Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:28:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: petrovac na moru  (Pročitano 21283 puta)
23. Mar 2009, 21:02:12
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
interesuje me dali  je neko bio na odmoru u Petrovcu,ako jeste utisci možda preporuka
poz  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Sony xperia
Eh, bese i to, ali poodavno. Tada je bilo divno, sada, stvarno ne znam. Hoteli Kastelastva, Palas, .... vile, ... bese zivot.  Smile Da ne zalazim u detalje.   Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
interesuje me dali  je neko bio na odmoru u Petrovcu,ako jeste utisci možda preporuka
poz  Smile

Pisao sam već jednom  Smile

Meni ljudi kazu da je Petrovac jedno od najboljih destinacija. Ja iskreno tamo nisam bio pa me zanima vase misljenje.

Petrovac je mirnije mesto za porodicu ili za mlade parove.
Znachi ako vas je 5-otoro tinejdzera daleko od toga da ce da se smorite ali zaboravite na bahanalisanje kao na nekim drugim mestima u CG.
Mislim gostuju tu svi pevachi i pevachice na jednom delu obale, na drugom imaju i neki klub sa house muzikom, izmedju su odlichni kafici  sa dosta zive svirke ( narodnjaci, zabavnjaci, kubanci, DJ-evi, starogradske, neki sentish jebem li ga... ma svashta. Za svachiji ukus po neki zanr muzike  Smile ) al nije to to ako imash oko 18 godina... Nekad ume da bude u tom kaficu i po 10 kolica sa bebama. I kako ti da pridjesh zgodnoj ruskinji kad te gleda onaj mali celavi iz kolica...  Smile
Petrovac je chist al je i skup.
Odlichan je da odete sa devojchicom s kojom ste vec duze vreme u vezi.  Smile

« Poslednja izmena: 07. Apr 2009, 15:20:14 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Eh, bese i to, ali poodavno. Tada je bilo divno, sada, stvarno ne znam. Hoteli Kastelastva, Palas, .... vile, ... bese zivot.  Smile Da ne zalazim u detalje.   Smile 

nedaj se godinama moj  lightsoft  Smile

interesuje me dali  je neko bio na odmoru u Petrovcu,ako jeste utisci možda preporuka
poz  Smile

Pisao sam već jednom  Smile

Meni ljudi kazu da je Petrovac jedno od najboljih destinacija. Ja iskreno tamo nisam bio pa me zanima vase misljenje.

Petrovac je mirnije mesto za porodicu ili za mlade parove.
Znachi ako vas je 5-otoro tinejdzera daleko od toga da ce da se smorite ali zaboravite na bahanalisanje kao na nekim drugim mestima u CG.
Mislim gostuju tu svi pevachi i pevachice na jednom delu obale, na drugom imaju i neki klub sa house muzikom, izmedju su odlichni kafici  sa dosta zive svirke ( narodnjaci, zabavnjaci, kubanci, DJ-evi, starogradske, neki sentish jebem li ga... ma svashta. Za svachiji ukus po neki zanr muzike  Smile ) al nije to to ako imash oko 18 godina... Nekad ume da bude u tom kaficu i po 10 kolica sa bebama. I kako ti da pridjesh zgodnoj ruskinji kad te gleda onaj mali celavi iz kolica...  Smile
Petrovac je chist al je i skup.
Odlichan je da odete sa devojchicom s kojom ste vec duze vreme u vezi.  Smile


nisam našao ništa od ranije,hvala ti
to meni i odgovara sa ženom i dvoje mališana  Smile
naravno osim ovoga skup je  Smile
ma ko ga hebe jednom se živi   Smile
još jednom hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Sony xperia
Citat
nedaj se godinama moj  lightsoft  Smile
Aaaaaaaaa jok Gale, to nikako.  Smile  I ne zaboravi da odes tunelcicem do jednog hotela, zaboravih ime, neces se razocarati.  Smile Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
ma ko ga hebe jednom se živi   Smile

Uživaj... Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Ako smem da pitam, zasto u CG sa zenom i klincima?
Put do Grcke isto traje... 12h do Budve, 12h
Cene smestaja su iste ili nize... cak i u manjim turistickim mestima imas agenciju sa srpskim personalom, a i mestani natucaju srpski, tako da nema ni jezicke barijere... Smiley
Hrane, pica i ostalog za klince... nize Smiley
E, sad.. razlika je u tome sto dobijes cistu sobu, normalnu uslugu, cistu plazu i cisto toplo more. Smiley

Jedini problem su vize, ali... Grcima je u interesu da im dodju turisti, tako da je Grcku vizu lakse dobiti nego npr. Nemacku...
Eto, ja sledece nedelje putujem u Cesku i dobila sam vizu bez ikakvih problem, cak i uz malo zmurenje na nedostatak potrebne dokumentacije... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia No kašlje
Anea, ne busi nam gume.


potpis:
Ojađeni crnogorski ugostitelji



Ma slazem se sa tobom u potpunosti. Za iste, ili cak manje pare mozes da dobijes mnogo bolju uslugu i uslove kako u Grckoj, tako i u Hrvatskoj. Njima bar nije glavna turisticka marketinska parola "Imamo vode"...
« Poslednja izmena: 08. Apr 2009, 17:47:06 od Mega_Byte_Me »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, znas sta... ja kapiram da su dva najjaca razloga za odlazak u CG:
a) imam decu, CG nam je tu blizu;
b) vize..

E, sad... sto se tice prvog... ja mrzim... potpisujem... mrzim da putujem... da mogu, koristila bih teleport...
I zaista sam mislila da cu se upucati tih 10h puta ka Grckoj... par godina pre toga sam putovala busom do Budve i put je trajao 12h... malo je falilo da totalno flipnem, tako da je sama pomisao na putovanje od 10h za mene bila grozomorna...
Putovali smo nocu... i ako izuzmemo zadrzavanje na granici u ukupnom trajanju od 45minuta i voznja oko Soluna, ja sam prezivela...
Doduse... ja nisam dete... ali.. sa nama u busu je bilo par parova sa sitnom decom... od 7-8 meseci do 5-6 godina... Bebe se nisu ni cule, a stariji su knjavali citavim putem i nisu pravili haos...
Oni su preziveli, ja sam prezivela... meni dovoljan dokaz da mogu da prezivim i bez CG... Smiley

Jos je bolja varijanta ako se putuje sopstvenim automobilom... a i put malo krace traje... Smiley

O vizama sam vec pisala... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia No kašlje
Nas dragi ministar turizma, gospodin Nenezic, planira da uzme velike pare od takozvanog "elitnog" turizma. Hoteli sa 5 zvjezdica, apartmani sa bazenima, ovo ono... a ni svjestan nije da je dzaba i 10 zvjezdica hotel, kada ti ne mozes sjesti u kafic van hotela, a da budes propisno usluzen. Ko je lud da dodje zarad elitnog turizma i konobara koji kopaju nos i nece da ti donese drugu kafu kada ti cigance umoci prst u istu, jer si mu dao euro, a ne pet...
Da ne pricamo o cjenama kvadrata pjeska na plazi... Prosle godine se placalo i mjesto za peskir, a kamoli lezaljka ili suncobran. Pa ako odes sa djevojkom/zenom (ne daj boze i djecu da povedes) na neku iole pristojnu javnu plazu, moras da izdvojis nekih 30-ak eura.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:28:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.