Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: најглупљи текстови песама  (Pročitano 4660 puta)
03. Mar 2009, 11:19:00
Hronicar svakodnevice


bolje imati tri čiste nego četiri svoje biste

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 717
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
SonyEricsson k310i
нисам била сигурна где иде ова тема па је постујем овде.

који су за вас најглупљи,најблесавији,најсмешнији текстови,највеће стилске грешке  наших  извођача свих врста музике?

ево да ја прва дам пример:

"гинем гинем да ти скинем
хаљину што шушти
ако гинем нека гинем погинућу мушки"
(заборавила сам ко је то певао)

или "живот тече ко из славине"
(Хари Мата Хари)

"нећу с тобом куме
ћелаве ти гуме"   Smile

"боље да сам богу душу селила (?)
него да сам с тобом јастук делила"

"беж' Милане моја ружо
ћале ми се наоруж'о"

"кажу да време лијечи све
можда сиду и туморе
али љубав не"
(Дино Мерлин,и ово је за мене  Smile   )

толико од мене за почетак!
навалите!
IP sačuvana
social share
ne možeš reći ništa toliko besmisleno a da to već nije rekao neki filozof.(lat.izr.)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 692
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Kocko secera ja moram da te liznem da te dodirnem ili cu da siznem.

A ti mi na to kazes idi pa se leci,sve je jasno samo istina se krije,bolelo je kao da si prvi,sad mi nije, nista mi nije...

Ta tvoja mala erogena zona tako je blizu mojih pantalona juče bih rado pošao za njom al' ko još to radi nedeljom?!?!?!

Sklonite sa stola case i tanjire da od muke ne razbijem sve kad je jedna zena ambis mog zivota narkoman sam postao zbog nje

Srce kuca tika-taka ulica je puna mraka!

"...idrize, idrize gdje si spisk'o te devize?idrize, idrize dal' te savjest sada grize?..."

"...pola vino pola voda sve se ljulja osim poda,nema nje da otrov doda, da me kupi, da me proda..."

Ti si onaj pravi ono sto sam htela ti si moje svetlo na kraju tunela

Imam zenu imam i svalerku,zenu bijem, svalerku milujem...

Jedina sam koja slavi rođendana dva,sudbina mi odredila ta dva datuma,prvi put kad me majka rodila,drugi kad se tebe oslobodila

Tu na vratima gde stojim mesto imena mi pise samaaaa na moj talenat na ljubav kao da je pala tamaaaa

Dzabe, care, sve te tvoje pare kuca bela veca od hotela i da imas blago vece dzabe, care kad te srce nece

Tvoju sliku čuvam pored ikone,tvoje mesto u srcu ne dam nikome..

A ona igra vrti se kao cigra meni se pije zato sto moja nije

Špijuni su među nama, kvare našu idealnu vezu,al' neka im, neka budu sada na oprezu,jer mi smo na poootezuu.

Kao vuka samotnjaka u sumama severa ostavi me moja draga moje nevera

Ti si bila, moja ljuta rano vino slatko, ali otrovano ti si bila sve sto srce ima cuvao sam zmiju u njedrima

Ne daju mi da te volim da ti stope ljubim a sta ce mi ovaj zivot ako te izgubim

Znam da samo tebe ima da ti samo srecu zeeliii nek je moje tuzne oci sete necije sam i ja deeteee!

Covjek moze bit' hadzija i sa malo para bitno ti je u zivotu da nisi fukara

Gazdarice, gazdarice,na kaficu svrati,dođi svome podstanaru kiriju da plati!

Mile voli disko, disko a ja kolo sumadinsko da budemo blisko, blisko harmonika svira disko

Nije zgodan,nije lep pouzdano znam da nema dubok dzep ali sa zenama problema nema jer ima 24 bez shlema

Mala legla,'oce da se pegla

Ucini bar jedan pogresan korak da lakse odem od tebe lako cu slagati ljude al' kako da slazem sebe

Nisam ja tvoj sexy robot,ja nisam tvoj sexy robot

Napravi mi sina, pod svetlima kazina.

.. Брусхалтер, ноћас стеже као малтер...

Na buretu rupa, curica se kupa. Treba lola cep da turi da voda ne curi...

Ja je volim, ja je nikom nedam!

Hajde mala da jedemo govno, nemoj reci da te nisam zovno!

Ala, ala ala to ne valja sve si meni ti dalja i dalja. Ala, ala ala to ne ide da zbog tebe pijanog me vide

Roza tanga roza tanga sladja si od zrelog manga tanga roze tanga roze ne dam da te drugi voze

Budi uvek kao zmaj

Zvala se sabrina ima oci ko aida usne ko melinda a guz ko anita...

-lazes kao pas, gledas me ko zver, stvarno nije fer.

-daj zagrli me, daj daj daj, vodoravno a i uspravnooooo

-vetar duva kisa sipi a pod nama krevet skripi.

-zbog nje su me zvali papak… ja to nisam znaoooo

-skocit cu sa sedmoga sprata, rodila mi zena a ja nisam tata.

-kazu nismo par zato sto si podstanar…

-uz malu pec i radio svasta sam joj radio.

-skini skini kosulju al nemoj brushalter ostavi bar nesto mala da pocepa panter.

-ja sam dama visokog morala, zato svoju nikom nisam dala.

-ispred kuce metar drva, ti si moja ljubav prva.

-ja sam svoju raziju miniro, poginut ce ko je bude diro.

-pletem dzemper, dzemper mi u ruci, dodji mala pa mi ga navuci.

-oooo, otpala ti ruka ako drugu taknes oko struka.

-nisam zgodan al sam neophodan, ko me proba zeli me do groba.

-ja ti kazem odlazi pokido se lanac, a ti ne razumes ko da si bosanac.

-guram guram ne moze da udje moja noga u cipele tudje.

-pevaljka sam od glave do pete, oko mene sve valute lete.

-sutra kada prodje sto je noci milo, ti ne pricaj drugovima sta je sinoc bilo!!!!

-pusi pusi mala pusi mala ti, ne dozvoli vatri da se ugasiiiii

Volim piti volim piti volim piti i ljubiti takvoga me majka rodi takav cu i ostariti !!!!

Kupit ću ti bijela kola i u njima svijeta pola i tri kuće velike veće od amerike...

Cigance cigance da ti kupim zlatno lance pa da s tobom svetom skitam kolko kosta ja ne pitam

Ima ima stila ja se zaljubila malo kocka malo pije za sad najbolji je

-minimalno,minimalno,sve na meni sad je mini maksimalno,maksimalno,skini me pa otkini...

Sve su zene sve tuge balkanske sve su zene sve zrele kajsije

Ja kada varam ja varam sa boljom od tebe jer necu da brukam ni tebe ni sebe

U moje male noge k'o u srne, medju njima kilo vune crne!

Popela se krmacha na junca, da gledaju pomrachenje sunca...

Ti si mala tako sik ja na tebe mala nocas imam pik

Ma, ne boli mene sto si ozenjen ja to mogu podneti mene boli samo sto znam da me ti neces voleti

Kazi koja ti je tajna sifra, sa koliko nula cifra dodji uzmi i ne zuri vratices mi u naturi

S kim si sinoc bio, da li ona zna ne zna ona, ne zna ona, znam samo ja devojka za jedno vece, misli, briga me al' kod tebe su jos uvek moje gacice

Moja je cura luda ko bura i nece se buniti sto cemo nocas ti, ja i ona u troje se druziti

"skini mi se bona sa mog telefona skini mi se barem malo. Dodji u moj krevet ceka te bombona da ti vratim osmijeh mom je srcu stalo"

Neka puca, puca, puca nek eksplodira srce sto mi kuca, kuca, kuca bez tvog dodira. Nek sve gori, nek izgori strasnim pozarom nisam ziv kad nisam sa tobom

Znam da to je samo patka kad mi kazes da sam slatka foliras se da me volis a na moga se decka lozis decka lozis, decka lozis .mojne, mala mojne, mojne, mojne da mojne, mojne, mojne da da si mu dala, da sam te videla vide, vide, videla da si mu dala nemoj, nemoj, nemoj da nemoj, nemoj, nemoj da da si mu dala mojne, mojne, mojne da mojne, mojne, mojne da

Svi su narkotici za tebe nula jaca si od droge i od red bulla

Mobilni telefon kad zora zarudi mobilni telefon on me pesmom budi. Mobilni telefon siri moje grudi mobilni telefon ja ga imam ljudi... Mobilni telefon sa njime se dicim pusticu antenu da na njega licim

Imam momka vragolana bas je pravi djavo zene kazu slabic kod njega je sve labavo drugi jesu ali gde su samo on je pravi nema losih, sve se trosi i labavi ume da zabavi

Mahi mahi mahi mahiiiiiiiiiiiiiiinalno probudim se usred noci i tako staaaalnoooooooooo!

Ne bi bilo lose da kabrio porse parkiras u moju garazu ful koza klima i dva rubina da mi se sa ocima slazu. Ne bi bilo lose kabrio porse sta je to za tebe sitnica, da oni sto me mrze, mrze jos vise da nestane im osmeh sa licaa

Obucicu stiklice, pocupat cu dlakice, obucicu tangu, za onu bitangu

Suknja na šnjiranje spremna je za skidanje, prekratka suknjica šila je krojačica.... Žalićeš zalices, neka ima vremena...

Picku sam posisala da bih lakse pisala, dok me jebes, kurac da ne grebes, obukla sam haltere iz jebacke namjere, sto su tebi blize, karina se dize

Ah, tugo, tugo odnela te voda pored mene zive sta ce njemu ona jedva disem, ma pusti me vise tugo, tugo

"Pusti Mile ralo i motiku, narod voli erotiku."

225-883, nazovi moj broj, javi mi se ti...

Komsinica moja okolinu pali, namigne mi cesto, mora da se sali. Komsinica moja ima dobar batak, eskivira vesto svaki muski atak. Ja je svlacim obaram na pod, ona opet vice volim zenski pol!

Da si sa mnom jela zutu proju, zivela bi ko bubreg u loju....

Oci su mi more jadransko.

Puzi lezi pucaju Englezi Lezi puzi pucaju Francuzi

O kako je lep, o kako je fin, kao da je, kao da je carobnjakov sin!

zasto me u obraz ljubis, ja necu da mi budes drug,promasi za milimetar i poljubac ce biti dug

Kako da joj kazem da mi vise nije stalo kako da joj kazem ne volim te bas ni malo Kako ja da gledam suze na tom lepom licu kad kazem volim tvoju
najbolju drugaricu

I mada gorim dok me skidas vrelim pogledom i mada znam da bi se nje zbog mene odrek'o i mada slutim da zbog toga nisam normalna bas mi se svidja tvoja devojka.

Skidaj mala farmerice, dace lola para. Ako skines i gacice bice i dolara!

"cujte ljudi moji, sve mi dobro stoji , jer ja nosim belo Armani odelo... oblaci me Gucci, to dusmane muci, imam dobre gace sio ih Versace"

"moje suze prema tebi padaju ... na gore"

"manta..manta...sve manta se...manta manta...da li i tebi manta se..." (namerno izazivanje vrtoglavice i padanje krvnog pritiska kod ljubljene osobe i sirokog auditorijuma)

Ruzo moja bela, sto si tako zuta?, ja te volim sto si plava, ko zelena trava...
Smile
« Poslednja izmena: 03. Mar 2009, 11:39:07 od kvm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 226
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Motorola E398, V9
sta god da covek stavi a da je pevala Lepa Brena i kompletan Juzni Vetar...nema greske...tako da necu nista pisati...nema toliko mesta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.