Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istraživanje: Najmanje inteligentni su oni koji slušaju hip-hop i R´n´B  (Pročitano 31651 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Festingerova kognitivna disonanca, molim lepo.  Smile

Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520
@ eye
kakva konstatacija.... mada nema veze sa temom Smile


dal su manje il više pametni ne znam...znam da ja tu muziku ne volem..... Smiley


kakva ce mi sad ocena biti kod eyepheelYU-a Smile

 Smile Smile Smile
Svako voli samo ono sto mora da voli. Isto tako ljudi mrze ono sto moraju da mrze.
I kao sto sam vec napomenuo, ova tema nema ljubavi u sebi, nego cistu mrznju.

Pojma nemam sta znaci "kakva konstatacija....mada nema veze sa temom", i ne shvatam odakle ti ideja da ja
ocenjujem bilo koga ovde ?
(povrh svega sam rodjeni Novosadjanin, tako da mi Vojvodjani nisu nepoznata grupa ljudi)
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Citat
Svako voli samo ono sto mora da voli. Isto tako ljudi mrze ono sto moraju da mrze.

Dokle ovako? Ali ozbiljno  Smile

Jel to na tragu tvog otkrica da je sve predodredjeno, da nema slobodne volje pa je samim tim i ono sto cemo slusati vec predodredjeno i zapisano... ovo ces mrzeti, ovo ces voleti, ne pitas se nista.

Uozbilji se.  Smile

P.S. Ne zameram ti ni najmanje, ocigledno ti moras da pises ove stvari... isto tako mi moramo da ih ne volimo  Smile
« Poslednja izmena: 02. Jun 2009, 21:43:46 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Verovatno nije bas tako mislio (pazi sad sto cu da ga branim, koliko mi ga je zao...). Ne zna da se izrazi kako valja. Mozda pomalo genetski (to ne znam), ali socioloski i kulturoloski nam je definisan dijapazon ponuda stvari koje cemo da volimo, i onaj deo koji nam je najblizi kreira nase ukuse na neki nacin, i utice na nas izbor, a mi iz njega biramo sta volimo, a sta ne (mada to cesto nije svestan izbor). Ne mozemo da volimo nesto sto nismo iskusili ili (banalnosti) nesto sto ne postoji...  Smile

   Ipak, mi svi mozemo u bilo kom trenutku da odlucimo da nam se ne svidja ono sto volimo (teski paradoks), i da izaberemo novu smernicu naseg svidjanja. Ovo zahteva malo prilagodjavanja, ali ipak je vise nego moguce. Licno sam menjao ukuse za muziku nebrojano puno puta: sa alternative, preko punka, na narodnjake, pa rok, i na kraju rep i metal. Sta je meni definisano od svega ovoga da volim? Muziku? Da, volim muziku, ali samo zato sto je muzika socioloski pojam stvoren za zabavu i kao objekat prema kome gajimo svidjanje. Ali koje kategorije muzike cu da volim, to je totalno na svesnom meni da izaberem. Mrzim klasicnu muziku, ali ne volim nista vise od modernih klavirskih kompozicija (Linkin Park - In The End Of piano; Isaac Shepard - Before Dawn; Isaac Shepard - Leaves in the Wind; ...).

   Ne moramo nista da (ne)volimo, samo nam drustvo namece svima neke minimalne kriterijume usmerenja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Alcatel 
Moje misljenje je da na primer rep muzika poboljsava pamcenje. To ti je kao kad recitujes neku lekciju u skoli.
Na primer sad mogu da otpevam puno rep pesama i sigurno je da je teze zapamtiti rep pesmu nego neku narodnu,pop,house itd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Najlakse je zapamtiti reci instrumentala Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Bila sam juce na nekoj rejv zurci u Koshutnjaku, i steretipi ili ne, sta god...Boze, koliko su oni ljudi drogirani i nesrecni, a sto je najgore, to su sve deca..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Jau, rejv...  Smile
   Oce i jarooko na rejv...   Smile

   Ovde god nas nema puno rejva... Uglavnom, da, to su sve comani na takvim mestima. Vecina, ajde, ne bas sve. Sto ne razumem. Sama muzika je dovoljna za haj osecaj! Ali eto...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.