Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 11:06:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obama declassifies Anti Gravity Technology  (Pročitano 49272 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
pa,saalim se,bre...  Smile
pa,ja sam ti cak slao link za onar ranch...
ne kazem ja nista za tvoja verovanja,a i da verujes,nista to ne bi meni znacilo,nego sam se nasalio...  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Jao bre drugar, Ne mislim nista zlonamerno. Nikada nikome nista los nisam pomislio, a kamo li nesto vise.

Jednostavno me vuku ove stvari. Ne mogu to objasniti tek tako. Kada bih mogao, prestalo bi me interesovati. Verujte ljudi, toliko toga ima, da se vise ne moze tek tako razgraniciti jedno od drugoga. Kao sto se vode rasprave o Religiji, kako je nastao zivot, ima li Boga ili ne, ... pa se suprotstave dve strane, ... mene ne zanima suprotstavljanje. Mene obe strane zanimaju. Obe hocu cuti. Ko zna sta bi se odakle moglo naci, izvuci, saznati. Sama nauka, ova zvanicna, ima i onu "pozadinsku", drugu, navodno nepriznatu. A u toj nepriznatoj su isto ljudi sa titulama dr, mr, pr, fr, gr, ...  Smile
Da li i njima ne dopustiti da kazu sta imaju ?? A koliko puta se pokazalo, da nakon decenija, ono sta su rekli postane stvarnost, priznato. Mnoge stvari se diskredituju, mnoge ismejavaju, ... zasto ?? Da li je stvarno razlog za takav postupak to sta se navodi ili nesto drugo ??
O mnogim pitanjima bi se to isto moglo pitati. I za same ufo-e. Sta je to ?? Odakle tehnologija, ... ?? Zasto se otvaraju sada arhive ... i jel' to priznanje da ljudi koji su to prijavljivali nisu bili blesavi ?? Zasto se u UN pkrece to pitanje ?? Zasto, zasto, zasto, ... i ko zna koliko puta zasto.

Da li ste npr. znali da se 2001.u Britanskom Sveucilistu Sussex, sakupilo 60-ak ucenjaka iz 10-ak zemalja. Razlog, kako putovati u Svemir. Ali ne ovako kao sto nam je poznato. Vec ostvariti ideju Star Treka. Warp pogon. Ocena, za oko 5-10 god bice moguce takav pogon postaviti na satelite. Koristili bi energiju polja nulte tacke.
Prisutan je bio i dr. Halu Puthoff, koji se 30-ak god time bavi.
Tada je i receno, da se vec 30 god, rade tajna istrazivanja u pogonima Los Alamos. A do tada su NASA i Americka vojska odbijali postojanje tih instalacija.
Na kongresu NASA-e u novomeksičkom Albuquerqueu raspravljalo se o mogućnosti da svemirski brod stvara vlastitu crvotočinu.
Da ne nabrajam dalje, ...

Puno je stvari koje danas nisu, vec sutra jesu. Puno se negira, da bi se kasnije potvrdilo. Puno se stvari pogresno tumace, prezentuju, ... Puno je nekakvih dokonih objasnjenja, budalastina, kretnizma, ... ali zato je puno stvari koje nas stavljaju pred nesto, sto ni sami sebi ne bi zeleli priznati.

Sama nasa proslost obiluje takvim stvarima, da je nemoguce ne primetiti ih. Da je nemoguce ne zapitati se neke stvari.
Da ne tupim na dalje, nadam se da cemo svi bar u temi uzivati, a u bliskoj buducnosti i blagodetima ovakvih stvari.

Smile
« Poslednja izmena: 19. Apr 2009, 20:46:08 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Prosto moram da se slozim sa Lightsoftom....a ocigledno je da se u 20-om veku najvise tehnoloski napredovalo u istoriji naseg postojanja.....zasto to od jednom? Sto se nije dogodilo ranije u 16 ili 18 veku?Zato cesto kazem da imam utisak da se stvari u poslednje vreme uzasno ubrzano desavaju....kome se to sada zuri?Mnogo pitanja a malo pravih odgovora....jedino sto nam preostaje je da se sto vise informisemo kako znamo i umemo i po mogucstvu odvojimo prave informacije od onih koje to nisu.Posao nije bas lak,ali valja se potruditi...ali ocigledno mnoge stvari nisu onakve kakvim su nam prikazane,a vec je to dovoljno da izaziva sumnju u meni ...voleo bih da verujem da ce te nove tehnologije sluziti covecanstvu za dobrobit,ali iskreno ,bojim se da ce to biti upravo suprotno Smile
« Poslednja izmena: 19. Apr 2009, 20:58:17 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Nego sta nego suprotno. Zasto bi onda stalno krili takve stvari. Da su dobronamerni obelodanili bi sve odmah, covecanstvo bi preispitalo svoja verovanja, stvari bi evoluirale. Ali jok, mnogi bi pali i izgubili vlast. Covecanstvo ti je jedna stoka grdna sve skupa uzevsi - stalno neko zeli da kosristi drugoga, vlada nad njim i izrabljuje ga.

Sto sada Obama hoce da se neke stvari obelodane - ne mogu da prokljuvim. Sve mi se cini da ce on nekako da fasuje, a ako ne, onda mozda ima sanse da stvari idu napred - osim ako sada vec nije kasno, jer niko vise ne veruje da neko zeli nesto dobro a da ispod toga nema nesto drugo - ono staro izrabljivacko i podjarmljivacko.

E, bilo da smo tehnologiju sami smislili ( a Nemci su krajem WWII imali nacrte za letece tanjire i postoje cak i fotke, mada ja ne znam pouzdano verodostojnost toga, ali sto da ne, pa posle su i ostali tj USA radili nesto na tome - za Ruse ne znam) ili je maznuli od nekih nesretno stradalih vanzemaljaca, ili od svega po malo; ocigledno je da mi za sve to jos nismo zreli sem da se bijemo sa time. A ko ima tajno oruzje taj ima iznenadjenje, u tome je cela stvar.

Ja do sada ni jedan UFO nisam video, a bas bi voleo, kakav sam ludak za fotografisanje, postovao bi ovde da bi vam dosadilo Smile Smile Smile Smile
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
To sto obelodanjuje je samo oblik pritiska. Oni su u krizio ali to kao da porucuje "evo vam ovo al bolje ne pitajte sta sve imamo". To je staro dobro verovanje u bozanska oruzja i samo krije svoj strah. Sustinska misao bi bila "mi mozda i pocnemo da se raspadnemo al ovo sto krijemo ima da sednu dva americka cobana i da ve sve potrse".

Imaju to i Rusi, Francuzi su odavno prestali time da se bave, Britanci su to dugo cackali pa prestali da bacaju pare... Ma imao sam svojevremeno eksperimen za po kuci, kako da to isto napravite.

 Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ma da, pocela i njima mecka izdaleka da grebe oko kuce, a kad im stvarno zakuca na vrata...
Ameri su kauboji i najvise vole da se zapale i lincuju nekog potpuno nevinog, onako u gomili. Bojim se da kad krene bas da im biva lose, ne okrive opet nekoga sa strane za to, pa opet rat pizda im materina. Postali su paranoicni.
A te tehnologije bi mozda bile stvarno zgodne za najnormalniju primenu, 'el vidis kakve su guzve po gradovima, opste ludilo, nervoza - zamisli da se lepo lebdi po zadatim putanjama -otkucas adresu i stignes za cas, a kad oces van grada onda kao avionom po nekim koridorima. Ihhh! Mnogo ja mastam - ima opet da se zarati po sto puta, i bice sve bolje tehnologije i sve gore ubijanje. Na kraju ako budu samo roboti koji se tuku medjusobno, onda smo ga stvarno uprskali. Jebo ih ko ih je stvorio lude i usadio im to da treba da zavladaju svetom - po stoti put ista glupa ideja koja uvek propadne.

Uf, odoh van teme.

Nego, ovi crtezi sto su postovani, strasno su slicni onim nemackim iz WWII. Moracu to da nadjem i stavim - gotovo da sam siguran da su ameri iz toga razvijali dalje.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
ja i dalje pitam , zashto se ovi predlozi raznih vrsta pogonu zovu anti-gravitacioni  Smile ? koliko sam ja shvatio citajuci spomenute textove , radi se o raznim vrstama pogona mamipulacijom elektro-magmetnog polja . u nekom smislu oni jesu anti-gravitacioni ,ali ne vishe od npr lastisha na packi kad izbaci kamen suprotno dejstvu gravitacije  Smile

p.s. evo interesantne ideje kako da se napravi jednostrani magnet - mislim da shvatate potencijal  Smile



http://en.wikipedia.org/wiki/Halbach_array
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Potpuno se slazem s tobom bf_109_g_6. Pa i kad skocis u zrak to je na trenutak "antigravitacija". Uverenja sam cak da taj termin treba izbaciti jer nas u stvari zbunjuje. Ako vec govorimo o tome trebalo bi da govorimo o nekoj energiji ili polju koje deluje suprotno gravitacionom pa je onda rezultanta tih polja ili sila, kako vam drago, takva i takva te se cini da je telo lakse ( a de fakto i jeste) pa lakse moze da poleti jer potrebna sila uzgona moze da bude manja, ili recimo da lebdi ako je rezultanta tih sila jednaka nuli, ili da poleti bez krila ako je rezultanta veca od nule ali u suprotnom smeru od pravca delovanja gravitacije, tj. da je to kontragravitaciono polje jace.

Puno mrsim jer nisam strucan, ali koliko ja vidim kod toga sto ameri pricaju radi se o efektu koji u tom smislu funkcionise. Sam termin "antigravitacija" je dosta uopsten i pitam se sta se pod njim tacno (zvanicno u nauci) podrazumeva. Sve bih nesto rekao da i samu gravitaciju ne poznaju dovoljno, vec samo znaju uglavnom njeno delovanje, ali sustinu... ne znam, mozda i lupetam.

Takodje misljenja sam da Amerikanci obozavaju bombasticnost - sada ceo svet misli da su savladali ko zna kakve tehnologije. OK, imaju pare istrazuju, primenjuju, ali sve to opet nija otkrice antigravitacije kao neke neotkrivene sile koja se na odredjen nacin dobija.

Inace, ovi crtezi mi malo znace - ne znam o cemu se radi - jesu li to pravci elektromagnetnog polja koji deluju na neko metalno jezgro??? Smile, jeb. nisam iz te struke i moje je znanje o tome gimnazijsko.
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8

Inace, ovi crtezi mi malo znace - ne znam o cemu se radi - jesu li to pravci elektromagnetnog polja koji deluju na neko metalno jezgro??? Smile, jeb. nisam iz te struke i moje je znanje o tome gimnazijsko.
 Smile

to su linije sile magnetnog polja - tako se dobija stalni magnet za frizider  Smile koji  (teoretski ) ima samo jedan pol . medjutim , potencijal je ogroman jer je na taj nacin moguce ostvariti magnetnu levitaciju bez skupih elektronskih komponenti (samo kalemovi) ,vidi prethodni ,a i ovaj link :

https://www.llnl.gov/str/Post.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Tacno zbori bf_109g_6.... u pitanju je elektrodinamicki pogon. Ima ih raznih vrsta a najnapredniji je mikrotalasni. Racuna se da ce taj uci u upotrebu za nekih dvadesetak godina.

 Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 11:06:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.