Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:58:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U maju vojne vežbe NATO u Gruziji  (Pročitano 17163 puta)
15. Apr 2009, 22:17:21
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
NATO je danas saopštio da će sledećeg meseca u Gruziji održati vojne vežbe.

Najavljeno je da će u vojnim vežbama učestvovati 1.300 vojnika iz 19 zemalja. Ta najava došla je u vreme nastojanja da se poprave odnosi NATO-a i Rusije, koji su narušeni zbog intervencije Moskve u Gruziji, prošlog avgusta.

NATO vežbe održaće se od 6. maja do 1. juna, a pripreme su počele početkom prošle godine, još pre rata u Gruziji. Biće održane 20 kilometara istočno od glavnog grada Tbilisija i imaju za cilj poboljšanje koordinacije između članica NATO i partnerskih zemalja, saopštila je Alijansa.

Rusija, koja je u avgustu prošle godine izvršila invaziju na Gruziju i koja tu bivšu sovjetsku republiku i dalje smatra zonom svog uticaja, još nije reagovala na tu najavu NATO.

Vežbe u Gruziji pokazaće solidarnost NATO sa tom zemljom, kojoj je prošle godine obećano da će u određenom roku postati članica Alijanse, što je naišlo na oštru osudu Moskve, ocenjuje Rojters.


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
znaci,gamad u saradnji sa Kriminalcem i svojim placenicima je isterala svoje...  Smile  Smile
samo cekam vest o angazovanju dodatnih Iskandera u Poljskoj ili na Kavkazu...
stoka jedna podmukla!!!mars kod amera,pa nek tamo rade sta oce,govnari jedni!!!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6300
Biće to zanimljiva vežba, čišćenje ostataka šuta i obnavljanje razrušene infrastrukture Gruzijske vojske.


Izgleda i mi učestvujemo.  Smile Smile

link
link
« Poslednja izmena: 16. Apr 2009, 00:20:04 od KGB agent »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1585
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N93
Lol i posle kažu Rusi nama zabadali nož u leđa kroz Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Izgleda i mi učestvujemo.  Smile Smile

link
link
kad sam video ovaj link i video koga sve ameri nameravaju da odvuku  tamo,mislim da nece biti nista od toga...
Makedonci?Albanija?cime ce oni da ucestvuju?PPSHovima?
maaa,daajte...
s druge strane ako gresim,onda ovo nece proci nekaznjeno,i ne treba...
mada,moguce je da je to zbog vezbe pod imenom Zapad 09 koju bi (normalni deo) ZND mogao da organizuje...
bio je vec Zapad 89(tada su se ameri usrali),zatim Zapad 99,koji je delom isto doprineo da pacovcina Klinton donese pravu odluku(za zdravlje svoje nacije) i zaustavi bombardovanje,te je sasvim je moguce da ce napraviti i Zapad 09,pogotovu sto ima razloga za to...
e,al ziasta su mi fascinantni ti zapadnjaci i kapitalisticke vlade...
Komunisti,po kojima magarci ovde cesto pljuju,ako zele nesto ili nekog da uklone ili pak-da naprave/uzmu,oni to makar "kazu" i tacno se znalo za sta sledi sta...
a zapadnjaci,uvek hvaljeni,uvek moraju da rade putem  najljigavijih nacina...ko prave picke,kao sto su i pokazali 99te i bezbroj puta dosad...
da posvadjaju vec siromasne i bollesne narode Afrike(a vecina tih bolesti je i potekla upravo iz amerike...),da posvadjaju Ukrajince i Ruse,da potplate Francuze i Sarkozija da se Francuska vrati u NATO,da stalno "izbacuju sa trake" nove trgovce oruzjem da obezbede nove materijale za sukobe i ubijanja kao i prostor za americko deljenje pravde,da smisljaju strasne bolesti i zaraze samo da bi za koji procenat smanjili broj vojnika odredjenih zemalja,da izazivaju ekonomske krize i sviraju o tome i idiotima poput Gejtsa samo da bi skidale sumnju sa sebe,itd,itd...
neverovatno!!!  Smile  Smile  Smile
ako zelis nesto,skupi muda,reci otvoreno i drzi svoj stav,a ne ko zadnji bednici da otovreno lazu i ubedjuju svet o "Vezbi koja oponasa izvrsenje odluke UN"
daaajte,ameri,budite musko jednom u zivotu,a ne obicne pacovcine kakve ste vekovima,ma kolko vam to tesko bilo...  Smile
p.s.-svidja mi se slika na RIA-ovom sjatu...
em zato sto predstavlja pustu zelju amera,em zato sto predstavlja NATO kao neki zlocinacki odred,kakav i jeste...
« Poslednja izmena: 16. Apr 2009, 01:00:06 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6300
A možda će biti neka vojno-medicinska vežba, u takvim najčešće učestvujemo u inostranstvu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ja sam za da se napravi neki protest i to masovni, da pokazemo da se narod tome protivi.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ja sam za da se napravi neki protest i to masovni, da pokazemo da se narod tome protivi.
da,ali aj da se radi o necemu vecem i vise vezanim za nas...
nas deo ce ici tamo samo da bi se ucepio...(verujem da bi ti vojnici rado odbili da smeju...)
a i sem toga,pravo mesto za protest jeste sam Tbilisi,da NATO vidi da mu nametanje Kriminalca i laznih ideja i obecanja ne ide po planu,i da Gruzijski narod ne zeli u NATO,ali,mi tu nista ne mozemo...
NO,ako bude neki protest ovde zbog toga,verovatno cu ici...
Srbija(a bogme i Makedonija i jos neke zemlje) ima razloga da ucestvuje u tim vezbama koliko i NATO razloga i opravdanja da te vezbe smesti u Gruziju...  Smile
al,kao sto rekoh-prevelike su to pacovcine i kukavice,te moraju sve da rade putem podrivanja,provociranja,placenika i propagande...
e,zato kad vide par puta vise raketa nego sto su navikli,kako bulji u njih,ima odma da se predomisle i menjaju stav...  Smile  pacovi jedni.
« Poslednja izmena: 17. Apr 2009, 03:04:23 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Citat
nas deo ce ici tamo samo da bi se ucepio...(verujem da bi ti vojnici rado odbili da smeju...)

a zašto nesmeju da odbiju,koja je to cena

Ja sam za da se napravi neki protest i to masovni, da pokazemo da se narod tome protivi.

naravno da se MORAJU napraviti protesti jer ovo nesme da se provuče
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ма све су то играрије, биле су такве вежбе пре чувеног прошлог августа када су их Руси изгазили славио-сам-месец-дана Smile
Може ово и добро да се искористи. Ваљда има неке НВО, дискретно финансиране од Русије које би могле поставити занимљиво потање: шта тачно Грузија има од тога.

Наравно да је питање реторичко, ерго одговор је добро познат. Али могу Данилу и још неким шуНАТОвцима да образложим, веома радо Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:58:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.