Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 07:17:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Portret Dragan Todorović ~ Udarnik  (Pročitano 17445 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6230
o vrednosti trenutne SRS govori i to da njihov glavni covek trenutno ne moze da navasa ni postene tri strane posta za razliku od recimo Tome prepodobnog  Smile  kakav covek,takvo zanimanje za njega

Шта ово значи? Нисам разумео шта ту пише, али наслућујем да је занимљиво.
To znaci da njihov glavni covek uziva blagodeti civilizacije.
Pise knjige, prodaje balvaniji, zgrce pare i sto je najvaznije predstavlja Srbe u najprimitivnijem obliku zivotinjki koje misle da su pre ameba, koji traze racuna nekima koji su fol pre Hrista bili Srbi a sada vise nisu a sto je jos gore stvara utisak da svi Srbi veruju u bulumente stranih sluzbi koje su se sjatile na jadne Srbe u mesto da pobiju sve okolo i time rese vecitu dilemu srptva: dokle cemo mi da trpimo sve ostale oko nas?
Zna Urangutan doooobro da je njega srpska Moskva odjebala, i da ima druge miljenike, da su sa njim obrisali zadnjicu i da mora da se suoci sa drugom Ivicom, drugom Tadicem, drugom Tomom i ostalim drugovima koji imaju partijski zadatak da ako bude previse talasao naruce ludacku kosulju po meri.
To sto prica u Hagu ne bi smeo vise ni u Srbiji da izlane.
A jedina mu nada kurva del Kostunica nece pa nece sa njim. Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung Galaxy II
Todorovic u akciji  Smile

Radikali smenili radikale zbog Mantera
Autor: S. M. | 09.04.2009. - 10:20

Odlukom Predsedničkog kolegijuma Srpske radikalne stranke, na potpredsednika partije Dragana Todorovića, smenjeni su Ivana Jovanović, direktorka kruševačkog „Biznis inkubatora“, Životije Ristić, direktor RTV „Kruševac“, i Momo Bojović, pomoćnik gradonačelnika za urbanizam.

Kako je obrazloženo, direktori „Biznis inkubatora“ i RTV „Kruševac“ smenjeni su jer su primili ambasadora Sjedinjenih Američkih Država Kamerona Mantera.
- Direktori „Biznis inkubatora“ i TV „Kruševac“ su smenjeni jer su, bez odobrenja stranke primili Kamerona Mantera, ambasadora Amerike, iako se zna šta je on učinio za rasturanje SRS. Bojović je smenjen jer je na to mesto postavljen mimo odluke Gradskog odbora. Što se tiče direktorke Fonda za ekologiju, videćemo šta će pokazati kontrola budžetskog i republičkog inspektora, ali će za to mesto najverovatnije biti raspisan konkurs - kaže Momčilo Duvnjak, narodni poslanik i predsednik Okružnog odbora SRS.
Direktoru Direkcije za izgradnju Milanu Punišiću ostavljen je rok do petka da se javno pred televizijskim kamerama učlani u SRS, inače će biti smenjen.
- Na funkciju direktora smo ga predložili kao nestranačku ličnost, ali sad tražimo da javno potpiše pristupnicu. Ukoliko to ne uradi do petka, on više neće biti direktor Direkcije za izgradnju - objašnjava Duvnjak.
Punišić, međutim, tvrdi da mu ne pada na pamet da potpiše pristupnicu SRS.
- Ništa u životu ne radim pod pritiskom, a gospodin Duvnjak će morati da objasni gde su se izgubile sve one pohvale koje je o meni rekao sa skupštinske govornice i kako je stranačka pripadnost odjednom postala važnija od znanja i stručnosti - rekao je Punišić.


Au,sad ce Todorovic da smeni i Seselja,jer je 1991. doveo gomilu dobrovoljaca u americku ambasadu da se bore``protiv diktatora i ugnjetavaca Sadama Huseina``  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6230
Todorovic posteno nastupa. On samo sto ne kaze: Stoko bez repa, ja sam od ovoga napravio porodicni biznis a ti glasaj za mene da te zastupam. Treba mi jos. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 09. Apr 2009, 13:01:26 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
Juče sam ih slušala na pešačkom prelazu kako jedan drugom dižu rep. Jedino sui oni alternativa, jedini oni nešto vrede, jedini oni imaju budućnost. Zato posle tri mandata u skupštini treba da budu izabrani za trostruke narodne heroje i doživotne posranike sa posebno krojenim foteljama za njihove guzice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6230
Juče sam ih slušala na pešačkom prelazu kako jedan drugom dižu rep. Jedino sui oni alternativa, jedini oni nešto vrede, jedini oni imaju budućnost. Zato posle tri mandata u skupštini treba da budu izabrani za trostruke narodne heroje i doživotne posranike sa posebno krojenim foteljama za njihove guzice.
Ne vredi da ti kazem. Eto zasto: dokle god imas 30% strvina koje nece da rade a veruju takvim glupostima, dokle god ne napravis rezove da strvine ne dobiju ni coravog dinara od drzave dotle ce imati glasace.
Pa jel si videla onu hajku na Krista. Mislis da je bila zbog plate? Ma jok. Covek lepo oterao pola napolju i poceo da posluje kako valja.
A shlagvort im daje vlast. Evo da vidimo za dva meseca kad se popapaju ove pare. Ni toliko.
Niko u ovoj drzavi ne sme da prevali preko usta: na posao strvine. I resio si sve probleme.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung Galaxy II
Todoroviću ruše ogradu oko placa
Autor: N. Korlat
Todoroviću ruše ogradu oko placa

Građevinska inspekcija opštine Zemun najavila je juče da će srušiti ogradu placa potpredsednika SRS Dragana Todorovića na autoputu Beograd - Novi Sad jer sprečava izgradnju centralnog voda kanalizacije za naselje Batajnica. Plac od 80 ari Todorović je zakupio 1999. godine od opštine Zemun po ceni od svega 1.052 dinara godišnje.

Privremeni organi opštine Zemun odlučili su se na rušenje ograde nakon više upozorenja poslaniku radikala da je sam ukloni jer u protivnom neće biti moguće sprovesti kanalizaciju do Batajnice.
- On to nije želeo da učini i sada priča da mi to činimo iz političkih razloga. I ostalima koji imaju svoje placeve uz autoput smo naložili isto i oni su sami uklonili svoje objekte - kaže Zdravko Stanković, predsednik privremenog organa opštine Zemun. Plac na autoputu Beograd - Novi Sad Todorović je zakupio 1999. godine, kada su u opštini Zemun na vlasti bili radikali. On je prvobitno sklopio ugovor po kome je bio dužan da ovo zemljište mesečno plaća po ceni od jednog dinara po kvadratu, da bi ovo rešenje ubrzo bilo poništeno. Izvršni odbor opštine Zemun doneo je novu odluku po kojoj je potpredsednik radikala dužan da za zakup ovog vrednog zemljišta godišnje plaća jedan dinar po kvadratu i to samo za parcelu od deset ari, dok su mu preostalih sedam, ukupne površine od 70 ari, besplatno date na korišćenje. Tako je Todorović dobio zemljište od ukupno 80 ari ili 8.000 kvadrata po ceni od svega 1.052 dinara godišnje.
Zbog odluke da poslaniku SRS ustupi zemljište na jednoj od najatraktivnijih lokacija uz autoput po ovako niskoj ceni, na zahtev novih zemunskih vlasti pokrenut je i krivični postupak protiv tadašnjeg predsednika Izvršnog odbora SO Zemun Miodraga Vasića.
- Kada su radikali ponovo došli na vlast u Zemun, povukli su prijavu i na taj način je Vasić oslobođen bilo kakve odgovornosti - kaže Stanković. Na ovom placu poslanik radikala otvorio je preduzeće „T. D. transport“ koje, kako saznajemo, između ostalog zarađuje i od rentiranja parkinga. Samo od ovog posla, kaže izvor „Blica“, Todorović zarađuje desetine hiljada evra mesečno.

ma nije,on je iz postene partije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6230
Ma hajde bre se uozbiljite. To sto je Todorovic uzeo, to je jajarenje.
Da ne bi kocio donosenje zakona i propisa, moglo bi se oprostiti.
Misko u Banatu uzeo, ne kupio 200 hektara. To juri bato, pusti jajaru. Udari mu ekser u glavu da vidis kako reaguje.
Sada svi brisu bulju sa radikalima, pa kao fol eno ga uzeo pola hektara.
Onaj drugi tamo dodeli svalerki stan, samo da ima gde da trti van kuce, veci od Nikolicevog pa jos jedan sinu, pa jos jedan spremacici, pa jos jedan kumu i niko nista ne vidi.
Pusti jajre, samo ih skloni stetocine belosvetske. Nemoj vika na njih, a ovi drugi odrase drzavu.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17
Zastava Srbija, bre
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 
Па колико се бави политиком, и није му нека имовинска карта, а уз то је бизнисмен. Зар не би свако од нас побољшао своје имовинско стање да је у прилици, тј да је у полотици. Не кажем да политичари краду, али имају веће могућности да дођу до послова у центру су збивања.

Што се тиче релације Тодоровић-Николић, жалосно је да дојучерашњи истомишњеници износе онакве бљувотине један о другоме. Кад би бирала између њих двојице изабрала бих Тому. Напомена: нисам радикал и немам намеру да гласам ни за једног од њих.

Тодоровић ми делује као диктатор, ако не мислиш као онда си издајник или шта већ. Он у тој странци ми личи на "теријера". Сви имају право да промене мишљење, па и Тома, вероватно је имао разлога за то. Можда није одабрао прави тренутак, када је био на листи СРС и то му лично замерам. То је требао пре избора, било би много горе, али би било релевантније. Локални избори по Србији показују да радикали полако, али сигурно нестају, не због своје идеологије, већ због свог понашања, вређања, некултуреи тд.

Тома ће заблисати на предстојећим изборим, али то му је и домет. Радикали жељни промене у самој СРС гласаће за њега, али мислим да неће моћи да направи бум и да неће бити та трећа опција која треба Србији. Може само да прође као Ивица Дачић, језичак на ваги која ће подржати лажне демократе да остану на власти, "доживотно" не дао нам БОГ
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6230
Па колико се бави политиком, и није му нека имовинска карта, а уз то је бизнисмен. Зар не би свако од нас побољшао своје имовинско стање да је у прилици, тј да је у полотици. Не кажем да политичари краду, али имају веће могућности да дођу до послова у центру су збивања.

Што се тиче релације Тодоровић-Николић, жалосно је да дојучерашњи истомишњеници износе онакве бљувотине један о другоме. Кад би бирала између њих двојице изабрала бих Тому. Напомена: нисам радикал и немам намеру да гласам ни за једног од њих.

Тодоровић ми делује као диктатор, ако не мислиш као онда си издајник или шта већ. Он у тој странци ми личи на "теријера". Сви имају право да промене мишљење, па и Тома, вероватно је имао разлога за то. Можда није одабрао прави тренутак, када је био на листи СРС и то му лично замерам. То је требао пре избора, било би много горе, али би било релевантније. Локални избори по Србији показују да радикали полако, али сигурно нестају, не због своје идеологије, већ због свог понашања, вређања, некултуреи тд.

Тома ће заблисати на предстојећим изборим, али то му је и домет. Радикали жељни промене у самој СРС гласаће за њега, али мислим да неће моћи да направи бум и да неће бити та трећа опција која треба Србији. Може само да прође као Ивица Дачић, језичак на ваги која ће подржати лажне демократе да остану на власти, "доживотно" не дао нам БОГ

Dobro si primetila terijer, ali veoma umisljen.
On je u poltici iz licne koristi, shvatio je dobro da su mu umne mogucnosti ogranicene, ali funkcijom 'terijera' koju jedino moze, obavlja svoj deo licne koristi. Pa kolko ide.
Svestan je da ce Haski Urangutan da kopa i rukama i nogama da sto duze drzi proces u Hagu, jer dolazak kuci ce biti veoma bolan po njega.
Njegovi osnivaci (ozna) su se razbucali, knjige mu niko ne cita, drug Ivica je vec razradio strategiju za eventualne ekscese, drug Tadic, je vec nastimao svoje chause, onaj Mile Dragic, vec sasio adekvatnu ludacku kosulju, pa zna da mu je buducnost u Palminom zoo vrtu pored Manterove zirafe, ili mozda u nekom dobro cuvanom odelenju Laze Lazarevica.

Smatram ga veoma mudrim covekom za licni interes.Tipican srpki polliticar: boli ga dupe i za Kosovo i za srptvo i za sve te bahanalije. Njegova guzica je najbitnija, tipicna spodoba sa filozofijom: u se, na se i poda se. Smile Smile Smile
Balvanijo daj da se lazemo. uziva u tome isto kao i moj miljenik Velja svinjar. Nema te plastike u tintari, koju ce Velju da odvoji od politike. I sa plastikom u tintari razmislja kako da zajebe balvane da ga glasaju. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 07:17:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.