Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:21:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Parfemi koji pale i muskarce i zene  (Pročitano 30797 puta)
11. Apr 2009, 11:53:59
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


useli se u moje srce,necu ti naplacivati kiriju...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 5530
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N95 8GB
Osim što, imitirajući feromone, podstiču želju za seksom, parfemi pojačavaju druga čula, osetljivost erogenih zona i ubrzavaju orgazam




Američki dizajner Tom Ford kaže da žene žele da muškarci mirišu - muževno. Parfemi koji oponašaju miris znoja i seksa su njegova vizija privlačnog. Ako se uzme u obzir da je koncentracija feromona, hormona zaslužnih za privlačenje suprotnog pola, najveća upravo u znoju, možda Ford zna o čemu priča. Ipak, ako žele da izbegnu miris znoja, a da opet zadrže seksepil, muškarci bi trebalo da izaberu parfeme bazirane na mirisnim notama prirodnih afrodizijaka sa proverenim delovanjem, kao što su cimet, mošus, pačuli i sandalovina. Njih su koristili i Egipćani, proveravajući im delotvornost na ženama za vreme ovulacije. One bi, naime, i pri najslabijem mirisnom tragu mošusa „navalile" na supruge, što su muškarci i te kako znali da iskoriste. Isto je i sa cimetom, koji podstiče cirkulaciju, čineći erogene zone osetljivijima, a seksualni užitak jačim. Na istom principu deluje i sandalovina, koju žene podsvesno poistovećuju sa androsteronom, prirodnom hemikalijom koja podstiče čežnju i privlačnost.

Kada je reč o osetljivim muškim nosevima, najbolje reaguju na miris vanile, čiste posteljine, orhideja i citrusa, pokazalo je istraživanje. Prevedeno na jezik parfema, muškarci vole lagane cvetne parfeme bazirane na mirisu gardenije, frezije i zelenog čaja, drvenaste sa mirisom smole i začinske (beli biber). Ali, jaki cvetni mirisi, kao što su mirisi ruže i zumbula, „ohladiće" ih u trenutku. Naime, podsećaju ih na miris bake, a to im nije nimalo seksi. Isto misle i o voćnim parfemima koji im bude apetit, ali ne za seksom, već za domaćom štrudlom od jabuka ili kompotom od višanja. U kategoriju „bakinih" parfema ubrajaju i puderaste koji ih „guše i stvaraju glavobolju", a najgori parfem im je onaj koji je nosila bivša devojka.

Muškarci vole
Muškarcima su najdraži mirisi sveže oprane posteljine i čistoće nakon izlaska iz tuš kabine, pokazalo je istraživanje. Takođe, žele da im žena miriše „mlađe" i „skupo", što se postiže cvetnim mirisima u kombinaciji s limunom i laganim parfemima drvenastih nota.

Najpopularniji muški parfemi
Gentlemen - Givenchy,
Polo black - Ralph Lauren,
Aqua elements - Hugo Boss,
Euphoria - Calvin Klein,
Farenheit - Christian Dior,
For men - Dolce Gabbana

Žene vole
Žene koje su tokom maštanja o seksu mirisale muški parfem, brže su se i jače uzbudile od onih koje su fantazirale bez mirisnih stimulansa, pokazalo je istraživanje Udruženja za istraživanje mirisa i ukusa. Ipak, prevelike količine sintetičkih mirisa su ih terale na kijanje i prekidale „dotok" krvi u erogene zone, navodi se u istom istraživanju.

Najpopularniji ženski parfemi
Miracle - Lancome,
Light blue - Dolce Gabbana,
Elle - Yves Saint Laurent,
Secret obsession - Calvin Klein,
Rouge - Christian Lacroix,
Daisy - Marc Jacobs

Izvor:Stil
IP sačuvana
social share
ako voleti znaci ziveti...onda voleti tebe znaci ziveti vecno....

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N97
Farenheit - Christian Dior

molim lepo ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
mojih omiljenih nema na listi.
inace ne podnosim onaj... kako se zove... lici na mesavinu bibera i nafte...
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
Utrefiše te Far  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N97
Kao prstom u ... shteker.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
ja obozavam muske parfeme, jednom sam bila u iskusenja da sebi kupim jedan Smile

ali moja slaba, krhka licnost je prevladala.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Kažu da kad neosećaš parfem na svojoj koži kad ga staviš, da taj parfem odgovara tvojoj koži! Smile
To naravno važi kad malo ostoji na tebi, a ne istog momenta kad se stavi!
Svaki parfem miriše na svakoj osobi drugačije!
Moji omiljeni su Hugo Boss - Women i Grll, isto tako svi Hapy parfemi, nekako su mi savršeni i lepo mi stoje.
Ne volim napadne slatkaste parfeme, ma da kažu da muškarcima su oni izazovni i pale ih!!! Smile
Volim cvetne, sa esencijom egzotičnih cvetova, egzotičnog kiselkastog voća i Jasmina, obožavam bazu jasmina, ali onog mediteranskog! Lotos mi je isto savršen u pafemima, ali samo iz Azije!
Volim i muške, ali da su osvežavajući i kiselkasti, ne napadni da ti bude muka ili oni takozvani mačo parfemi koji mirišu na kedrovinu i miris zenlje i duvana, recimo Diabolo parfemi su mi totalno odbojni!
« Poslednja izmena: 11. Apr 2009, 16:11:29 od danicheli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Ja volim one sladunjave i lake kao npr. Bossovi zenski parfemi..A trenutno mi je omiljeni PinkSugar...Mnogo glup naziv, al zato mnogo dobar miris  Smile
« Poslednja izmena: 11. Apr 2009, 18:03:49 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s

Savrsenstvo.

Imam i Paco Rabanne - Million i jos par nekih manje popularnih, ali je Armani defintivno bomba.
Ne znam kako deluje na zene, ali ja ga obozavam Smiley
A svidja mi se i zenska varijanta, kupih prosle godine dragoj osobi Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 257
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N82
za mene nema nista dalje od ovog:

oduvek , zauvek, a ne neki fenseraj kao taj million, mada priznajem da ima lepu ambalazu Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:21:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.