Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 281 282 284
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu ~ New  (Pročitano 295421 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Pevač Džordž Majkl neće nastupati do kraja godine zbog lošeg zdravstvenog stanja, a prekinutu turneju nastaviće tek kada se potpuno oporavi, preneli su danas mediji.

Pevač, koji se trenutno nalazi u bolnici, prekinuo je svoju turneju zbog upale pluća.

Zbog njegove bolesti, turneja ''Symphonica'' za sada neće biti nastavljena, a preostalih 14 koncerata odloženo je do daljnjeg.

Neki mediji su spekulisali da ovaj 48-godišnji pevač ima problema sa srcem, ali je njegov portparol demantovao ove glasine rekavši da Džordž Majkl ima upalu pluća i da su sve druge informacije o njegovom zdravstvenom stanju neistinite.

Lekari trenutno ne mogu da daju prognoze koliko dugo će se pevač zadržati u bolnici.

''Zdravstveno stanje Džordža Majkla je ozbiljno i trenutno se nalazi na lečenju. Uz terapiju lekovima, on mora da se odmara'', izjavio je lekar Tomas Stodinger.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Pevačica Tanja Savić, koja je nedavno prijavila policiji svog supruga Dušana jer je odveo njihovog sina Maksima, uspela je da izgladi bračne nesuglasice.

Par je ostavio sina na čuvanje Tanjinim roditeljima u selu Radinac, a oni su došli u Beograd da na miru porazgovaraju o svom braku. Pošto je folkerka za časopis ’Story’ potvrdila da je ponovo u drugom stanju, jasno je da se bračni par pomirio.

’Nakon što su se preselili u Beograd da bi zajedno doneli odluku kako će dalje, Tanja i Dušan su se veoma zbližili. Dugo su bili u nedoumici i stalno su mislili na malog Maksima, koji je bio kod Tanjinih roditelja. Kako su provodili dosta vremena zajedno, shvatili su da se sve više vole i da ne mogu jedno bez drugog. A onda je Tanja saznala da je u drugom stanju. Njihovoj sreći nije bilo kraja. Veoma su se obradovali i jedva čekaju da njihov sin Maksim dobije batu ili seku. Tanja će se sa suprugom i sinom vratiti u Australiju na godinu dana, gde će roditi i drugo dete, a karijeru će staviti u drugi plan kako bi i drugoj bebi posvetila istu količinu pažnje kao i Maksimu’ rekao je izvor za ’Alo’.

Vest o prinovi promenila je Tanjine planove da izda novi album, koji će očigledno morati da sačeka, a njeni obožavaoci će dotle uživati u novom singlu ’Hotel za izgubljene duše’ koji uskoro objavljuje.


Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Bivši ukućani regionalnog Velikog brata ne propuštaju priliku da se dobro zabave na raznim društvenim događajima. Nakon povratka sa zajedničkog putovanja u Prag, Nikola Maurović i Nikola Nasteski Lester prisustvovali su nedelji mode u Zagrebu „Dreft Fashion Week Zagreb“.

Nikola i Lester su pojavljivanje na nedelji mode iskoristili i da se „pohvale“ ožiljcima na rukama koje su doneli iz Praga i objasnili da su pod uticajem alkohola došli na ideju da se pobratime.

„Bili smo glavne zvezde. To je bio produžetak Velikog brata. Cela ekipa iz Velikog brata se nije videla odavno, tako da je bilo ekstra“, prokomentariosa je Lester putovanje u Češku.

„Bilo je stvarno super, jedino što smo putovali skoro 16 sati, ali nema veze, u busu je bila odlična zabava. Imali smo i turističkog vodiča. Bilo je kao na maturskoj ekskurziji“, kaže Nikola Maurović.

Dvojica bivših ukućana međutim tvrde da su pisanja medija o trudnoći Marijane Čvrljak i njenoj udaji za Nemeša neistinita.

„Ma ne, to nije istina. Neko je sve to izmislio, valjda bi nam rekli, a i da nam kažu ja to nikome ne bih rekao. Ali nije istina da je Marijana trudna i nije istina da će se Marijana i Nemeš venčati“, rekao je Nikola i osvrnuo se na nedavnu izjave Tamare Đorđević da će par imati skromno venčanje.

„Ne znam, možda je Tamara to stvarno izjavila, a možda i nije. Ali, sigurno je da se neće venčati jer se Marijana još nije ni razvela. Ali njih dvoje su mnogo mirniji i opušteniji nego što su bili u kući Velikog brata. Baš se vidi da se zaljubljeni, drago mi je zbog njih“, kaže Nikola.

Glasine o navodnoj trudnoći demantovala je i Marijanina sestra, Maja Kovačević.

„Smešno mi je to, to su gluposti. Sto posto nije istina da je Marijana trudna“, rekla je Maja.


Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Holivudski par Anđelina Džoli i Bred Pit navodno su rešili da usvoje još jedno dete iz Afrike da bi njihova ćerka Zahara sa njim ostvarila bliskost, preneli su danas mediji.

Pit i Džoli su se na ovoj korak odlučili jer su svojoj usvojenoj ćerki Zahari obećali da će usvojiti dete iz Etiopije. "Veoma su uzbuđeni zbog novog deteta.

Obećali su Zahari da će usvojiti dete sa kojim će ona moća da ostvari bliskost, jer će biti iz iste zemlje kao ona", rekao je neimenovani izvor blizak paru, dodavši da je srećan broj Breda Pita uvek bio sedam, pa žele da imaju i sedmoro dece. Bred Pit i Anđelina Džoli već imaju šestoro dece – Medoksa (10), Paksa (7), Zaharu (6), Šajlo (5) i trogodišnje blizance Noksa i Vivijen.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Britanska pevačica Lili Alen rodila je ćerku, prvo dete sa suprugom dekoraterom Semom Kuperom.

Rođenje devojčice usledilo je posle dva pobačaja Lili Alen. Prvi se dogodio 2008. godine, kada se pevačica zabavljala sa muzičarom Edom Simonsom, a u novembru 2010. godine izgubila je bebu u šestom mesecu trudnoće.

Alen i Kuper su se venčali u junu ove godine, posle dve godine veze.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Pevačica Dženifer Lopez povela je svog 18 godina mlađeg dečka, plesača Kaspera Smarta na Havaje na ostrvo Kauai, preneli su danas mediji.

Na Havajima ovaj par je zajedno sa decom pevačice Lopez, blizancima Maksom i Emom, proveo Dan zahvalnosti, piše internet tabloid ''Radar onlajn''''.

''Kasper je divan sa decom. Igrao se sa njima, a i Maksu i Emi je prijalo njegovo društvo'', rekao je izvor blizak paru.

Pevačica se u septembru razvela od pevača Marka Entonija, a od tada su je povezivali sa mnogim poznatim ličnostima među kojima je glumac Bredli Kuper, kao i zvezda latino-američkih sapunica, Vilijam Levi.

Lopez je od nedavno sa Smartom, a kako tvrdi njen predstavnik za medije ona sa njim ne želi ništa ozbiljno, već samo zabavu.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Tuliša Kontostavlos (23), učesnica osme sezone „X Factor-a“ čija je tetovaža na ruci bila u fokusu poslednje dve nedelje, uspela je sinoćnjim nastupom da izbaci u prvi plan svoju zadnjicu.

Naime, Tuliša se na bini pojavila u uskoj crnoj haljini koja je pod svetlima reflektora otkrila previše, a u naletu radosti nakon saznanja da je prošla u polufinale ispod prozirnog materijala su „sevnule“ tangice.

„Nema tog novca za koji bih se skinula, mogu da mi ponude i milone. Ja nisam prostitutka. Ne želim da uvredim nikoga, ali ja sam muzičar, ja ne prodajem svoje telo“, rekla je Tuliša u intervjuu koji je nedavno dala za „The Sun“.

„Svoju tetovažu sam pokazala mnogo pre učešća u X Factoru. Ona je oduvek bila moj zaštitni znak i moj nadimak“, rekla je Tuliša povodom optužbi da javnim pokazivanjem tetovaže u emisiji promoviše svoj parfem.

„Parfem se zapravo i ne zove The Female Boss. Zove se samo TFB. Ne verujem da bi iko otišao u radnju i kupio moj parfem samo zato što je video moju tetovažu. Organizatori su mi rekli da je OK i da mogu da nastavim to da radim, što i hoću“, dodala je ona.


Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Film 'Nečista krv' koji je snimljen 1991.godine, biće prikazan kao serija od 12 epizoda na televiziji 'Hepi' a sadržaće i neke scene koje su u filmskoj verziji bile izbačene na zahtev Željka Ražnatovića Arkana, piše Press.

Original naime sadrži eksplicitnu scenu između Cece Ražnatović, koja glumi Koštanu i Radeta Šerbedžije u ulozi Mitketa. Milomir Marić, autor emisije ’Ćirilica’ na TV ’Hepi’ tražio je još 2005. godine da se na BK televiziji prikaže film ’Nečista krv’, a u toj verziji Ceca samo peva jednu pesmu. Ovaj put će publika imati prilike da vidi još neke scene, a Marić veruju da će serija pobiti sve rekorde gledanosti.

’Radujem se što smo mi kao televizija otkupili seriju u režiji Stojana Stojčića i počećemo da je prikazujemo već u januaru sledeće godine. Osim što je to vreme dobro za gledanost, Cecino učešće će dodatno uticati na popularnost serije. Ona u seriji i peva i glumi i jedan je od glavnih likova. Videćete je kao nikada do sada’ rekao je Marić za ’Press’ i dodao da Ceca neće moći da spreči prikazivanje ’Nečiste krvi’ jer je materijal u vlasništvu produkcije, koja sa njim može da radi šta god poželi.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
O učesnicima novog serijala rijaliti šoua „Parovi“ koji se emituje na TV Hepi već uveliko se špekuliše u medijima, a kako prenosi „Press“, organizatori su među prvima poziv uputili Hasanu Dudiću i Ognjanu Radivojeviću.

Folker je sa bivšom suprugom Zlatom Petrović već učestovao u rijalitiju „Farma“, ali nije poznato sa kim će se pojaviti u „Parovima“, jer je koncept rijalitija takav, da svako od učesnika mora da povede sa sobom partnera.

Radivojević  je pozvan, samo nekoliko dana nakon što je odbio poziv da učestvuje i „Survajveru“.

„Dobio sam poziv za učešće u „Parovima“. Baš me krenulo ovih dana, možda se sam prijavim za „Domaćine, oženi se“, prokomentarisao je Ognjan ove pozive na svom Fejsbuk profilu.

Organizatori ne žele da otkrivaju imena ličnosti koje su u opticaju, ali najavljuju spektakl. „Učesnici novog serijala će otkriti gledaocima sav sjaj i svu krizu srpskog džet-seta“, poručili su iz produkcije TV Hepi.

Učesnici prvog serijala ističu da su organizatori vrlo korektni i profesionalni i da su honorare dobili odmah po završetku rijalitija.

„Dobili smo sav novac u dogovorenom roku. „Parovi“ su totalno drugačiji format od ostalih rijaliti programa. Uslovi su bajkoviti, nismo skroz izolovani, a žurke su nalik onima u svetu, sa mnogo šampanjca i lepih devojaka“, rekao je bivši učesnik „Parova“, Džimi Barka.

Pored Barke su u prvom serijalu sa svojim partnerima učestvovali i Peđa D Boj, Ivan Gavrilović, Slađa Deliblašić, Tijana Dapčević, Tihomir Arsić, Irfan Mensur i druge poznate ličnosti.


Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Pop pevačica Anabela Bukva i biznismen Saša Nedeljković raskinuli su nakon sedam meseci ljubavi, piše Press.

Za raskid je, kako tvrdi Anabela kriva daljina, jer je Saša zbog poslovnih obaveza često bio u Rusiji.

'Daljina je učinila svoje, tako da smo raskinuli. Nekoliko hiljada kilometara i obaveze učinili su svoje i sada će svako krenuti svojim putem. Kao dva razumna i civilizovana bića, seli smo i shvatili da veza na daljinu jednostavno ne može da funkcioniše. Viđali smo se jednom u mesec ili dva, a to ni njemu ni meni nije bilo dovoljno', rekla je Anabela za „Svet".

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 281 282 284
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.