Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojska SAD gradi koncentracione logore sirom Sjedinjenih Drzava  (Pročitano 6997 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Secam se da sam postavljajuci jednu knjigu napisao, nesto u stilu, ako je samo 5% od ovoga tacno, ne da se treba zabrinuti, nego ...
Ne znam sta reci. Zaista. Previse je informacija, zatrpanost neta, svakakvih baljezgarija, ... a ko ce sesti i sve to prostudirati i izvuci iz mora toga, ono sta zaista vredi. A da vrede, malo stvari ima. A treba ih prepoznati. Medjutim, kako to uciniti ?? Puno je lovaca u mutnom, puno raznoraznih interpretacija i vidjenja, jedne te iste stvari. Puno je prevara i laziranja, ... a sta ce se od svega pokazati tacnim, .. mozda za sve necemo ni saznati.
Ostaje nam samo sakupljati nformacije, za svoj info. Ali ne verovati u sve. Ne zalitati se. Danas je moguce jednu stvar predstaviti na vise nacina. Onako kako odgovara predstavjacu.
Zato su meni stari zapisi, stare civilizacije draze. Jer i ove danasnje pisanije, vecim delom polaze od njih. Predstavljanje i prezentovanje, na svoj nacin. A koliko je od svega toga istinito, realno vidjenje, ... kao da nije bitno. Vazno ubediti ljude u to.
Za mene to nije merodavno u donosenju nekog suda.
Puno stvari su indikativne. Ali da to ne pricam ovde. Iako je delom i deo ovoga.
Pitanje je, zasto je sada ovo pkrenuto ?? Zasto se prezentuje, sada najednom javno ??
Nemam sta da dodam....ali mislim da zivimo u zanimljivim vremenima,nekako kao da se i vreme ubrzalo Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Sony xperia
Ne da je zanimljivo, ... a tek sto ce biti zanimljivo ...   Smile  Dogadjaji ce s tako brzo desavati jedan za drugim, da ce biti ... zanimljivosti.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
gledao sam ovaj snimak poodavno...
sad zavisi,nisam bas to smatrao kao 3ci rat,vec kao smanjenje broja ljudi na zemlji...
ima nas previse,samo ce preziveti masoni,i oni uticajniji...

e,sad...samo ce vreme pokazati...aj nek da bog da udjem u masone u medjuvremenu  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Moja je zamjerka na boje koje si upotrijebio, nato je obicno plave boje a crveni su znamo ko vec.
Хм, да, само што је хкј мало пристрасно правио мапу, пошто се плава користи као ознака за пријатељске снаге, а црвена за непријатељске. Smile
hehehe...
znam sam da cete mi zameriti...
ne,stvarno,nisam zbog toga stavio  Smile,vec zato sto realno,u ovom slucaju NATO i amerika su ti koji vrse agresiju,i to "tihu" agresiju(znaci navoda jer se pod tihom agresijom obicno misli ciljano naseljavanje neke tudje teritorije)...
i sem toga,licno mislim da NATO nije nista bolji od komunista,sta vise...no,dobro,da ne bi bilo zamerki,prepravicu,iako nije to poenta,vec geografska strateska linija koja se stvara...
vase izvoljevanje sad me je kostalo 30 minuta rada i mnogo razmisljanja...
evo,izmenjena je.jel ste sad srecni ?  ( Smile) bolje bi vam bilo...

evo,sad su pod plavom bojom "oslobodioci i branioci pravde i mira",a pod crvenom "zemlje-pretnje za covecanstvo"...
« Poslednja izmena: 12. Apr 2009, 13:34:41 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Pa i koji ono, bese , jezik koji je za malo postao "Zvanican jezik  u SAD-eu  " u 19-om veku ?
Mislite i o tome ... Smile Smile Smile Smile

Cuo sam za ovo... Ima li neki tekst sa vise informacija o ovome?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Pa i koji ono, bese , jezik koji je za malo postao "Zvanican jezik  u SAD-eu  " u 19-om veku ?
Mislite i o tome ... Smile Smile Smile Smile

Cuo sam za ovo... Ima li neki tekst sa vise informacija o ovome?
kada se ne znam koje godine odlucivalo da li ce zvanicni jezik Amerike biti engleski ili nemacki,engleski je bio nadglasan za samo jedan glas...
to i dan-danas ne da mira neemcima,i u pravu su,jer ja potpisujem da nije bilo tako,mi bi danas svi znali da pricamo nemacki(zbog Holivuda...).mislim,shvatate sta ocu da kazem...a verovatno je da bi i politicka karta bila malo drugacija...a verovatno bi i sama amerika bila drugacija,i to mnogo bolja...
i sem toga-setite se kako vas Nemci uvek neizmerno vise cene ako znate njihov jezik...
to je samo jos jedan dokaz kako svaki,svaki medjunarodni dogadjaj utice na dalje kreiranje sveta...  Smile
« Poslednja izmena: 12. Apr 2009, 13:40:26 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Trebaju mi detalji... Koliko je bilo Nemaca tad, statistika, polozaj, vreme...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ma, Ameri nesto rovare i u Mongoliji! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ma, Ameri nesto rovare i u Mongoliji! Smile
nema gde oni nisu rovarili,zemljista koje nisu ogadili i modernih ratova koje nisu uzrokovali,ali Mongolija ima sasvim-dovoljnu vojsku,(relativno slabu,ali dovoljnu za njene potrebe),a i imaju jake veze i saradnju sa Rusima...
a i sem toga,njih boli uvo za rat...dovoljno je da miruju,i niko ih nece ni dirati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Pa ne znam, Rusi su mapustili mnoge aerodrome (baze) tamo koje su gradili, a Ameri se sada vrzmaju tuda, mongolski vojnici idu na neke obuke iz gadjanja PA raketama sa ramena (da li je stinger fazon ili tako nesto) - tandara mandara! Mongolija nema neku avijaciju sada, samo nesto helica ruskih (ako gresim ispravite me). Negde sam naleteo na ceo clanak o tome svemu i to je sve neko desavanje od pre godinu ili dve. I , gle cuda, nije proslo mesec=dva od kako sam to procitao, kad u Mongoliji bili nemiri u glavnom gradu, protesti, demonstracija, cak bilo i povredjenih - hoce ljudi demokratiju.
Nesto mi poznata prica Smile Smile
« Poslednja izmena: 12. Apr 2009, 20:43:37 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.