Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 10:37:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gruzijski patrijarh podstakao natalitet  (Pročitano 9896 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
U Gruziji su ljudi postali slobodniji, komunizam i gola diktatura su slomljeni, i dalje su prilično siromašni ali je tu komad slobode koji sada imaju. Slobodni ljudi radjaju slobodnu decu.

Slična situacija je i u Rusiji, natalitet u doba Brežnjeva i natalitet u doba Putina (mislim na Ruse kao etnos) Rusi su to uočili i to nazvali "Putinove bebe" npr zabavište u Moskvi prepunjeno, povećan broj klinaca.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46906
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Hocemo li i mi imati "Tadiceve bebe"  Smile ?
« Poslednja izmena: 15. Apr 2009, 16:20:53 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ako gledamo ovde u Srbiji odnos: Žene u dobu plodnosti spram rodjenih beba, postoji rast radjanja. U Srbiji postoje statističke "rupe" odseljeni u inostranstvo, izbeglice i današnji starci koji su prva generacija zdravstveno lečena pa im je vek prosečno duži oko 10god. Mladi iz 90tih su odlagali rađanje dece a novi mladi ne čekaju pa su praktično dve generacije porodilja u porodilištima. Mogućnost da se deo dece rođene preko vrati da ovde živi. Ne tvrdim da je natalitet u Srbiji visok ali je bolje nego 90tih.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
cim je malo skocio natalitet, pojavljuju se price o smanjenju porodiljskog odsustva i novcane nadoknade.
nije valjda da neko stvarno veruje u borbu protiv bele kuge
inace na skok nataliteta u Srbiji utice i to siptarke iz albanije i sa kosova dolaze u Srbiju da bi se porodile, na taj nacin mali siptari postaju gradjani Srbije. tako da ce nas sjebati demokratski.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Tamo 94te je moja poznanica bila na porodiljskom i ni dinara nije dobila kao porodilja iako je po zakonu imala na to pravo.
Pre par nedelja sam bio na babinjama i ta porodilja dobija porodiljsko bez dana zakašnjenja i bez ikakvog umanjenja.

Porast standarda, zdravstvene, socijalne i pravne zaštite je realno uticao na porast rađanja. Najveću stopu rađanja ima Novi Sad.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46906
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Porast standarda, zdravstvene, socijalne i pravne zaštite je realno uticao na porast rađanja. Najveću stopu rađanja ima Novi Sad.

Nije li Vojvodina bila u minusu. Ipak se u Srbiji vise rodi muslimana neko bilo koga drugog (uzmite u obzir i Kosmet)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
judeo-liberalno drushtvo kao vrhunski interes stavlja ego - moja kuca ,moja kola , moja karijera ,moja plata , moje obrazovanje ,moje uzivanje , a za one koji su eto "duhovniji"  Smile Smile moja dusha ,moja duhovnost ....

crkva je odavno odustala od borbe protiv takvog nachina razmishljanja , pa sada pokushava da iskoristi opshti trend u drushtvu sa tom idejom - moje dete je krstio patrijarh (a tvoje nije  Smile ) . po meni pokushaj je uzaludan -dok god je na sceni sistem koji jeste ,egoizam ce odnositi pobedu .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46906
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Pa ova tema je upravo otvorena zato što je pokušaj gruzijske crkve upalio.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Citat
pokušaj gruzijske crkve upalio.

"ugradili se ljudi" tj nešto što uopšte nije njihova zasluga, ali nije loše da to sebi pripišu.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Stvarno izvinite ali hteo bih da pitam nekog u vezi opadanja nataliteta u Srbiji,
Cuo sam termin da se pominje ali nerazumem jasno sta je "Bela Kuga"jer je to zbog toga sto su nas ozracili sa nisko obogacenim plutonijumom dok je Nato bombardovao za vreme rata po srpskim  polozajima pa je sad problem ,ili je cisto socijalna stvar u vecim gradovima jer ljudi ne vide perspektivu i sigurnost.
Pitam jer kada god odem tamo vidim da sve vrvi od zivota i Beograd i Kragujevac i Kraljevo i Vrnjacka Banja.
Moja generacija u centralnoj Srbiji i malo starije i malo mladje sve imaju po jedno do petoro dece najvise ih ima sa po dvoje .Uopste ne izgleda da je fizicki problem sa mladim ljudima osim toga sto je na nekim mestima
los kvalitet vode i svi preterano jedu meso i previse soli.Takodje Cigarete i Alkohol ne pomazu ni malo pri kvalitetu sperme i neophodno je minimalno pet porcija voca na dan sto nasi rade samo kad se sete.
Mislio sam da nas ima jakih deset miliona Srba i jos dva miliona rasuta u drugim delovima sveta.
Neko drugi mi je skoro rekao da je mali natalitet samo propaganda i da je u stvari problem to sto nema ko da radi za penzije ovih postojecih generacija i nece biti dovovoljno para u penzijskom fondu jer ih ima puno, a ljudi sve zive duze i duze.
sta je istina?


« Poslednja izmena: 17. Maj 2009, 17:16:55 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 10:37:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.