Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molim sve vozace automobila da pogledaju ovaj video  (Pročitano 12351 puta)
17. Apr 2009, 14:16:41
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
... mislite i na nas bajkere.  Hvala! Smile

Take longer to look for bikes
« Poslednja izmena: 17. Apr 2009, 14:18:03 od дрињача »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
aaa ulubi coveku vrata    Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
HTC Tattoo
aaa ulubi coveku vrata    Smile
he,he,he

Kad vi bajkeri naučite saobraćajna pravila i propise,i kad svi budete prvo polagali za A kategoriju,onda može da vas i ispoštujemo,ja ustvari nema šta da vas poštujem ili ne,ja sam dužan vozim po propisu.

-Ne može u gradu da uvek budete u prekoračenju brzine.Voziš motor 100-150 po gradu,i drugi su krivi kad se slupaš. Smile
-Ne može da se vozi motor između kolone automobila.
-Ne može da se pretiče kolona automobila preko pune linije.
-Crveno svetlo na semaforu važi i za motor.

Znači,problem je u vama. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N95-2 & 5800
aaa ulubi coveku vrata    Smile
he,he,he

Kad vi bajkeri naučite saobraćajna pravila i propise,i kad svi budete prvo polagali za A kategoriju,onda može da vas i ispoštujemo,ja ustvari nema šta da vas poštujem ili ne,ja sam dužan vozim po propisu.

-Ne može u gradu da uvek budete u prekoračenju brzine.Voziš motor 100-150 po gradu,i drugi su krivi kad se slupaš. Smile
-Ne može da se vozi motor između kolone automobila.
-Ne može da se pretiče kolona automobila preko pune linije.
-Crveno svetlo na semaforu važi i za motor.


Znači,problem je u vama. Smile


U potpunosti podrzavam!!! Pogotovo kad se voze izmedju kolone i onda kad ih neko ne vidi bune se!!!!
« Poslednja izmena: 17. Apr 2009, 16:08:11 od maliomladinac »
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Управо ово што рече дилетант. Ја сам иначе одавно престао да обраћам пажњу на будале које се мотором завлаче између возила. Ко им јебе матер. Ако њима није стало до сопствене главе на раменима не видим ни зашто би то нас возаче аутомобила занимало? Наше је да поштујемо саобраћајне прописе, а не да гледамо у пасуљ одакле која будала излеће.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.53
mob
Nokia 6210
motoristi kada jure trebaju se prilagoditi i uzet u obzir ostale vozace u prometu..a ne oni njega..
nisam ni ja svetac sa autom - ista stvar kada i ja jurim - ja sam taj koj se mora prilagoditi ostalima.. a ne oni meni.. ja krsim zakon..i moram unaprijed kada vidim neko raskrzije pripaziti da nebi netko se ukljucio u promet.. ne vidi on da ja dolazim brzinom duplo vecom od dozvoljene! to motoristi obicno zaborave kada im netko "uzme" prednost..

IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
HTC Tattoo
Ljudi,jel znate da se kod nas na polaganju za A kategoriju dolazi na svom motoru,i nema obuke,znači,kad položiš testove,zakažu ti polaganje vožnje i na vožnju dođeš na svom motoru i ako ne položiš,oni ti kaži pao si,ti sedneš na motor,i odeš kući. he,he,he Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Absolutno tacno, podrzavam diletanta. Naveo bih jos i nemanje ili nepaljenje svetala nocu, voznju bez kacige i jos ima stosta...
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Пошто је тема видео клип, шокиран сам вашим одговорима да је бајкер крив што је човеку улубио врата и погинуо, због немарности возача аутомобила који је успавано погледао овлаш лево- овлаш десно. Није ни чудо што бајкери гину на улицама српских градова кад имамо возаче који размишљају као што сте ви. Smile
« Poslednja izmena: 17. Apr 2009, 20:47:19 od дрињача »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
HTC Tattoo
Пошто је тема видео клип, шокиран сам вашим одговорима да је бајкер крив што је човеку улубио врата и погинуо, због немарности возача аутомобила који је успавано погледао овлаш лево- овлаш десно. Није ни чудо што бајкери гину на улицама српских градова кад имамо возаче који размишљају као што сте ви. Smile
To na klipu je jedan slučaj,ali,jel ti znaš da motoristi ginu svaki dan,i da u 90 posto slučajeva su oni krivi,i većina nije vozila propisanom brzinom,što je u najvećem broju slučajeva i razlog nesreća.

Kad si ti video motoristiu da vozi 40-ili 60 kilometara na sat,kolika su ograničenja u svim gradovima.Niko,svi gaze ko blesavi.

Poštujte propise i nema problema. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.