Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:39:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bauk Velike Srbije  (Pročitano 18908 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ja tebe Gotago ništa uglavnom ne razumijem.Možda je razlog i u meni.Dođe Sveta stolica i razjedini nam narod.Kome nama i koji narod?Kršteni Srbi su kršteni a nekršteni Hrvati su nekršteni.Meni je moja Katolička vjera važnija od moje hrvatske narodnosti.ništa ne bih učinija za svoj narod što nije u skladu sa vjrom.ti ne svaćaš da ja pričam o pravim vjernicima a ti navodiš neke štovatelje sotone.Jel ti čitaš što ti ja pišem.Nisu strane sile palile,silovale i ubujale nego susjed komšiji i obratno.najlakše se opravdati.možda sam ipak malo bio pod uticajem komunizma ali je to u zadnjih dvadeset godina izvitrilo iz mene.Da se nismo malo previše međusobno.Tebe nije izravno pogodilo a nije ni mene a one koga je objasni njima malo smo se međsobno.
Bože sveti samo da se ne pojavi onaj elektron sa svojom umotvorinom,možda spava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung 
И да је некад озбиљно покушано стварање Велике Србије, тај пројекат би се брзо урушио.

Њене границе су биле на многим местима историјски неутемељене, а нема потребе и да говорим о етничкој структури те државе.

Убрзо би се, рекох већ, суочили са суровом реалношћу, да је такву државу немогуће одржати без примене силе.

Проблем се требао решити за сва времена, мирним путем, уз пуно или делимично уважавање суседа, па и оних у рату поражених, попут Бугара, Мађара, Хрвата.

Али јеби га, неком је лакше било да прогласи троимен народ, да би имао границу на Алпима.
« Poslednja izmena: 12. Mar 2009, 22:04:57 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


sha nagba imuru

Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
ja tebe Gotago ništa uglavnom ne razumijem.Možda je razlog i u meni.Dođe Sveta stolica i razjedini nam narod.Kome nama i koji narod?Kršteni Srbi su kršteni a nekršteni Hrvati su nekršteni.Meni je moja Katolička vjera važnija od moje hrvatske narodnosti.ništa ne bih učinija za svoj narod što nije u skladu sa vjrom.ti ne svaćaš da ja pričam o pravim vjernicima a ti navodiš neke štovatelje sotone.Jel ti čitaš što ti ja pišem.Nisu strane sile palile,silovale i ubujale nego susjed komšiji i obratno.najlakše se opravdati.možda sam ipak malo bio pod uticajem komunizma ali je to u zadnjih dvadeset godina izvitrilo iz mene.Da se nismo malo previše međusobno.Tebe nije izravno pogodilo a nije ni mene a one koga je objasni njima malo smo se međsobno.
Bože sveti samo da se ne pojavi onaj elektron sa svojom umotvorinom,možda spava.
buahahahahahahaaaa jbt al sam opak Smile Smile
jel sam ti lepo rekao da je Hrvatu Srbin vrag  Smile

a sad ozbiljno, sta ti imas protiv mene? sta sam ti ja kriv?
 jel si sam rekao da te djavolske misli teraju na neke stvari u vezi seksualnosti?! to ti se javilo pre nego sto sam ti ja skrenuo paznju na neke stvari! jure te odavno neki bauci?!
sigurno nisi ozenjen, zivis sa roditeljima(roditeljkom), pobozan si skroz, imas bedan posao gde te kinje, niko ti nikad nije priznao za nesto neku zaslugu! sto se ti lepo ne bi prepustio toj misli koja te goni! sto drugi da uzivaju a ti ne?!
 preuzmi sudbinu u svoje ruke! sta imas da izgubis?! osveti se onima koji te maltretiraju!
budi ono sto zasluzujes da budes!
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste.   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Gecko 2009021910
mob
Apple 
Da se vratim na poentu tako strasne Velike Srbije...
... da je Kralj Aleksandar Ujedinitelj poslusao Stepu Stepanovica, bila bi velika Srbija bez Slovenije,Istre i pogranicnog pojasa uz Sloveniju sa malo obale koji bi se zvao Kroatija, ali nije, i taj danak placamo mi Srbi skoro 100 godina..
Fakat je i da je bila greska proglasiti da su Srbi samo pravoslavne vere.. i tu smo gresku platili, dobili smo Bosnjake i 10x vise Srba katolika koji su se proglasili Kroatima.. i tu gresku smo debelo platili..

Mi Srbi nazalost placamo greske svojih predaka.. a najveca nam je greska ova uboga republika, koja je nastala posle bratoubilackog rata, a sto bi rekao Valtazar Bogisic.. Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi..

Kad bi bilo politicke volje i malo pameti u nas pa da referendumom postanemo parlamentarna monarhija.. koja je izmedjuostalog najbolji oblik vladavine... tad bi Srbija mogla da se nazove bez obzira na velicinu teritorija, Velika Srbija! Zivela nam majka i otadzbina Srbija!
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


sha nagba imuru

Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Fakat je i da je bila greska proglasiti da su Srbi samo pravoslavne vere.. i tu smo gresku platili, dobili smo Bosnjake i 10x vise Srba katolika koji su se proglasili Kroatima.. i tu gresku smo debelo platili..
e ovo je nasa najveca greska! i jedina al kapitalna. granice nisu bitne. menjaju se relativno cesto al stanovnistvo kad izgubis jer neko hoce cist domen e to je zajebano jer je nepovratno.
za ovo je naravno kriva nasa crkva.
 hrvati, odn. ti sloveni koji su tu ziveli a bili katolici, su u srednjem veku postovali Sv. Savu jer je bio sveopsti prosvetitelj al njegovi kasniji nesrecnici su upropastili sve bratsko.
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste.   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
opet ti,imaš li drugog posla nego reagirati na moje pisanje.Ti nemaš nikakav stav ni o čemu ja bar imam iako je možda i nekad pogrešan.Ali je bar moje mišljenje,Zašto prije što negiraš moje pisanje ne napišeš svoje mišljenje'
Ајде ајде мани ме тих трикова. Сретали смо се нас двојица више пута и писао сам навелико о свему о чему смо полемисали. Већ сам једном реплицирао на један твој став, ево ти:

Ta vaša želja je uvijek postojala ali je bila uvijek nerealna.To vas je puno koštalo kroz povijest.Da ste bili umjereniji puno bi više postigli.
Није увек била нереална! Била је врло реална, ал су повучени веома погрешни потези спашавања и ослобађања Словенаца и Кроата.

Елем, да је магарац Александар послушао легенде Степу и Мишића ето Велике Србије, српске Велике Србије!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.2.2
Citat
Dođe Sveta stolica i razjedini nam narod.Kome nama i koji narod?
dok smo bili isti narod iste vere, dosao je vatikan i posejao seme mrznje. mnogi su prihvatili katolicanstvo iz inata po logici 'nek komsiji crkne krava pa makar meni crkle dve'.
Citat
Nisu strane sile palile,silovale i ubujale nego susjed komšiji i obratno.
ne nego su nas samo nahuskali po gore navedenij logici.
Citat
najlakše se opravdati
ne! to je najteze. dovoljno je da te neka kucka iz NVO optuzi za nesto, pa da se ubijes dokazujuci svoju nevinost.

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Gotago,moj narod je vjeran Svetoj stolici 13 a i prije..
stoljeća za što postoje pisani dokazi,(pismo kneza Branimira papi Ivanu 8. iz 9 st.)
Elektrone ,svoje frustracije ne projeciraj na mene.Imam djecu tvojih godina pa malo poštovanja molim.
empti,
ja razumim da ste mogli pokušati stvoriti veliku Srbiju samo zar misliš da bi je mi prihvatili tek tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


sha nagba imuru

Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
onda si ti je jos gori nego sto sam mislio  Smile
sopstvenu decu Smile Smile
Smile
ima li u hr smrtna kazna?
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste.   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ajde dosta.
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:39:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.