Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:19:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hosting vase misljenje  (Pročitano 15881 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Smatrao sam da je to normalno ,pa mi je zvucalo cudno posto je tu naglaseno Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ako ne navedes to, mozes da palis server jednom u 2 meseca na 5 minuta i savrseno ispunjavas uslugu koju je korisnik platio Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 53
imas i http://www.switch.co.yu veoma su dobri i pouzdani, imam ortaka koji hostuje sajt kod njih

Da super idealni provajder koji na glavnoj strani drzi Severinu,Seku Savic itd.Plus kontakt samo preko maila , nekog "Live Support" koji je offlne itd
Daj bre ako vec zelis da pomognes ne moj postavljati ove krseve!!

Kako mozes da kazes da je nesto krs ako nisi probao?!
Tamo hostujem 2 moja sajta vec 3 meseca, i jedan i drugi su 100% up. Ni jednom se nije desilo ni na minut neki problem sa serverom. A sto se tice Severine i ostalog, da si malo citao znao bih, ali evo da ti pojasnim, radi se o Switch Ads, tu mozes da ubacis svoj sajt da se reklamira. Mozes da biras hoces li prikaziveti samo non-adult reklame ili i adult. To ti je razmena txt reklama, ista fora kao svugde sa razmenom bannera, samo sto je mnogo bolje jer ne podize slike, a to znaci da se reklame otvaraju i sa dial-up konekcijom za 1s. Za prikaze tudjih reklama dobijas prikaze svojih....Znas valjda kako funkcionise, a uz to je i najeftiniji nacin reklamiranja kod nas na balkanu.

Sto se tice samog hostinga, kao sto sam i rekao, problema nisam imao, i na svaki mail sam dobio odgovor ASAP! A i sto se tice cena, jel ima jeftinije? Mislim, cene su pomalo i smesne za to sto dobijes.
To je bilo moje misljenje, i moje iskustvo sa doticnim www.switch.co.yu
Nemam ni jednu losu rec za hosting jer je stvarno sve OK!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Kako mozes da kazes da je nesto krs ako nisi probao?!
Zato sto niko ozbiljan i normalan ne bi imao onakav dizajn sajta , i onakve bannere na njemu.

Citat
Tamo hostujem 2 moja sajta vec 3 meseca, i jedan i drugi su 100% up.
Sajtovi su inace zesce zahtevni.

Citat
Ni jednom se nije desilo ni na minut neki problem sa serverom.
A i da jeste ti bi to znao posto si 24h poslednja tri meseca samo to gledao.

Citat
A sto se tice Severine i ostalog, da si malo citao znao bih, ali evo da ti pojasnim, radi se o Switch Ads, tu mozes da ubacis svoj sajt da se reklamira.
I to opravdava prikazivanje takvog apsolutno neprikladnog sadrzaja?

Citat
Mozes da biras hoces li prikaziveti samo non-adult reklame ili i adult.
Pa su kao ozbiljna firma odabrali i adult.
I fotter im je pun toga.

Nije preporuka za ozbiljan provider kad ga neko hvali na nacin na koji ti to radis Smiley Preporuka je kad provider hvali neko ko zna bar pomalo i neko ko ima bar pomalo iskustva.. a ti ni jedno od toga nemas Wink
Inace, ima jeftinije, al u tome uopste nije poenta. Poenta je u onome sto dobijes. Covek vec ima najjeftiniju uslugu pa je odlucio da menja.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
imas i http://www.switch.co.yu veoma su dobri i pouzdani, imam ortaka koji hostuje sajt kod njih

Da super idealni provajder koji na glavnoj strani drzi Severinu,Seku Savic itd.Plus kontakt samo preko maila , nekog "Live Support" koji je offlne itd
Daj bre ako vec zelis da pomognes ne moj postavljati ove krseve!!

Kako mozes da kazes da je nesto krs ako nisi probao?!
Tamo hostujem 2 moja sajta vec 3 meseca, i jedan i drugi su 100% up. Ni jednom se nije desilo ni na minut neki problem sa serverom. A sto se tice Severine i ostalog, da si malo citao znao bih, ali evo da ti pojasnim, radi se o Switch Ads, tu mozes da ubacis svoj sajt da se reklamira. Mozes da biras hoces li prikaziveti samo non-adult reklame ili i adult. To ti je razmena txt reklama, ista fora kao svugde sa razmenom bannera, samo sto je mnogo bolje jer ne podize slike, a to znaci da se reklame otvaraju i sa dial-up konekcijom za 1s. Za prikaze tudjih reklama dobijas prikaze svojih....Znas valjda kako funkcionise, a uz to je i najeftiniji nacin reklamiranja kod nas na balkanu.

Sto se tice samog hostinga, kao sto sam i rekao, problema nisam imao, i na svaki mail sam dobio odgovor ASAP! A i sto se tice cena, jel ima jeftinije? Mislim, cene su pomalo i smesne za to sto dobijes.
To je bilo moje misljenje, i moje iskustvo sa doticnim www.switch.co.yu
Nemam ni jednu losu rec za hosting jer je stvarno sve OK!

Pazi da bacimo sve sa strane kako taj sajt izgleda itd.On se ne nalazi na 100 MB linku sto je apsurdno za nekog iole ozbiljnog provajdera.Druga stvar ne ulivaju poverenje postavljanjem adolt slicica ,banera itd.Da se razumemo ja kuci imam 3 racunara u maloj mrezi.Jedan ima staticnu ip adresu instaliran Licenciran Win2003 Server i sve sto je potrebno za jedan hosting.I sta sad ......hoces da kupis paket dacu ti ga za 15E.Mislim to je sranje.Pod provajderom smatram da je to firma koja ima adekvatan kadar,solidne racunare,podrsku,TELEFONE(namerno sam to ukucao all caps) i ono sto je najbitnije kancelariju sediste.Znaci firma postoji.Ta tvoja firma ili sta ti ja znam nema osnovna obelezija.
Primer:
"TUTA BUGARIN HOSTING"
Ul:Kneza Viseslava 53
11.000 Beograd

Tel:3333-5555
Tel:5555-6666
office@tutabugarin.com
www.tutabugarin.com

Od 10 do 17 h

itd itd

IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
On se ne nalazi na 100 MB linku sto je apsurdno za nekog iole ozbiljnog provajdera
Cemu ovakva izjava? Vecina domacih providera i dan danas nema toliko. Sbb ima gigabitni link, Ptt je tek skoro isposlovao 155 mbit link od Deuthce Telekoma, imao je samo Telekom Srbija 54 mbita, etc... svojevremeno je Beotel celu Srbiju drzao sa 2 mibta Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Kako cemu takva izjava.Pa dobro jutro da necu nista slabije.Drugo BeotelNet ja i  ne stavljam pod neki silni provajding,kao ni Verat,Sezam pro Scnet i slicne.Tehnicom ima 150MB\s link vec vise godina,kao i Eunet i ozbiljniji provajderi.Na BeotelNetu sam nakacen na ADSL ...sta da ti kazem uzas boziji, na Veratu jos gore.Mislim ajde da se ne lazemo , nije dzabe paket na Eunetu skuplji od istog takvog na Beotelu ....postoji razlika i kvalitet.Druga stvar je da ja hocu sad da se zezam kao ovo sto imam za mobilne telefone i sta ti ja znam.Planiram da otvorim sajt sa ozbiljnom temom na ozbiljnom provajderu.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Kao sto rekoh malopre , evo poslao sam mail ovom na  swich.co.yu za neki kontakt telefon ...dobio sam 063****** mislim sta da kazem.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 571
Zastava U Novome sadu :)
imas i http://www.switch.co.yu veoma su dobri i pouzdani, imam ortaka koji hostuje sajt kod njih

Da super idealni provajder koji na glavnoj strani drzi Severinu,Seku Savic itd.Plus kontakt samo preko maila , nekog "Live Support" koji je offlne itd
Daj bre ako vec zelis da pomognes ne moj postavljati ove krseve!!


paaaa ???


a sto se tice brojeva telefona sto si dobio 063, ne vidim u cemu je problem ?

vidim ovde se spominju i drugi hosting provajderi i svuda stoje mobilni telefoni, ne znam sta je tu problem? znas li mozda neku domacu hosting kompaniju koja je stavila fixni broj (osim verata)?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 53
Citat
Kako mozes da kazes da je nesto krs ako nisi probao?!
Zato sto niko ozbiljan i normalan ne bi imao onakav dizajn sajta , i onakve bannere na njemu.

Kakve ima veze dizajn sajta sa kvalitetom usluge ? Banneri...ni to se mene netice..Meni je bitno da mi je sve u funkciji!

Citat
Tamo hostujem 2 moja sajta vec 3 meseca, i jedan i drugi su 100% up.
Sajtovi su inace zesce zahtevni.

Jel bitno koliko su zahtevni...Meni je ipak bitno da sve radi!

Citat
Ni jednom se nije desilo ni na minut neki problem sa serverom.
A i da jeste ti bi to znao posto si 24h poslednja tri meseca samo to gledao.

To se podrazumeva, stalno pratim sve sto se desava. 

Citat
A sto se tice Severine i ostalog, da si malo citao znao bih, ali evo da ti pojasnim, radi se o Switch Ads, tu mozes da ubacis svoj sajt da se reklamira.
I to opravdava prikazivanje takvog apsolutno neprikladnog sadrzaja?

Pa...cini mi se da se i na ovom forumu to najvise gleda i trazi. Sta je u tome lose? Zar je sex jos uvek tabu tema na balkanu ?

Citat
Mozes da biras hoces li prikaziveti samo non-adult reklame ili i adult.
Pa su kao ozbiljna firma odabrali i adult.
I fotter im je pun toga.

Njihov izbor a ne moj...Ponavljam jos jednom, meni je bitan moj sajt a ne njihov!

Citat
Nije preporuka za ozbiljan provider kad ga neko hvali na nacin na koji ti to radis Smiley Preporuka je kad provider hvali neko ko zna bar pomalo i neko ko ima bar pomalo iskustva.. a ti ni jedno od toga nemas Wink

Ja sam rekao svoje misljenje o doticnom provajderu jer koristim njihove usluge, izvini ako je zabranjeno reci svoje misljenje, da znam za nadalje! I, pre svega, nemas prava da diskutujes o mom iskustvu, jer neznas ni ko sam ni sta sam...zar ne? Ovo nije bilo kulturno sa tvoje strane.


IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:19:21
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.