Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:08:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U cemu je u stvari problem?  (Pročitano 5670 puta)
09. Mar 2009, 00:27:08
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 50
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Nadam se da nisam promasio temu,mozda sam treba da postavim ovo u nekoj temi sa naslovom "DALI SAM JA UOPSTE NORMALAN" Moji roditelji su kao nebo izemlja,cak me i cudi da su ovoliko dugo zajedno,najverovatnije sti keva nije htela da ostavi caleta zbog mene,ja sam joj 13 dete tj.imala je 12 pobacaja.Ja imam 20 godina i imam caleta,neznam kako da ga nazovem :-ktipicna,klasicna,srpska,praistorijska SELJACINA.Ja sam inace sa sela ali posto mi je majka zivela u Beogradu vaspitanje sam pokupio srecom od nje a ne od caleta.Nemojte da mislite da smatram posto mi je keva iz BG pa je sad ona neznam ni ja sta ali me je naucila da neblejim kao debil ispred "zadruge" kako to moji drugovi zovu ja na primer radije volim da odem do Nisa na pice sa drugaricama.Problem je u tome sto moj cale nista ne razume i ponasa se kao da sam ja 30+ godina njemu nikad nije bilo jasno zasto bih trosio pare na izlaske,poklone za devojku ili zasto bi trebalo da kupujem stvari.On je u fazonu jedne farmerke-cela godina.I stvar je u tome sto me ovo selo ubija polako,pre dok sam iso u skolu visde sam vremena provodio sa drugovoma u gradu pa mi je bilo lakse a sad kako slusam njega po ceo dan...Planiram da upisem fax na leto,nisam odmah upisao jer sam hteo da radim posto cale poceo da mi govori da sam stetocina.Na primer za hranu u kuci mi je rekao ili da jedem sta i on ili da sam sebi kupujem a on je tipican primer svastojeda,jede sve sto mu se stavi na tanjir.Pre neko vece sam izasao u grad posle duzeg vremena i video neke drugove koji su takodje moje godiste.Razmisljao sam o tome dali oni nekad brinu o tome kako ce uraditi nesto na poslu,dali ce da curi neki var,dale ce neka boca da padne,kako ce da ustanu u pet ujutru na -15 stepeni...Glavno pitanje je kako da se pomirim sa time da nemogu bar malo da iskoristim ovo vreme dok sam jos uvek mlad,svi mi govore da ima vremena ali meni se nikad nece vratiti ove godine,a to mog caleta savrseno ne zanima,niti moze covek da prica sa njim...Ja mislim da je ovo sto osecam u stvari depresija,neznam ni ja sam.Izvinite na smaranju lai neznam kako da resim sve ovo ili da samo odustanem od svega i da zivim zivot koji mi je nametnut...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


zivot je kreator bludnih desavanja!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5064
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6110
Brate cim si ovako otvoren da razgovaras o svojim problemima,pola si resio!!!!
Bori se za sebe,uci zivot i samo radi na sebi bice sve ok Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ivanbuba
kreator bludnih desavanja!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ocigledno da ces moradi krisom da se provodis i da izlazis pod nekim izgovorima....svog caleta neces promeniti ali mozes da mu ne pricas gde ides i sta radis...ono sto ne zna ne moze da mu smeta....
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Ako imaš 20 godina i ako tvoj otac ne oseća želju da te dalje izdržava zakon je na njegovoj strani. Tebi to mže da izgleda nepravedno, ti oca ne moraš da ceniš, možeš da nađeš u sebi snagu da radiš i školuješ se ili da odlučiš da radiš neko vreme pa skupiš novac za školovanje. Možeš i da se trajno zaposliš. Ali ako otac neće da te izdržava poslušaj me, nađi način da se osamostališ. Loši porodični odnosi iscrpljuju više energije nego bilo koji posao.
« Poslednja izmena: 09. Mar 2009, 01:53:44 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Cinjenica je da moras da nadjes nacina da se izmestis iz te sredine sto pre...

Skoro smo imali slicnu situaciju...

Nadji neki dobro placen posao, koji niko nece da radi... ili prosecno placen posao uz koji imas i smestaj...
Toga ima, ali to je nesto sto maltene niko nece da radi, sto tebi otvara mogucnost...

Kad imas svoj dinar, slobodan si, videces brzo kako ti se mogucnosti otvaraju...
A nije iskljucena ni mogucnost da ocu stigne iz d u g..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


zivot je kreator bludnih desavanja!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5064
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6110
Cinjenica je da moras da nadjes nacina da se izmestis iz te sredine sto pre...

Skoro smo imali slicnu situaciju...

Nadji neki dobro placen posao, koji niko nece da radi... ili prosecno placen posao uz koji imas i smestaj...
Toga ima, ali to je nesto sto maltene niko nece da radi, sto tebi otvara mogucnost...

Kad imas svoj dinar, slobodan si, videces brzo kako ti se mogucnosti otvaraju...
A nije iskljucena ni mogucnost da ocu stigne iz d u g..
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ivanbuba
kreator bludnih desavanja!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
izbori se za vlastiti integritet,sta da ti kazem? Smile

svi smo se,u odredjenom periodu svog zivota,suprotstavjlali svojim roditeljima i na taj nacin potvrdjivali sebe kao licnost...tako da...jedino su nam okolnosti i profil roditelja drugaciji,ali zelja da se potvrdimo i budemo licnosti za sebe,a neovisno od onoga sto oni jesu...to nam je,svakako,zajednicko Smile

bori se za svoj zivot Smile

ima jako puno nacina da postanes muskarac,a da pri tom postujes svoga oca i ono sto on jeste Smile

upamti,tvoj tata je samo roditelj koji uvijek i ne zna sta je najbolje za svoje dijete(mada sam sigurna da je uvijeren da zna),ali te beskrajno i puno voli.
tako da...kad krenete da "ratujete" i da dokazujete muskost jedan drugom (sto je normalno) nemoj to i da zaboravis.

samostalnost i finansijska neovisnost je pocetak prave zrelosti...sa te pozicije ces lakse ocu objasniti da ste,pored sve ljubavi,i potpuno drugaciji.

srecno Smile

IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Motorola V3i
@ivanbuba

nemoj na psihologiji trovati teme bespotrebnim komentarima i/ili komentarima koji sadrse samo (ali ne sikljucivo) reci/recenice to, tako je, bravo, bravo majstore... kao i samo emotikone (poznatije kao smajlije)

Ako nemas nista pametno dodati, vec se samo slazes, zadrzi to za sebe.

Umara, gusi diskusiju, tema se razvodnjava i gubi se smisao.

A neke od nas to pocinje i da nervira i iritira.

Ovo sam ti rekao licno, ali smatram da vecina kolega iz Burek tima misli tako, nebitno sto nisam moderator na ovom forumu Wink

Za takve postove imas dovoljno foruma na vrhu index strane Bureka...
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


zivot je kreator bludnih desavanja!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5064
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6110
 Vaterpolisto!!!!
Ako se sa nekim slazem da zadrzim to za sebe,nebi trebalo po tvom da komentarisem













Ako si hteo licno,mogao si to na pp!!!!
Ne radim nista sto ne rade i drugi ako te iritiram i ako je to po tebi resenje izbaci me odavde!!!!
Non-stop me oponinjes i mislim da nisam toliko kriv,preterao si!!!













IP sačuvana
social share
ivanbuba
kreator bludnih desavanja!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Raspravite to privatno, molim vas.

I da, besmisleni komentari ce se i dalje brisati.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:08:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.