Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 284
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu ~ New  (Pročitano 296481 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Miroslav Miki Đuričić odlučio je da se potpuno povuče iz javnosti. Pobednik „VIP Velikog brata" kaže za Press da će narednih desetak dana živeti na jednom novosadskom salašu i da će čim bude dobio nagradu od 50.000 evra vratiti dugove i, „ako ga mediji ne ostave na miru, odmah otići iz zemlje".

- Stvarno ne mogu da verujem da neki ljudi neće da ispoštuju moju želju da se povučem iz javnosti. Pravio sam od sebe budalu sasvim dovoljno, hvala svima koji su glasali za mene, ali sad više ne želim da budem deo estrade. Neću da ceo život provedem kao da sam u cirkusu. Ići ću kod mojih u Kupinovo, uželeo sam se porodice, ali čim me isplate, dajem gas i nestajem dok me ne zaborave - kaže Miki.

Kako saznaje Press, Miki je odmah po izlasku iz kuće na Košutnjaku pozvao roditelje Mirka i Miru i zamolio ih da ne prave nikakve proslave, niti da od njegove pobede prave medijsku pompu:

- Molio sam ih da ne primaju nikakve novinare jer mi tako samo otežavaju život. Jednostavno, neću da budem poznat samo zato što sam poznat - navodi najpopularniji srpski pčelar.

Miki kaže da nije odlučio šta će da uradi s novcem koji će mu ostati kad vrati dugove:

- Jedno je sigurno, neću ga prokockati u kazinu - zaključuje pobednik „Velikog brata".

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Kako svedoče njeni prijatelji Lindzi Lohan je trenutno najtužnija devojka na svetu. Pošto je Samanta Ronson raskinula njihovu vezu, Lindzi je navodno toliko očajna i usamljena da je njena okolina zabrinuta da će izvršiti samoubistvo.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Pop pevačica i motociklista obnovili su vezu godinu dana nakon razvoda.

Ališa Mur (29) i Keri Hart (33) razveli su se prošlog februara, nakon dve godine braka.

Dvostruka dobitnica Gremija je svoj peti album prošlog oktobra najavila singlom i spotom "So what", u kojem se "pozabavila" svojim novostečenim statusom same devojke.

Hart je za "Pipl" potvrdio da su ponovo zajedno.

"Pokušavamo da rešimo probleme. Trenutno se vodimo kao par koji se zabavlja", rekao je on.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC 
Robert De Niro na ruskom tržištu

Restoran "Nobu" slavnog holivudskog glumca Roberta De Nira otvoren u Moskvi.

Američki glumac Robert de Niro, svoj lanac restorana "Nobu" proširio je i na Rusiju, tačnije Moskvu gde je sa svojim japanskim partnerom Nobu Macuhisom otvorio još jedan u nizu ugostiteljskih objekata.

De Niro, glumac, reditelj i producent, od devedesetih godina prošlog veka investira u film, ali i u restorane i hotelijerstvo.

Iako je pre samo nekoliko meseci optužen za nepravedno postupanje prema svojim zaposlenima zvezda filmova"Taksista i "Kum", otvorio je restoran koja nudi posetiocima "združenu kuhinju", jela koja spajaju različite etničke kuhinje.

Nakon velikog uspeha prvog "Nobu" restorana otvorio je i druge u mnogim gradovima u SAD, ali i u Hongkongu, Londonu i Milanu, od kojih je poslednji upravo ovaj u Moskvi.



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC 
Filip Kapisoda, za „Blic”
Ksenija Pajčin je moja prošlost
Autor: M. Radojković | 11.04.2009. - 07:00

Kada je ušao u „Velikog brata” zgodni maneken Filip Kapisoda bio je poznat kao dečko Ksenije Pajčin. Iako je u kuću, kako je bar on mislio, ušao s tim statusom, pevačica je tokom njegove izolacije u „Velikom bratu” izjavila da oni nisu zajedno, te da joj je on samo bivši. Kada je Filip kročio u spoljni svet, nije znao šta ga je snašlo, a nekoliko dana nakon završetka serijala Filip Kapisoda otkriva za „Blic” da je veza s Ksenijom Pajčin ipak gotova.

Podsetimo, Ksenija je u emisiji „Da pređemo na ti” voditeljki Radi Radenović ispričala da je Filip izgubio šansu kod nje kada je ušao u kuću, da nije inteligentan, ali i da nije toliko glup koliko ga predstavljaju, da je mala beba, neiskusan u životu, žigolo, da voli kada ga ona šamara, te da je jedino dobar u krevetu…
 
Filip koji nije znao šta se dešava u spoljnom svetu, po izlasku je i dalje mislio da su njih dvoje zajedno, ali kada su mu porodica i prijatelji prepričali šta je sve njegova devojka pričala o njemu, Filip je rešio da na taj odnos stavi tačku.
 
- Priča sa Ksenijom Pajčin je definitivno gotova. Ne bih želeo da komentarišem sve što je ona izjavila, ja sam ipak džentlmen. Neka sve to što je pričala o meni njoj ide na obraz. Kada sam izašao iz kuće, prijatelji i moji najmiliji su mi ispričali šta je sve rekla i sada je gotovo - iskren je Filip, koji uprkos svemu ne želi da o Kseniji kaže nijednu ružnu reč.
- To što je ona uradila i jeste me i nije povredilo… Sada sam shvatio kakva je, u stvari, priča sa njom. Na naš odnos je stavljena tačka i zaista ne želim da bilo kako demantujem njene reči, niti da komentarišem njene postupke. Jednostavno, mislio sam da smo zajedno i kada sam izašao, video sam šta je u pitanju. Trenutno sam slobodan kao ptica, nemam devojku - zaključuje Filip, koji je sa Ksenijom bio u vezi pola godine.
- Često smo se svađali, prekidali vezu, mirili se - objašnjava Filip, koji je tačno deset godina mlađi od Ksenije, ali mu to ne predstavlja prepreku.
- Godine nemaju veze ni sa čim. Ako se dvoje ljudi razumeju, onda razlika u godinama ne može da bude prepreka - ističe Filip koji je veoma zadovoljan što je bio u „Velikom bratu”.
- U kući mi nije bilo lako, ali sam posle svega zadovoljan. Kada sam ušao u kuću, znao sam da će favoriti biti Maca ili Miki. Pomislio sam da imam šansu za pobedu kada je Maca izašao, ali nisam se razočarao što je Miki pobedio. Zadovoljan sam mojim plasmanom - priča Filip, kome je drago što je Miki pobedio.
- Ponekada smo se svađali, ali to je tako u kući. Mikiju sam samo zamerio kada je pričao o politici, jer ja ljude delim na pozitivne i negativne, dobre i loše. Ne zanima me nacionalnost, njihova politička opredeljenost - napominje Filip koji se u kući najviše družio sa Macom, a kaže da se sada čuje sa svima.
- Stekao sam puno prijatelja. Već sam se video sa Macom, sa Sani, Mirom, Ivanom, stalno smo u kontaktu… Sa Macom sam se najviše družio u kući zato što smo se najbolje skapirali - priča Filip, koji je već dobio neke poslovne ponude.
- Želim da popularnost iskoristim na najbolji mogući način. Već sam dobio neke ponude za snimanje reklama i slično.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC 
Pop diva ne odustaje od usvajanja devojčice
Madona gradi školu u Malaviju
Autor: A. N. | 11.04.2009. - 05:00


Iako je prošle nedelje malavijski sud odbio njen zahtev za usvajanje trogodišnje Mersi Džejms, Madona ne odustaje od usvajanja devojčice iz Malavija, a da bi odobrovoljila tamošnje vlasti, planira da u ovoj afričkoj zemlji sagradi kuću i školu.

Kako navodi londonski „San”, popularna pevačica je već angažovala arhitekte koji će napraviti plan za izgradnju škole za devojčice u selu Činkota. Škola će biti podignuta na Madoninom imanju koje je ona kupila prošle godine, a u planu je i izgradnja porodične kuće.
 
Da podsetimo, Madonin zahtev za usvajanje male Mersi je odbijen zato što malavijski zakon predviđa da roditelji moraju da žive najmanje 18 meseci u Malaviju. Međutim, kraljica popa se ne predaje lako, već je uložila žalbu na tu odluku, a pretpostavlja se da će najava izgradnje škole biti veliki plus za nju. Takođe, problem predstavlja i činjenica da je Madona razvedena, a po malavijskom zakonu samci i razvedeni ne mogu da usvoje decu. Doduše, zvaničnici Malavija već su se ogradili izjavom da se „svaki slučaj razmatra posebno”.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC 
Nataša Bekvalac u kampanji za prevenciju raka
   Popularna pevačica  Nataša Bekvalac postala je zaštitno lice kampanje „Precrtajmo rak grlića materice - Tvoj izbor” . Akcija je pokrenuta kako bi skrenula pažnju na rak grlića materice, koji je veoma ozbiljan problem u našoj zemlji. U  Srbiji svakog dana od raka grlića materice umre jedna, a obole četiri žene. Podsetimo, i sama Nataša Bekvalac imala je nedavno sličnih problem kada je operisala tumor na jajniku.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC 
Srećan koliko je težak!
Đorđe David na putu Zlatibor-Čajetina ka Užicu preživeo tešku saobraćajku
 

Pevač Đorđe David proteklog vikenda izbegao je sigurnu smrt, saznaje Kurir iz izvora bliskog popularnom rokeru. On je, naime, na putu Zlatibor-Čajetina ka Užicu doživeo saobraćajku, koja je lako mogla da ga košta života.

- Đorđe se vraćao iz Trebinja, gde je posetio tamošnje bajkere sa kojima je ugovorio svirku za maj mesec - kaže naš izvor i dodaje: - Po povratku, pevač je uzeo mobilni telefon, zbog kojeg je mogao debelo da nastrada! Za samo nekoliko sekundi on je izgubio kontrolu nad vozilom i udario u bankinu. Od brzine i siline udarca Đorđev automobil se prevrnuo sedam puta, a Đorđe je, na svu sreću, prošao samo sa ogrebotinom na laktu i pretrpljenim strahom. Sve su to sa strane posmatrali radnici koji su radili na obližnjoj benzinskoj pumpi i koji su odmah Davidu pritekli u pomoć. Njegov automobil marke „golf“ totalno je uništen, a ljudi koji su izvukli pevača ne veruju da mu ni dlaka s glave ne fali, jer je materijalna šteta totalna. Na svu sreću, pevač je prošao odlično, ako se uzme u obzir da je izbegao sigurnu smrt. Osim ogrebotine i totalne materijalne štete na njegovom automobilu, sve se dobro završilo - završava naš sagovornik.

Inače, trebinjski bajkeri popularnog rokera dočekali su kao kralja! Gostoprimstvo i provod koji su mu priredili nezaboravan je i pamti se večno. S obzirom na to da je nastup zakazao za početak maja, biće to još jedna prilika da se bajkeri ponovo okupe i proslave!

Kako bismo proverili verodostojnost našeg izvora, pozvali smo Đorđa Davida koji nam je rekao:
- Hvala bogu, bilo pa prošlo! Već sam proslavio sa društvom što sam ostao živ!



Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC 
Sve žene sveta za Džonija Depa


Holivudski glumac Džoni Dep proglašen je za najlepšeg poznatog muškarca u internacionalnoj anketi koju je organizovao magazin "Who". Iako se u ovom svojevrsnom takmičenju našao "oči u oči" s mlađim, po nekima i poželjnijim muškarcima, Dep je odneo ubedljivu pobedu. Na drugom mestu se našao Bred Pit, iza njega Džordž Kluni, Orlando Blum, a na petom mestu Dejvid Bekam.

Izvor: Gradjanski
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Glumac napao paparaca, i tvrdio da ga je "pomešao" sa zombijem iz novog filma.

Vudi Harelson (47) bio je na aerodromu u Los Anđelesu sa jednom od svoje tri ćerke, Zoe Đordano (12), kada je odlučio da se obračuna sa bezobraznim fotografom.

Tračerski sajt "TMZ" objavio je i video snimak paparaca koji juri glumca po aerodromu, pokušavajući da ga iznervira. Između ostalog, fotograf ga "proziva" za ulogu u filmu "Belci ne umeju da skaču", i pita ga da li su mu pantalnone satkane od konoplje. Harelson je inače veliki zagovornik legalizacije marihuane i konoplje.

Harelson je razbio čoveku fotoaparat, a neimenovani paparaco zatim je nastavio da ga juri, vičući da je fizički napadnut.

Čovek je odbio lekarski pregled kada se umešalo obezbeđenje.

Harelson je izdao saopštenje, u kojem tvrdi da je mislio da ga napada zombi.

"Upravo sam završio snimanje filma 'Zemlja zombija', i još uvek sam bio unesen u svog lika. Paparaco je počeo da juri i maltretira moju ćerku i mene, i pomešao sam ga sa bezumnim zombijem", rekao je "mrtav ozbiljan" glumac.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 284
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.