Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 284
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu ~ New  (Pročitano 295449 puta)
06. Apr 2009, 00:05:09
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Stara tema   Smile link
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ognjen Amidžić, autor i voditelj popularne emisije „Amidži šou" televizije Pink, postao je zvanični promoter vozila marke „suzuki", a ekskluzivni ugovor potpisao je prošle nedelje sa generalnim zastupnikom ovih vozila za Srbiju, kompanijom „Eurosumar".

Ognjen je, za početak, dobio novi model džipa „grand vitara", i to u beloj boji, koja je trenutno svetski trend.

- Izuzetno sam zadovoljan postignutom saradnjom i nadam se da će ona potrajati na obostrano zadovoljstvo. Ova bela „vitara" je sjajna i jako mi prija da je vozim, a i ostali modeli „Suzukija" su „vrlo fenomenalni". Biće prilike da provozam i sportsku verziju „svifta" gradskim ulicama i tome se jako radujem. Mada, moram priznati da mi se najviše sviđa „grand vitara", jer deluje moćno - rekao je Ognjen po preuzimanju džipa.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Tokom subotnje emisije „Zvezde Granda" dogodio se i jedan incident, koji umalo da pokvari slavljeničku atmosferu u studiju u Košutnjaku.

Pošto je Saša Popović objavio da je Subotičanin Slobodan Vasić prošao u narednu rundu, njegov deda Dobrivoje doslovno je poleteo sa svog mesta da bi čestitao unuku i, ne gledajući ispred sebe, stropoštao se između delova scenografije, polomivši pri tom nekoliko rasvetnih tela. U studiju je za trenutak zavladao muk jer je pad delovao zastrašujuće.

I pored ozbiljnog pada deda je odmah ustao, šepajući došao do unuka i zagrlio ga. Odmah su mu pritrčali Popović, kao i dežurni lekari iz klinike „Anlave", koji su ga pregledali na licu mesta i uputili u Urgentni centar, gde je mu utvrđena ozbiljna povreda pete i stavljen gips. Deda Dobrivoje za Press kaže da mu nije krivo što se povredio.
- Ma, noga će da prođe, samo nek je moj Sloba prošao dalje - kaže on, i obećava da će već naredne nedelje ponovo bodriti unuka.

Slobodanje, s druge strane, rekao da će probati da nagovori dedu da malo odmori, sačuva živce i zdravlje.

NAJGLEDANIJA EMISIJA U SERIJALU

Subotnje izdanje „Zvezda Granda", prvo u kome su spojene ženska i muška grupa takmičara, dostiglo je rejting od čak 26, što ga čini najgledanijom emisijom u ovosezonskom serijalu. Budući da je finalna serija emisija tek započela, u „Grandu" očekuju da će rejting uskoro preći i magičnu cifru od 30, što poseban značaj ima kada se zna da emisija traje puna tri sata.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Isidora Bjelica, koja će u okviru Jakobs fešn selekšna prikazati svoju drugu reviju za Press, otkriva da ima recept za izlazak iz svetske krize, ali i protivotrov za silikonske lepotice koje se prodaju za novac

Isidora će se drugi put predstaviti na Fešn selekšnu kroz svojevrstan modni performans, a osim unikatnih šešira, predstaviće i nesvakidašnje odevne kombinacije iz svog ormana.

- „Brejn end bjuti „ je prateća revija za moj magazin. Mislila sam da je lepa ideja da se ono što smo radili u magazinu predstavi kroz performans u kome „šetaju" Virdžinija Vulf, Marlen Ditrih, Žorž Sand, Isidora Dankan, Greta Garbo, Evita Peron i još nekolicina ženskih ikona koje u sebi obuhvataju ideju pameti i lepote. Moj časopis je poziv da se suprotstavimo dominaciji ideje da su uspešne samo one žene koje su se profitabilno udale, a niti su se obrazovale, niti imaju ideju da išta rade. Moje saradnice su direktorke firmi, lekari, profesori, žene od inicijative i duha koje ostvaruju svoje snove. Inače, na jesen pripremam veliki modni spektakl i fešn roman „Moj deda Luj Viton", koji će biti šok za javnost.

Pokrećete časopis usred svetske krize, a uz to se obraćate maloj društvenoj grupi - emancipovanim ženama. Da li je to isplativo?

- Da, usred krize ja pokrećem najskuplji, najekskluzivniji, intelektualni magazin za žene, a ne sumnjam u uspeh. Ovo je elitni magazin jer smatram da nas jedino elita, i to ženska, može izvaditi iz krize. Mislim da treba uvesti neki balans, previše je polupismenih, poluobrazovanih, tupavih sponzoruša koje se predstavljaju kao idoli nacije. Moje glavne junakinje su žene koje misle svojom glavom i realizuju svoje profesionalne i emotivne snove, a ne isprazne silikonske lutke koje se prodaju za novac.

Kako se opredeljujete koji ćete šešir staviti na glavu u datom momentu?

- Važno je da složite svoj duh i raspoloženje tog dana sa svojom garderobom. Postoji dan koji je idealan za Filipa Trejsija i postoji dan koji je idealan za svaki odevni predmet. Treba složiti sunce, svoje raspoloženje, brend i boje. Žena koja ne slaže svoje misli i raspoloženje sa svojom odećom je uvek neadekvatno obučena.

Da li ste nekada sa šeširom na glavi vodili ljubav?

- Da, postoji šešir u kome se vodi ljubav, to sam kupila na Havajima, ludačka stvar, mekan i mali šešir koji povećava strast. Stvarno deluje, Vaikiki izum...

Koji je najluđi komentar koji ste čuli na svoj računu, a vezan je za vašu pasiju?

- Eno je ona teta sa šeširom bez šešira!

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Iako ne izgleda kao neko kome je hrana važna u životu, supermodel Kejt Mos je navodno rešila da svoje kulinarske specijalitete pretoči u kuvar ukusnih jela koja ne goje. U poslednje vreme Kejt ne izlazi iz kuhinje, a najčešće sprema supu sa knedlama, piletinu i kolače sa medom.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
U svojoj najnovijoj kolumni nemačkog „Bilda” Nives Celzijus, supruga fudbalera Dina Drpića, posvetila se temi zavođenja fudbalera. Ona je dala sedam saveta ženama sportista. Među savetima piše i da u krevetu moraju da budu kurve, kao i da je poželjno da u brak uđu nevine, ali da je jedna od najcenjenijih odlika - poštenje.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Američka glumica Eva Longorija, koja se proslavila ulogom u TV seriji "Očajne domaćice", žarko je želela da se njena dobra prijateljica Viktorija Bekam pridruži glumačkoj ekipi u jednoj od epizoda popularne sapunice.

Supruga britanskog fudbalera Dejvida Bekama je, međutim, odbila tu ponudu, jer je, kako je rekla, previše zauzeta svojom modnom imperijom u nastanku.

"Vik živi munjevitim ritmom i njen posao modnog stiliste joj ne dozvoljava da pravi pauze", objasnila je Longorija, gostujući u jednoj TV emisiji.

"Ona je fantastična žena i jako je zabavna ali je previše zauzeta vođenjem svoje modne kompanije", kazala je ona, dodajući da ne odustaje od namere da od Viktorije napravi glumicu.

Zli jezici, međutim, tvrde da pravi razlog što je Bekamova supruga odbila da se pojavi u seriji taj što je "očajna glumica".

"Ona zna koja su njena ograničenja. Ne želi da se takmiči sa ostalim glumicama u seriji. Zna da bi ispala smešna u poređenju s njima", kazao je jedan anoniman izvor britanskom časopisu "New!".

Viktorija je 2007. godine prihvatila epizodu u seriji "Ružna Beti", gde je glumila sebe kao deverušu iz košmara.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
 "Poš" članica Spice Girls pozajmila je glas kraljici mora u popularnom crtaću.

Viktorija Bekam, čiji najmlađi sin Kruz obožava Sunđer Boba, igra Amfitritu, vladarku morskog sveta sa neizostavnim "kraljevskim" britanskim akcentom.

Pre "spajsice", glas u ovom crtaću pozajmio je i Džoni Dep, koji je igrao surfera Džeka Kahunu Lagunu u specijalnoj epizodi kojom Sunđer Bob obeležava svoj deseti rođendan.

Epizoda "Neptunova žurka" sa Viktorijom biće emitovana sledećeg proleća, dok će Depova biti prikazana 17. aprila.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Američka glumica i britanska DJ devojka okončale su vezu nakon više od godinu dana.

Lindzi Lohan (22) priznala je američkim tabloidima da je turbulentna romansa "pukla".

"Osećam se kao da sam u paklu. Cela ova situacija me jako boli", rekla je glumica poznata po ulogama u filmovima "Zamka za roditelje", "Zle devojke", "Znam ko me je ubio", "Džordžijino pravilo" i drugim.

Mlada holivudska zvezda i sestra britanskog producenta Marka Ronsona počele su da se zabavljaju nakon što je Lindzi izašla iz centra u kojem se lečila od alkoholizma. Mladoj glumici to nije bio prvi put da potraži pomoć zbog problema sa zloupotrebom pića ili narkotika.

Američki tabloidi naslađivali su se romansom koju nijedna od dve devojke nije želela javno da prizna.

Međutim, na reviji Samantine (31) sestre bliznakinje Šarlot, Lohanovoj je bio zabranjen ulaz.

Porodica Ronson navodno je zatražila i sudsku zabranu prilaza protiv Lohanove, plašeći se njene burne reakcije na raskid.

Lohanova je ranije bila u vezi sa Vilmerom Valderamom ("Vesele sedamdesete") i britanskim manekenom Kejlumom Bestom.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6260 Slide
Sara Mišel Gelar u drugom stanju

Holivudska glumica Sara Mišel Gelar i njen suprug Fredi Princ Džunior očekuju svoje prvo dete.


Glumica poznatija kao Bafi - ubica vampira, postaće majka na jesen ove godine.

"Bili su veoma uzbuđeni kada su saznali", rekao je neimenovani izvor magazinu "People".

Sara Mišel Gelar najpoznatija je iz serije "Bafi ubica vampira". Glumila je u filmovima "The Air I Breathe" i "Possession", dok je njen suprug Fredi Princ Džunior uglavnom poznat po rolama srednjoškolskog zavodnika, romantičnim komedijama, ali i filmu "Skubi Du".

Sara Mišel (31) i Fredi Princ (33) u braku su šest godina.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 284
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.