Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:13:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomagajte ljudi...problem sa rezacem  (Pročitano 5724 puta)
13. Apr 2009, 19:14:52
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia Lumia 800
Pre par nedelja sam reinstalirao sistem.Stavio sam Win XP SP 3 (integrisan SP 3,koji ne trazi serial),i od tada imam sledeci problem. Naime,imam Nec dvd RW ND 3570A. I povremeno mi se desava da nece da mi procita diskove,cak i one koje sam rezao na njemu.Nema nikakvih pravila...neke hoce,a neke nece,ni za lek.Sta moze biti problem? Sumnjam na to,da je riknula optika, s' obzirom da je kupljen dec. 2006'te,mada,do skora,sa starom instalacijom XP-a,je sljakao kao lud,da sam ubacio kamen,i njega bi procitao. Molim za pomoc,drugovi Burekdzije  Smile Smile Smile






[Edit by chelavi1: Teme sa naslovima tipa: Hitno, Pomoc, Problem, Da li i slicne, treba maksimalno izbegavati! Naslov teme mora da odgovara njenom sadrzaju i da ga barem delimicno opisuje. Konsultujte se sa Pravilnikom Burek Foruma]
« Poslednja izmena: 13. Apr 2009, 19:35:23 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Apple iPhone 12, S21
naj verovatnije da ti je optika otisla, nevezano za ubacivanje sp3...
jedino sto mozes da probas je da odradis update firmware-a, ako postoji.
idi na zvanicni sajt i proveri da li ima za tvoj model. ako ima, obicno imas i uputstvo kako se radi...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


da to sam ja

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 49
Zastava nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung s5360
hm...i ja sam imao isti problem,pa su mi mnogi predlagali sve moguce opcije,ali problem sam resio,tek kada sam skinuo dvd rezac,ocistio laser alkoholom i sve vratio na mesto.radi kao blesav.nadam se da sam ti pomogao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia Lumia 800
Jedan kolega sa posla,mi je spomenuo da je mozda doslo do konflikta sa novom instalacijom,koju sam stavio Win Xp sp3? Cekam,da vidim da li cu dobiti jos neki odgovor,pa cu odluciti. Jbt,malopre sam narezao dvd,i nije hteo da ga procita... Uzas,poludecu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Apple iPhone 12, S21
reses u kom programu? neru?
probaj da promenis program...ili skini neki drugi (ashampoo burning studio) ili probaj iz wina, da vidis...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


No leaf clover

Zodijak
Pol
Poruke 183
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ili smanji brzinu rezanja. Rezace ti malo duze, ali ce bar diskovi biti citljiviji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia Lumia 800
Drugari,nebitno je to... Nisam toliki laik,tako da racunare poznajem koiko-toliko. Nije u pitanju brzina rezanja cd-a,ili dvd-a,vec to sto je rezac poceo selektivno da cita diskove.Nebitno da li sam ih ja rezao,ili neko drugi,niti je problem u tome koji program koristim za rezanje.sam opis problema imate na pocetku.Molim vas,jako je iritantno,i molio bih samo precizne odgovore vezane za postojeci problem. Unapred zahvalan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Apple iPhone 12, S21
da racunare poznajes koliko-toliko znao bi da je sve ovo gore bitno...i program koji koristis (pogorovo ako je to Nero), i brzina rezanja (pogotovo ako rezes na velikim brzinama)...
promeni program, promeni brzinu rezanja, ocisti laser i odradi update firmware-a...
ako i posle tih promena bude isto, znas da je optika odsluzila...
procitaj i ove teme ispod mozda pomognu...

http://forum.burek.com/index.php/topic,413041.0.html?language=english;language=english
http://forum.burek.com/index.php/topic,352317.0.html
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia Lumia 800
Za rezanje koristim Nero 8,a sto se brzina rezanja tice,u 99% slucajeva rezem na najnizim ponudjenim brzinama,bas zbog kvaliteta rezanja. Firmware cu pokusati da  Up dejtujem,a pokusacu da odradim sve ono sto si mi ponudio malocas. Nadam se da cu resiti problem. U svakom slucaju,javicu sta se dogadja. Hvala na savetima,pa se vidimo,vec koliko sutra popodne,nakon sto sve ovo odradim natenane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
lepo sutra idi i kupi neki brend od dvd rezaca a ne NEC  (iz iskustva ti kazem),a doticni lepo sa cekicem razlupaj Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:13:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.