Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istraživanje: Najmanje inteligentni su oni koji slušaju hip-hop i R´n´B  (Pročitano 31650 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
to sa obrazovanjem i mestu zivljenja nema veze sa muzickim ukusom... besmisleno je generalizovati i prihvatati takve cinjenice.... jedno je geto, odnosno elitni kvartovi i sistem obrazovanja, a drugo muzika, filmovi  i slicno.
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
LG Frizider
Dobro. Ako nije glupo istrazivanje, glup je naslov teme. Niti sam dilovao krek nit' pucao u pandure al' sam slusao rap. I sta sad? A posebno to vezivanje opste inteligencije sa nacinom (cenom) obrazovanja koji se vezuje za navodnu aristokratsko superiornu ineligenciju........ Smile

Bas sam srecan sto ne slusam ove navedene: Lil Wayneom, T.I.-jem, Beyonce, Jay-Z-jem, Justinom Timberlakeom, Aerosmithom ili Ludacrisom. Juuuhuuuu, je l' ima taj dasa sajt da proverim koji sir treba da jedem da bih bio vise inteligentan?  Smile
« Poslednja izmena: 16. Mar 2009, 15:01:28 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da naslov istrazivanja treba da glasi - "Kako losi rezultati u istrazivanjima uticu na ljudsku sujetu" Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7

Mislim, meni, licno bi odgovarali ovakvi podaci...  Smile
Jer ne slusam ni Beyonce ni nikoga od onih nabrojanih...

Vise se pronalazim u onom popisu za pametne... (narocito kad je rec o klasici, koju obozavam).  Smile

E sad, mislim da bi bilo jako dobro napraviti nesto slicno i kod nas.
Recimo, povezati stepen inteligencije i muziku koju ljudi preferiraju...
Pa to je dobra tema za diplomski!  Smile
Mada je previse kontroverzna, necu da prodjem kao ovaj siroti haker, koga ce fanovi Jay Z-ja kamenovati sledecom prilikom.  Smile
Ne bih ni ja da me jure obozavaoci Seke Aleksic.  Smile

to sa obrazovanjem i mestu zivljenja nema veze sa muzickim ukusom... besmisleno je generalizovati i prihvatati takve cinjenice.... jedno je geto, odnosno elitni kvartovi i sistem obrazovanja, a drugo muzika, filmovi  i slicno.
Ja misli da obrazovanje i, generalno, sociodemografski status, i te kako ima veze - i sa inteligencijom (nema tu sta ja da mislim - to je vec utvrdjeno) pa i sa muzikom. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Cuj... imam osobu kojoj je odredjeni postupak bio diplomski, tako da mogu da vas povezem... ona se drnda sa tim, a ti obezbedjujes podatke...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
LG Frizider
Moze, nije problem. Evo ti si bukvalno prenela naslov, onako kurirsko senzacionalisticki, Alo i ta prica. Bikvalno sam ti i odgovorio a u nastavku napisao i razlog opsteg neslaganja. Inace ne slusam r n b niti navedene autore, al' to promace u citanju a? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Ako se ovo (i) na mene odnosilo:  Smile
Cuj... imam osobu kojoj je odredjeni postupak bio diplomski, tako da mogu da vas povezem... ona se drnda sa tim, a ti obezbedjujes podatke...  Smile
Lele, moze, ali ako cu ja da se drndam, a ona neka obezbedjuje podatke, to je djavolja rabota.  Smile

Dok ti nekome objasnis zasto ti trebaju njegovi podaci... ah, dodje ti da ih izmislis.
Sto ja, naravno, nikad nisam radila.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Dasa ima sajt... ukucaj njegovo ime u Google (uuu... jos jedan geek sajt) i dobices link do sajta na kome je opisan postupak i podaci... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2107
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
LG 
Covek nije institucija iako ima sajt i nema statut ni obaveze pod kojima je radio ovo istrazivanje.Tako da je ovo istrazivanje entuzijasticki pokret jednog pametnog mladog coveka koje je vise u domenu rekla kazala i ne moze se uzeti kao relevantan podatak...Slusajte muziku koju volite i uzivajte  u zivotu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
LG Frizider
A zanimljivo je da i "dasa" sebe distancira od rezultata istrazivanja. Znaci Kurir. Nek' se mane psihologije, vidim da se u drugim oblastima mnogo bolje snalazi.......

Why did you make Booksthatmakeyoudumb and Musicthatmakesyoudumb?

      1. I made both of these projects as a demonstration to the data-mining and mashup community that you can take two data-sets that by themselves are "boring", and combine them into something interesting.
      2. To further my quest be #1 on Google for the search term "virgil".

Decko se malo zajebavao, a posebno je diskutabilno uzimanje reference za odredjivanje najinteligentnijih studenata po poenima sa testa. Ne kazem da ne postoji logika jer je obradjena cista statistika ali daleko od bilo kakve ozbiljne studije. Mislim, zabavan tekst koji kao nesto govori al' ostavlja potpunu slobodu da l' neko zeli ili ne zeli da veruje u ispravnost rezultata istrazivanja. Ukrstene reci, sudoku, kurir istrazivanje i brzo prodje vreme.........
« Poslednja izmena: 16. Mar 2009, 15:49:06 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.