim u raspravu o tome ko vise divlja, niko nije bezgresan.
Ove sto jurcaju 200preko Terazija primjeticete svakoga, bio on u autu ili na motociklu.
Neprimjecujete nijednog kako vozi 50 zato sto u prvoj brzini se ne vrti vise od 3000obr, cujete ga tek kad navije gas, cujete i vidite ove koji su se okupili u centu da divljaju kako bi ih svi vidili kakav oni motor/auto imaju.
Ako on ne cuva sebe nece ga ni bog sacuvat, ne morate ni vi.
Ali ne morate nas namjerno obarati, zato sto vam se zuri, zato sto vas nije briga, zato sto mislite da cemo se vec nekako izvuci, zato sto mislite da ste nedodirljivi u svom autu, zato sto vas je neki magarac sinoc probudio turiranjem, tockiranjem, avetanjem na svom ZX-CBR-GSX-R-u.
Mala napomena vozacima automobila, svaki skuter i svaki motor u gradu je jedno slobodno parking mjesto vise, svaki skuter/motor koji se provlaci na semaforu znaci da cete vi manje da cekate, zamislite da ovih nekoliko hiljada motociklista odustane i predje u automobile, koji bismo kolaps imali u saobracaju.

Pozdrav, vozite oprezno (ovo se odnosi i na motocikliste)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple 
Posto vozim aktivno i motor i auto, na obe sam strane  Smile

1. mnogo ima klinaca i budala, kojima tata ili oni sami kupe motor preko 100hp, pa ajmo ko je brzi i ko je ludji.. i kraj

2. zapamtite, skuter od 49kubika je podjednako opasan kao i motor ok 1000 kubika.

3. vozaci automobila naucite da gledate u levi i desni retrovizor pre nego sto skrenete (sa ili bez migavca)

4. kad vidite motor da ide ka vama, ne znate dal ide 60km/h ili 160km/h, budite strpljivi i propustite motor da prodje

savet roditeljima koji kupuju sinovima i cerkama skutere ili motore, gurnite ih sa bicikle da se ogule o asfalt da znaju da ih 4-5 puta veci bol i dublje oderotine cekaju kad padnu sa skutera,motora ako ne i nesto gore (nedaj boze)

Uvek kaciga pojas i rukavice. Kaciga za ne daj boze, pojas da ne bi docekali starost uz dijalizu i rukavice ako ne daj boze dodje do pada, mnogo ruke stradaju.

Vozim motor od 12god do danasnjeg dana, padao sam 3-4 puta, moj brat 10-12puta kazem vam iz iskustva. Hvala bogu nismo lomili nista, niti smo imali ozbiljnije povrede, al mnogo boli..

uzdravlje.. Smile
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 4X HD
Citat
Ali ne morate nas namjerno obarati, zato sto vam se zuri, zato sto vas nije briga, zato sto mislite da cemo se vec nekako izvuci, zato sto mislite da ste nedodirljivi u svom autu, zato sto vas je neki magarac sinoc probudio turiranjem, tockiranjem, avetanjem na svom ZX-CBR-GSX-R-u.
Nemoj da preterujesh, kao da  svi vozachi namerno obaraju motocikliste pa  jadni morate da apelujete na ljudsku stranu vozacha automobila. 99% incidenata se desi zbog toga nepaznje i neodgovornosti, i jednih i drugih, ali ako bi morao da procenjujem vishe zbog nepaznje i neodgovornosti motociklista.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.65
Zato sto mu se "zuri"
http://www.youtube.com/watch?v=qQo64mlNExU

Zato sto ga nije briga
http://www.youtube.com/watch?v=uRh-KkNSp2Y

Zato sto misli da ce se vec nekako provuci
http://www.youtube.com/watch?v=sLElAPCq37o

Zato sto misli da je nedodirljiv u svom autu
http://www.youtube.com/watch?v=4IXMs23mhRY&feature=related

Samo da ovoga ne bude, za tri godine sam 100 puta dozivio da me covek gleda u oci i preprecuje mi put.
Nemoze mi reci da me nije vidio, al to mu je glavno opravdanje, onda kaze vozio si brzo, a ja tek krenuo sa semafora kineskim skuterom, ne ide preko 80. Ako nas vec vidite nemojte se praviti da nas nevidite.

Desavalo se i meni da izletim motociklisti, jednom cak i panduru na motociklu, zato sto je izletio iz krivine na zadnjem tocku, on bi bio kriv sto je brzo vozio, ja zato sto sam mu presekao put i mogao da izazovem nesrecu sa smrtnim posljedicama, znaci robijao bi ga, to nikome ne treba.

pozdrav
« Poslednja izmena: 18. Maj 2009, 03:36:48 od gleglek »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 4X HD
Citat
Samo da ovoga ne bude, za tri godine sam 100 puta dozivio da me covek gleda u oci i preprecuje mi put.
Nemoze mi reci da me nije vidio, al to mu je glavno opravdanje, onda kaze vozio si brzo, a ja tek krenuo sa semafora kineskim skuterom, ne ide preko 80. Ako nas vec vidite nemojte se praviti da nas nevidite.
ma da...ulice su pune vozacha automobila koji pokushavaju da ubiju motocikliste ili da bar podmetnu auto da se ti zakucash u njega kako bi imali razlog da posete limara.  Smile
I to prodju na crveno na tom semaforu koji pominjesh samo da bi tebi preprechili put.
 kako li si preziveo svih 100 pokushaja ubistva?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.65
I to prodju na crveno na tom semaforu koji pominjesh samo da bi tebi preprechili put.
 kako li si preziveo svih 100 pokushaja ubistva?
Nije prosao na crveno, isao je meni u susret a onda na 10m od semafora izveo polukruzno iz trake za desno. Evo dodajem i skicu ako nije jasno. Pa mi ti sad objasni, posto sam ja isuvise paranoican, bi li on to isto uradio da je umjesto skutera vidio sleper!?

P.S. Potpuno sam svjestan svojih umjetnickih sposobnosti

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

untitled.JPG
(38.47 KB, 682x599)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Tattoo

4. kad vidite motor da ide ka vama, ne znate dal ide 60km/h ili 160km/h, budite strpljivi i propustite motor da prodje

Ovo mi baš nije jasno,ovo nisam učio na polaganju,interesuje me samo razlog propuštanja motoriste. Smile

Smišljate sami pravila koja dovode do kobnih situacija,pravilno je da kad vi motoristi naiđete na vozilo ispred vas koje se sporije kreće od vas,morate da vozite iza tog vozila dok se ne stvore uslovi za preticanje,znači,da je na tom mestu dozvolejno preticanje i da nema vozila iz suprotnog smera.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.65

4. kad vidite motor da ide ka vama, ne znate dal ide 60km/h ili 160km/h, budite strpljivi i propustite motor da prodje

Ovo mi baš nije jasno,ovo nisam učio na polaganju,interesuje me samo razlog propuštanja motoriste. Smile
Odnosi se na situaciju kad se motorista krece glavnom ulicom u koju vi treba da se ukljucite ili kad mu idete u susret i ocete da skrenete ljevo, ima prvenstvo prolaza i treba da ga propustite kao i svako drugo vozilo koje se krece na taj nacin, mada tesko da cete primjetiti ovoga koji ide 160km/h, vecina ne primjecuje ni ove sto idu 60

pravilno je da kad vi motoristi naiđete na vozilo ispred vas koje se sporije kreće od vas,morate da vozite iza tog vozila dok se ne stvore uslovi za preticanje,znači,da je na tom mestu dozvolejno preticanje i da nema vozila iz suprotnog smera.
Slazem se s ovim u potpunosti, kosi se sa svim pravilima bezbjedne voznje, nikada nisam preticao na taj nacin, ali sam zato dozivio da vozac automobila koji dolazi iz suprotnog smjera zapocne preticanje slepera, pa sam dva puta zavrsio u kanalu pored ceste pokusavajuci da ga izbjegnem

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 4X HD
Citat
bi li on to isto uradio da je umjesto skutera vidio sleper!?
sudeci po broju saobracajnih nesreca, sudara sa shleperima, autobusima, automobilima medjusobno, verovatno da bi. To shto ima budala koje nimalo ne haju za saobracajna pravila, za svoju i tudju bezbednost nije opravdanje da glumite ugrozenu vrstu. Svakog vozacha u bilo kom  vozilu je neko isekao nebrojeno puta,  pa shta sad?
I mozda je i logichno smatrati da cesh "se snaci" na motoru, kad se provlachite izmedju automobila ne semaforu ste prilichno snalazljivi, onda nema veze shto je u toj traci vec jedno vozilo, zashto bi ti smetao neko ko ti dolazi u sustret i pretiche shleper.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.141 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.