Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trojica učenika silovala devojčicu  (Pročitano 3768 puta)
18. Mar 2009, 08:13:46
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Pritvoreni srednjoškolci iz Ivanjice
Trojica učenika silovala devojčicu
Autor: E. B. | 18.03.2009. - 06:58

UŽICE - Istražni sudija Okružnog suda u Užicu odredio je pritvor trojici srednjoškolaca iz Ivanjice - D. P. (18), K. R. (17) i B .P. (17) zbog sumnje da su u petak, 13. marta, silovali petnaestogodišnju sugrađanku.

Prema saznanjima „Blica”, trojica mladića osumnjičena su da su te večeri oko 19.30 časova telefonom pozvali devojčicu, koju su inače poznavali, da dođe u jednu kuću, koja je još u izgradnji, u Ulici Branislava Nušića u centru Ivanjice. Rekli su joj, navodno, da za nju imaju poruku od mladića u koga je ona zaljubljena.
Kada se nešto kasnije petnaestogodišnjakinja pojavila na zakazanom mestu, nasrnuli su na nju i silovali je jedan po jedan, dok su je dvojica držala za ruke. Iako se, prema ovoj verziji, devojčica opirala, niko u komšiluku nije čuo ništa sumnjivo.


Devojčica se o tome šta joj se dogodilo sutradan poverila svom drugu, po čijem nagovoru je dan kasnije, u nedelju, sve ispričala majci i sa njom otišla u policiju. Trojica mladića uhapšena su u ponedeljak i predata istražnom sudiji u Užicu.
„Blic” nezvanično saznaje da su se D. P., koji je tri dana pre prijavljenog silovanja stekao punoletstvo, i dvojica njegovih drugova u istrazi branili pričom da devojčicu nisu napastvovali, već da je ona dobrovoljno pristala na polni odnos sa njima.
Priča o silovanju petnaestogodišnjakinje i hapšenje trojice tinejdžera, juče je bila glavna tema u Ivanjici. Mahom su je pronosili srednjoškolci koji su zapanjeni optužbama na račun svojih vršnjaka za koje tvrde da do sada nisu imali posla sa policijom i da nisu iz kriminalnog miljea.
Stariji Ivanjičani sa nevericom pričaju da ne pamte kad se nešto slično dogodilo u ovom gradu.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia N95-2 & 5800
Strasno... Ne znam zasto ali sam 10000000% siguran da se mala sama ponudila...Kako se otimala ako nista niko nije cuo? I sto ne utvrde lekari da li je silovana ili ne? Zalosno cime se zanima danasnja omladina...
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6300
Ova trojica su za svaku osudu ako su je stvarno silovali. Ali šta je ona očekivala da radi u kući u izgradnji u pola osam sa tri starija mladića, da razmenjuje vesti o njenoj simpatiji? Pa valdja je bilo normalnije da se nađu u nekom kafiću, a ne da se smucaju po kojekakvim budžacima. Nažalost omladina je danas mnogo naivna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, ona je tinejdzerka... i to zaljubljena... pamet joj u tim okolnostima nije najjaca strana...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Šta reći osim .. čisto sumnjam da je ova devojka silovana  Smile jer da je to bilo oko ponoći ili tako nešto  Smile nego su oni nju pozvali oko pola 8  :weirdface:a ona jedva dočekala i otčala  Smile .. znači oko pola 9 je sigurno i da je niko ne čuje   Smile: .. hm  Smile .. nešto mi je tu sumnjivo  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Nakon hapšenja trojice učenika
Devojčica još nije saslušana

Autor: E. B. | 19.03.2009. - 05:00


IVANJICA - Šta se zaista dogodilo u petak u napuštenoj kući u centru Ivanjice, i dalje je rebus za policiju i sud. Trojica uhapšenih tinejdžera tvrde da nisu silovali petnaestogodišnju poznanicu, dok se ona, koja ih i prijavila policiji, poziva na povrede koje su joj tokom silovanja naneli ovi ivanjički srednjoškolci. Istražni sudija Okružnog suda u Užicu još nije saslušao petnaestogodišnju devojčicu.

Uhapšeni D.P(18) K.R (17) B.P(17) učenici su druge godine jedne škole u Ivanjici. Sva trojica su iz istog odeljenja. U školi nisu poznati kao problematični, tvrde profesori, a jedina disciplinska mera koja im je do sada izrečena usledila je zbog neopravdanih izostanaka.
Za petnaestogodišnju devojčicu saznali smo da je upisala prvu godinu u istoj školi ali se nije pojavila ni na jednom času, već je, nedugo zatim uzela je ispisnicu i prešla u drugu školu.
Drugovi osumnjičenih, pa i profesori ne veruju da se silovanje zaista dogodilo. Školski pedagog Mira Vojinović kaže da su o ovom nemilom događaju saznali iz novina.
- Zvanično nismo dobili nikakav dopis. Ne možemo raditi na osnovu čaršijskih priča. A što se momaka tiče, osim tih izostanaka kada im je izrečena preventivna mera smanjenje ocene iz vladanja, ništa drugo nije vezivano za njih u negativnom smislu. Čak je jedan bio sportista, redovno je išao u teretanu, zatečeni smo. Ne možemo da poverujemo u ovo što smo pročitali u novinama.. Čekamo zvanične dokumente i ako bude potrebe mi ćemo reagovati u skladu sa ovlašćenjima škole i kako zakon nalaže. Nisam još razgovarala sa učenicima ali vidim da se grupišu po hodnicima i sa nevericom pričaju o događaju, uglavnom komentarišu da je prosto nemoguće da su to učenici ove škole učinili - kaže Mira Vojinović.
Kako „Blic” nezvanično saznaje, dečaci su se pred policijom branili pričom da nisu silovali maloletnicu i da je ona dobrovoljno pristala na seksualni odnos.
Verzija koja potiče od prijatelja devojčice nije takva. Oni, kažu da je ona otišla da se vidi sa jednim od trojice dečaka ne sluteći šta će se dogoditi. Kada je stigla u napuštenu kuću oni su je silovali o čemu svedoče i modrice na njenom telu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Pa, ona je tinejdzerka... i to zaljubljena... pamet joj u tim okolnostima nije najjaca strana...  Smile

Dobro tinejdzerka je, zaljubljena...ali nikako nije smela da ostane u kuci sa tri mushkarca...

Ja uvek sam na strani zhrtve, i ona jeste zhrtva, nazhalost Smile Nadam se da ce da se oporavi, a ne mislim da je ona bash to htela, vec mislim da je trebala nekako da se izvuche.
 
I, verovatno komunikacija u izmedju majke i cerke je dosta doprinela da ova mala prezhivi ovako neshto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, izgleda da je gajila simpatije prema jednom od njih...
Slazem se da bi bolji odnos medju roditeljima i decom pomogao u ovoj sitauciji, ali... tinejdzeri znaju da budu i veoma nepoverljivi prema roditeljima...
Postoje razni projekti vrsnjacke edukacije, ali oni se zahvaljujuci neodgovornosti skola i drzave svode samo na pricu o SIDI jednom godisnje... 


Cak i da je dobrovoljno pristala, u onom trenutku kad kaze "ne", to je napad...
Doduse... o tome postoje teorije i teorije... zavisno od toga kakva je sudska praksa...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Da, @Anea...kominikacija je mnogo vazhna.


Ne znam kako bash niko da joj pomogne od tih 'manijaka'..zar ni jedan nije bio 'normalan' Smiley 1

Bar taj koga je sipmatisala?!

Vec...o Bozhe Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Klinci su pod uzasnim pritiskom da budu u trednu, popularni, prihvaceni... vise nego kad smo mi bili mladi...
Postoji razlika izmedju tvoje i moje generacije, kao i izmedju moje i njihove... i taj jaz je sve veci i veci...

Ja to ilustrujem cinjenicom da je u mojoj osnovnoj skoli (8. razred) devojcica koja je imala decka bila skoro pa proglasena kurvom (tim recima), a da je danas klinka slicnih godina koja nema stalnog decka proglasena idiotom i svi je guraju da sto pre izgubi nevinost, kresne se sa sto vise decaka i\ili muskaraca i nadje sponzora, tj. decka koji ce joj placati sve sto moze...

Posrnuce je tragicno... zato sto su danas deca vise i prerano izlozena nekim stvarima koje su u nasem tin periodu bili rezervisani za termin posle 2:00...

Ja ne shvatam o cemu se tu radi, ali... danasnji klinici kao da imaju rupu u glavi... i za to ne mogu da krivim samo roditelje ili samo drustvo... verovatno je sve to jedna tuzna mesavina svega i svacega....

Deci je ukradeno detinjstvo, a da se to nije desilo ni zbog rata, sankcija, krize ili neceg cetvrtog, petog, sestog...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.