Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojska SAD gradi koncentracione logore sirom Sjedinjenih Drzava  (Pročitano 6985 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Pa ne znam, Rusi su mapustili mnoge aerodrome (baze) tamo koje su gradili, a Ameri se sada vrzmaju tuda, mongolski vojnici idu na neke obuke iz gadjanja PA raketama sa ramena
i onda posle kidisu na Rusiju svaki put kad oce da poveca uticaj u nekoj zemlji ili vojsku...
isto je i Putin lepo rekao:"Odakle vama drskost da Rusiju optuzujete za nepostovanj ljudskih prava,kad smo mi ukinuli smtnu kaznu,a vi sedite ispred televizora i uzivate u tome?" i to je potpuno tacno.
kad u Mongoliji bili nemiri u glavnom gradu, protesti, demonstracija, cak bilo i povredjenih - hoce kjudi demokratiju.
Nesto mi poznata prica Smile Smile
sviraju ku*cu.to je zemlja od 2 miliona stanovnika rastrkanih na prostoru vecem od Balkana...(Ulan Bator ima milion stanovnika =3 miliona).nije njima u interesu da se ugledaju suvise na kapitalizam.a i verovatno polovina njih ne zna ni ko im cini vladu.ne mislim na to da su divljaci,vec da veliki deo stanovnistva zivi zabaceno i bavi se zanatom ili stocarstvom...
a ti nemiri ce brzo prestati,em sto ima malo stanovnistva,em sto ima i Ruskog i Kineskog uticaja...mada,poznajuci sposobnosti americkih placenika...  Smile treba biti na oprezu.
« Poslednja izmena: 12. Apr 2009, 16:00:23 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ljudi nemojte prelaziti olako preko svega. Ako se desi neko veliko sranje nas nece preskociti, kao svaki put do sada. Mi obicno najvise najebemo.
@mmmiodram222 je u pravu.
ja vec odavno pricam o tome kako se NATO i americke baze svuda sire i kako lanac oko Rusije,Indije i Kine postaje sve gusci i siri...
evo,pogledajte ovu mapu koju sam licno doradio.

zemlje pod crvenom bojom oznacavaju zemlje u kojima ameri imaju svoje baze ili vojsku.
zemlje pod svetlo-crvenom bojom oznacavaju u Evropi zemlje clanice NATOa,a u Aziji zemlje koje su joj naklonjene,imaju usku saradnju i zajednicke interese.
isto je sa RIKom,samo obratno...
zemlje pod plavom bojom,su RIK i vecina clanica ZND i OKDBa.
zemlje pod svetlo-plavom bojom su zemlje koje su naklonjene Rusiji,Indiji,Kini ili ZNDu i koje imaju iste interese sa njima, i usku saradnju sa njima.
Iran je uvek imao dobru saradnju sa Rusijom.doduse,sada ce se to mozda malo promeniti jer ameri preklinju ruse da im pomognu,ali osim par upozorenja i uslova,sumnjam da ce Rusi olabaviti saradnju i odnose sa njim...
Mongolija je takodje oduvek imala dobre odnose sa SSSRom,a posle raspada istog,na njegovo mesto stupa Kina,ali i dalje imaju brojne vojne saveze,ugovore,vezbe i saradnju,a i sada je sve vise saradnje i u drugim oblastima...
Jemen i Oman nisam racunao jer su one prilicno nestabilne drzave,a i mislim da nemaju nekih vojnih interesa.
isto bi se moglo reci i za Laos,Kambozdu i Mijanmar.Indonezija odrzava dobru vojno-industrijsku saradnju sa Rusijom,ali ima i dosta veza i naklonjenosti ka Americi.
ako vas zanima za jos neku zemlju zasto sam je stavio pod neku boju,ili ako mi se potkrala neka greska,slobodno recite...  Smile
Afriku(osim Egipta),i ostatak sveta nisam racunao sada,jer ovde zelim da isstaknem ovaj lanac oko Kine,Rusije i Indije...
na vama je sada samo da povezete i videcete da je ovo totalno okruzivanje...  Smile
(a neki se cude na drugim forumima kada ja predvidjam da ce uskoro opet biti planetarne zurke(vec bilo dvaput,i bice opet),sto ja niti prizeljkujem niti zamisljam kao neki pompezni,hepi-end film(95% znam/osecam kako ce to biti),ali neki ljudi vole da pljuju mladje od sebe i da spustaju one koji misle bolje i dalje od njih,jer ni sami nisu dogurali do 30.godine ili nekog statusa...)




evo neke mape sto ja nadjoh na youtube-u!!!pogledajte,nije losa!!!! Smile

http://www.youtube.com/watch?v=j-K7b8sAH1w&feature=channel_page
« Poslednja izmena: 14. Apr 2009, 23:08:19 od wesssko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
(ne kazem nista...)
http://www.youtube.com/watch?v=0P-hvPJPTi4&feature=related

plasticni FEMA kovcezi...

http://www.youtube.com/watch?v=8aAhDhVnuAM&feature=related

vojno-policijska vezba koja simulira policijski cas i totalno zatvaranje grada...(medju ljudima u vojnim uniformama,kako sam shvatio,ima i policajaca i raznih gradova prebacenih i preobucenih ovde da ucestvuju u vezbi...)

http://www.youtube.com/watch?v=Cg9LR3tYW-w

(nista ne pokusavam da kazem,samo sam malo gledao net i nasao ove klipove...)
sta vi mislite?
« Poslednja izmena: 26. Apr 2009, 02:13:17 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
za bolje i nisu!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.