Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:07:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osobine muslimana  (Pročitano 37968 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 799
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia E65,6670
morpheus...ti nisi dobar musliman
mislim da ti nisi bas kompetentan o tome da sudis...

Citat
trebas svim sredstvima nama neukima i zavedenima da objasnis kako je islam divan a ne da nas vredjas Smile
a ne...ako te zanima, ti ces sam da nadjes literaturu i da citas. bas kao sto sam ja radio za hriscanstvo.  Smile
necu se ja sa tobom juriti po forumu. ovde sam cisto iz razonode, a ne tebe da edukujem.  Smile

jack, samo mala ispravka: u Islamu se nista ne podrazumeva!
ono sto je napisano u Kur'anu, tako ti je...ili bolje reci tako bi trebalo da bude.

dalje...

Turci su ti uzimali "desetak" (10%), ovi tvoji uzmaju "sedamnaestetak" (17%)...toliko o porezu.

za vreme Turaka se napravilo vise crkava i pravoslavnih bogomolja nego sto ce se ikada posle napraviti.
jedno pitanje...koliko je danas dzamija ostalo na prostoru Srbije (ne racunajuci Sandzak)?
mmmm...mislim da su DVE, beogradska i niska...koju ste inace zapalili. znaci, racunaj jedna i po!

dakle, ti se ne proseravaj!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Ehej, omanjite. Necu da vidim politiku ovde.  Smile  Ne zalazite u te vode.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Popravljena je džamija u Nišu. Jedino fali vrh minareta. U njoj se klanja i drže predavanja. Kako čujem dosta ljudi ide. Postoje ostaci, koliko znam, još dve džamije. Jedna je u blizini zgrade univerziteta i u dosta je lošem stanju. Druga je u tvrđavi, nema minare, a mislim da ima neku drugu funkciju. Šta tačno ne znam.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Citat
Druga je u tvrđavi, nema minare, a mislim da ima neku drugu funkciju. Šta tačno ne znam.
Dzamija Bali bega, danas je galerija Salon 77


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Hvala za info light.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Што се тиче рушења џамија, зна ли ико колико их је срушено у Србији а колико у Босни ?
« Poslednja izmena: 13. Mar 2009, 16:51:01 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


sha nagba imuru

Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Turci su ti uzimali "desetak" (10%), ovi tvoji uzmaju "sedamnaestetak" (17%)...toliko o porezu.
za vreme Turaka se napravilo vise crkava i pravoslavnih bogomolja nego sto ce se ikada posle napraviti.
jedno pitanje...koliko je danas dzamija ostalo na prostoru Srbije (ne racunajuci Sandzak)?
mmmm...mislim da su DVE, beogradska i niska...koju ste inace zapalili. znaci, racunaj jedna i po!
dakle, ti se ne proseravaj!
bratance, strasno si licemeran a i lazljiv jer i sam znas da nisam samo mislio na porez u novcu Smile
ovo drugo ti je glupost teska!
a 3. pa koji djavo su ih uopste pa pravili? jel su Srbima bile potrebne dzamije da se u njima mole a?
okupator dosao, napravio dzamije za sebe, okupator isteran, dzamije vracene u prvobitno stanje odn preuredjene opet u crkve! novosagradjene su srusene! ionako nisu bile po tadasnjem urbanistickom planu Smile
ne uspesmo jedino Sv Sofiju da vratimo u prvobitno stanje jer su glupi grci odlucili da se jure s turcima po dubini teritorije umesto celu obalu da im zauzmu i tu da ostanu!
za nisku dzamiju u centru mi je mnogo krivo sto nije do temelja srusena, nadao sam se da ce neki buldozer da spasi dan al nazalost nemase tog viteza, verovatno zandari ne bi to dozvolili posto su bili u susednoj ulici, doduse nisu intervenisali kod vatrometa al temeljniji rad bi sprecili.
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste.   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 799
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia E65,6670
bratance, strasno si licemeran a i lazljiv jer i sam znas da nisam samo mislio na porez u novcu Smile
ne dao Bog da smo rod...   Smile
ovo "licemeran" i "lazljiv" me vec vredja...  Smile

Citat
za nisku dzamiju u centru mi je mnogo krivo sto nije do temelja srusena, nadao sam se da ce neki buldozer da spasi dan al nazalost nemase tog viteza, verovatno zandari ne bi to dozvolili posto su bili u susednoj ulici, doduse nisu intervenisali kod vatrometa al temeljniji rad bi sprecili.

a zasto cekas drugog "viteza"?
sto ti fino ne uzmes jedan buldozer, pa priones na posao i ipadnes "junak", a?

magic, procitao sam negde da ih je samo na teritoriji Bg-a bilo preko 250...sto dzamija sto mesdzida.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
jedno pitanje...koliko je danas dzamija ostalo na prostoru Srbije (ne racunajuci Sandzak)?
mmmm...mislim da su DVE, beogradska i niska...koju ste inace zapalili. znaci, racunaj jedna i po!

verovao ili ne...ima dzamija i u subotici Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
jedno pitanje...koliko je danas dzamija ostalo na prostoru Srbije (ne racunajuci Sandzak)?
mmmm...mislim da su DVE, beogradska i niska...koju ste inace zapalili. znaci, racunaj jedna i po!

verovao ili ne...ima dzamija i u subotici Smile

Pravo zboris....
« Poslednja izmena: 13. Mar 2009, 21:51:59 od sarmagedon7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:07:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.