Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muskarci ne vole "prijatno popunjene"?  (Pročitano 9504 puta)
14. Okt 2003, 02:19:41
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Gledate se u ogledalu, i niste baš zadovoljne. Ne sviđa vam se vaš stomačić, butine bi baš mogle da budu i tanje, a i pozadina vam je veća nego što biste želele. Ipak, ma koliko vežbale i izgladnjivale se, obline su tu, pa su tu. Tužno razmišljate kako nije ni čudo što vas muškarci ne gledaju, što nemate "svog". Ko i da vas gleda tako debelu?

Greška! Osim ako niste toliko krupne da to predstavlja medicinski problem, muškarcima vaše obline ne smetaju. Ne verujete nam? Skupite hrabrost i pitajte bilo kog muškarca (prijatelj, prijateljičin muž - mogu da posluže i brat ili otac, ali verovatno se bojite da će vam reći baš ono što želite da čujete) da li misle da je bolje kad je žena malo mršavija ili malo deblja. Osim veoma retkih izuzetaka, svi će kao iz topa odgovoriti: "Malo deblja!" Možete ih zamoliti da vam nacrtaju konture žene koju bi smatrali privlačnom; nacrtaće je sa primetnim oblinama. Na vaš zbunjeni pogled, objasniće vam da su možda kao dečaci gledali Hi-Mena i da im je Skeletor bio zabavan, ali da kosturi baš i nisu seksi. Uzgred, da li ste znale da u Egiptu muškarci ženu koja ima manje od 90 kilograma uopšte i ne smatraju ženom? Istina je!

Naravno, ovo ne znači da pod hitno treba da se ugojite kao egipćanski ideal; 90 kilograma, osim ako ste košarkašica, neće povoljno uticati na vaše zdravlje. Međutim, mogle biste da prestanete da brinete o nekoliko kilograma viška; muškarcima oni nimalo ne smetaju. Ne izgledate kao supermodel iz časopisa? Pa šta? Supermodeli imaju priličnih problema sa zdravljem da bi održale svoju težinu; izgladnjuju se i na snimanjima onesvešćuju od gladi. Uz to, uvek taj strahoviti pritisak da moraju održati mini-težinu ili će ostati bez posla.

Glavu gore! Ne preterujte sa slatkišima i masnoćama, ali ako vam se baš prijeo sladoled, uzmite ga! Otkrićemo vam malu tajnu: srećna i dobro raspoložena žena je lepa i privlačna žena. O višku kilograma neka brinu one kojima je to u interesu posla ili zdravlja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
nikada nisam bila mrsava... lazem, jesam, pre par godina, onda sam se ugojila, sad sam manje vise vec izvesno vreme ista, meni ne smeta, a ako smeta nekome ko je samnom pitanje je zasto sam sa njim, treba da me voli onakvu kakva jesam, zar ne?!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1610
Zastava Na žalost, u BG...
Samo napred! Manekenke služe za kačenje odeće i ni za šta drugo. Prijatno popunjene da, DEBELE NE! To će vam svaki muškarac potvrditi.
 
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Bolje da ljulja nego da zulja .... stara narodna .... i ja sam za prijatno popunjene ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Hm, muvala me jednom jedna devojka malo popunjenija, ali je bila znatno veca od mene pa je meni bilo glupo da se smuvam. Bila je slatka i dobar drug ali sam imao osecaj da ce me zdrobiti...  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Ima sigurno takvih, ali ne znam kako neko moze da voli prave mrsavice!? Niti imaju guzu, niti grudi, kada obuku minic one nozice im vire kao cackalice... Ne znam... Doduse ja nisam musko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 304
Pa ne valja ni jedna krajnost, ni mršavost ni gojaznost. Mada i ja malko volim popunjeno, ne prepunjeno, taman da ne kipi iz ruku.  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1. Bolje da ljulja nego da zulja
2. Istog sekunda napustam kafanu kad vidim da prelepa devojka na susednom stolu pored svakojakih dzakonija glodje zelenu salatu
3. Nije sve u telu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Danas je trend da se bude mršav i sve je podređeno tome, no nije sve u tijelu. Prije svega gledam kakva je osoba čovjek, a onda sve drugo. Važno je da se čovjek osjeća dobro u svom tijelu, a to ne može ako se stalno izluđuje raznim dijetama.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Molim vas da se usresredite na temu,dakle sta muskarci vise vole,prijatno popunjene ili mrsave? Svakom normalnom telo nije ono sto odredjuje dali ce biti u vezi ili ne,ali nije to tema Smiley Hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.