Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:44:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Češka povlači priznanje Kosova?!  (Pročitano 4677 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Bilo bi lepo da povuku priznanje, ali cisto sumnjam da ce se to stvarno desiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Све је могуће ионако су били подељени по том питању.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
ja se nadam da nece povuci priznanje jer ce na taj nacin osokoliti nacionaliste kod nas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung XYZ1004
 Smile  Smile  Smile

A dobro klico, kad tim potezom ne bi bili "osokoljeni nacionalisti u Srbiji"  Smile da li bi onda podrzao odluku Ceske drzave da i pored strahovitih pritisaka ostane privrzena postovanju medjunarodnog prava?
« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 00:47:57 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6300
ja se nadam da nece povuci priznanje jer ce na taj nacin osokoliti nacionaliste kod nas

Pa valdja se ovako samim priznavanjem nzavisnosti Kosova od strane Češke ista država, kao i EU blate u očima našeg naroda? I na koji način bi to osokolilo nacionaliste kod nas? I šta bi to donelo loše?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Ne bi bilo lose da se diplomatski aktiviramo da jos neka zemlja povuce priznanje u pribilizno isto vreme, makar i Kosta Rika, uopste nije bitno. Ostaje da se vidi.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Smile  Smile  Smile

A dobro klico, kad tim potezom ne bi bili "osokoljeni nacionalisti u Srbiji"  Smile da li bi onda podrzao odluku Ceske drzave da i pored strahovitih pritisaka ostane privrzena postovanju medjunarodnog prava?

pa prvo bi morao da saznam na koji je nacin nepostovanje medjunarodnog prava priznanje kosova, ali ako ciljas na to da bi se nesto promenilo  u odnosima Srba i Albanaca kada bi Ceska povukla priznanje (srpski: Siptar) treba se zapitati zasto te komunikacije nije bilo ranije. Sta bi to znacilo da nece da se osokole nacionalisti? Oprostice Djura albancima sto ih je tukao i onda ce sve biti ok.

Znaci nije vazno - neka Ceska povuce priznanje ali sta ce se to kod nas promeniti i sta ce to novo doneti u politici prema Kosovu?

ja se nadam da nece povuci priznanje jer ce na taj nacin osokoliti nacionaliste kod nas
Pa valdja se ovako samim priznavanjem nzavisnosti Kosova od strane Češke ista država, kao i EU blate u očima našeg naroda? I na koji način bi to osokolilo nacionaliste kod nas? I šta bi to donelo loše?

pa ajde sada to koliki ugled mi imamo u EU i EU kod nas, ali kako ne bi osokolilo nacionaliste, pa onda bi dobili iluziju da je eto miloseviceva politika bila ispravna, a ceska je to shvatila evo sada ce i ostatak EU to da shvati

« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 01:13:51 od klićo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


šta to beše mozak, šta to beše mozak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Siemens c 75
ja se nadam da nece povuci priznanje jer ce na taj nacin osokoliti nacionaliste kod nas

Тачно сам знао да ће овај да се побуни. Треба да га повуче јер је супротно међународном праву. Да би држава била држава и као таква призната и примљена у чланство ОУН мора да поседује сва три атрибута државности. Слушај и учи, незналице:


                                                постојано становништво

                                                утврђену државну територију

                                                 суверену државну власт над читавом територијом

И шта шта " држава Косово " поседује од свега тога  Smile Smile Smile : . Ти си клићо будала. А што се тиче национализма па најлепшта ствар у било ком народу јесте његов национализам, јелте гајење и неговање националне културе и свних националних особености , јелте фолклора.

Где је проблем? Проблем је у томе што су овио крволоци из НВО сво време покушавали да добрим делом не образованом Српском народу поистовете национализам са шовинизмом и нацизмом. Али где су се прешли?  Наш народ јесте необрозован веома мали проценат људи има диплому факултета, о докторатима да не причам, ал је јелте виспрен, проницљив, бистар па очас посла провали када ови борци  за " људска и грађанска права и слободе "  " почну да муте " како каже моја баба Милка.

А друга ствар зар се признањем противправне сецесије и проглашења " независности " нису осоколили управо они који су доле клали Србе, кои су Србе у Клечки живе спаљивали, кји су рушили Српске манастире, који су преоравали Српска гробља, који су палили или пљачкали Српске куће, који су одводили Србе у Албанију да им ваде органе како би исте продавали, и на крају за сва та злодела били награђени државом.
Јел сада видиш зашто кажем да си будала. Промени мало канал немораш само да блејиш испред Б92, оди до Цркве, прошетај поред неке зграде коју су срушили " милосрдни анђели " много ће ти што шта бити јасније.

Живела нама мајчица Србијица или Русија све једно и наравно наша света Српска Православна Црква!!!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
cekaj malo, odgovori ti meni kojim je to propisima medjunarodnog prava zabranjeno priznanje?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
ja se nadam da nece povuci priznanje jer ce na taj nacin osokoliti nacionaliste kod nas

A ja se nadam da hoce. Smetaju mi sovinisti i kvazi-nacionalisti (i dalje ne dozvoljavam da mi novi autoriteti govore da je nacionalizam negativno konotirano osecanje a patriotizam pozitivno, isto je).

Jos vise mi smeta krsenje medjunarodnog prava preko grbace moje zemlje... smeta mi da 2 puta u istoriji na nama menjaju pravo... i voleo bih da povuku.

cekaj malo, odgovori ti meni kojim je to propisima medjunarodnog prava zabranjeno priznanje?  Smile

E sada je ovo komentar samo prozivke radi. Nemam vremena za elaboriranje, ali posto vidim da barats pravnickom i politikoloskom terminologijom, usledice jedan, i onda cu cekati tvoj odgovor  Smile
« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 01:26:30 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:44:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.