Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:44:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FHP podneo prijavu protiv MUP-a  (Pročitano 17077 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
jeli to isti onaj što je podigao optužnicu za tačijai haradinaja

ne - nego naš sud ima pun orman dokaza protiv njih ali kriju od javnosti Smile

Ма ОК је то, него ти причаш о неким хиљадама убијених на Косову, зато ти кажем да не могу наши да одговарају за шиптарске злочине,

nije OK zato i treba da sude. Zbog žrtava, zbog nas i na kraju i zbog ovih ljudi koji o tome sada pričaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6230
Sve mi nesto mirise na laganu pripremu definitivne reforme DB-a.
Nesto sumiram i zumiram u glavi: ona Zekicka, izjavila kako policija maltretira, ali svaka cast drugu ivici, koji nije dao, jer je postao pravi socijalista jeuropejac, pa drug Jovica agent Cia, pa drug Ivica nekoliko puta kaze: sve po zakonu, miiiii nista izvan zakona.Pa se pokrece zakon o stecnoj imovini kriminalom, pa sada kao fol dolaze prave ubice na tapetu, pa se Kandicka, maltene svaki dan pojavljuje tri puta na tv-u, pa sada fol tesko tajfunima sto bi reko Shoich.
nesto se tu talasa, ali mi nije jasno sta. ne moze se to odmah videti. jedno mi je jasno i sigurno: drug Ivica je konacno naucio kako se mase pendrekom dooooobro. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
@shkorpion

definitivno je EU pritisnula u tome je ceo fazon. Mada ne bih rekao da će to tako lako ići sa službom, i onako se zakasnilo trebalo je 6-og oktobra rasformirati službu i otvoriti dosijee
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
da li je kurvetina platila odstetu gospodinu nikolicu po presudi koja ju je proglasila krivom za klevetu?
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6230
@shkorpion

definitivno je EU pritisnula u tome je ceo fazon. Mada ne bih rekao da će to tako lako ići sa službom, i onako se zakasnilo trebalo je 6-og oktobra rasformirati službu i otvoriti dosijee
jel to pritisli zbog strane zavere? Ili napravi od sebe coveka pa se javi?
ne mora evropa nista da pritiska, ako neces ne moras.
Samo cudno mi je kako znamo da trazimo cuclu, pa kada nam kazu: budite bre ljudi, morate to da vratite. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6300
I čemo ovo dezinformisanje od strane novinara koji je u naslov stavio da je FHP podneo prijavu protiv MUP-a? Ovako to zvuči kao da su podneli prijavu i protiv policije, vatrogasaca i ostalih pripadnika MUP-a, a ne protiv pripadnika jedne jedinice nekadašnje PJP.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
da li je kurvetina platila odstetu gospodinu nikolicu po presudi koja ju je proglasila krivom za klevetu?

Postoji nešto što se zove žalba koju će ona verovatno podneti, a ja se nadam da će sud drugačije da presudi. A koliko su nju tek vredjali pa do sada bi se obogatila

Citat
jel to pritisli zbog strane zavere? Ili napravi od sebe coveka pa se javi?

o čemu ti to?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6230
I čemo ovo dezinformisanje od strane novinara koji je u naslov stavio da je FHP podneo prijavu protiv MUP-a? Ovako to zvuči kao da su podneli prijavu i protiv policije, vatrogasaca i ostalih pripadnika MUP-a, a ne protiv pripadnika jedne jedinice nekadašnje PJP.  Smile
Pa ne znam, nisam video prijavu, ali ja sumnjam da je neko dao Kandicki da ga snima kako prica i daje materijal za svedocenje.
Neko malo jaci, koji moze i da zastiti te ljude, je to pustio na medije. Znaci da je sve spremno.
Sve mi se cini da je Kandicka kolateralna steta ovde i da nama treba nesto malo jace.
Ponavljam, cim je Zekicka rekla da je drug Ivica postao ugledan jeuropejac socijalista, neko ce iz jeurope da kaze: vidi, vidi srpski momci, pravi ljubitelji zakona, borci protiv ovoga onoga, sredjuju drzavu daj da im damo koju kintu, taaaaaaako momci. Smile Smile Smile
Bre oni koji su to uradili morali su da znaju da ce to izaci na videlo, kako god okrenes i kad tad ima da se suocis sa tim.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
Postoji nešto što se zove žalba koju će ona verovatno podneti, a ja se nadam da će sud drugačije da presudi. A koliko su nju tek vredjali pa do sada bi se obogatila

nju ne mozes uvrediti....sta god da kazes za nju to zvuci extremno fino...ne postoje reci kojima bi se ta spodoba opisala

nadaj se koliko hoces...mozes i ti za nju da platis tu kaznu...pokazi se kao kavaljer...mozda te i odvede kuci Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6230
nesto kod nas talasa, ali nije mi jasno sta.suvise se nagomilalo, oko jedne vecite teme, ali opet pa nije jasno koja je tu igra.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:44:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.