Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta kada zavoliš najbolju prijateljicu... take 543545420797  (Pročitano 10323 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Šta da kažem. Sve su toliko dugotrajni procesi da mogu da kažem jednu reč svakih par nedelja. Samo trebam da sačuvam volju uprkos svemu.
Pokušavam da smršam, krenuo u teretanu, gledam šta da uzmem od garderobe da mi ne dreči 5 različitih i nekompatibilnih boja u isto vreme.  Trudim se da izlazim 1 ili 2 nedeljno, pokušavam da prilazim devojkama. Znam da bi mi bilo 1000x korisnije kada bi na nekim normalnim sedeljkama kod drugara upoznavao neke njihove drugarice/komšinice/rođake šta god. Ali takvih stvari u mom društvu (za mene) ima par puta godišnje.
Otprilike počeo da učim i ako bih zapeo kako se zapinje na nedelju dana pred ispit mogao bih da se izvučem.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Nemoj da prilaziš devojkama kao očajnik, one to prepoznaju na kilometar.
Priđi im kao neko kome treba neka informacija i ništa drugo.
Devojke intrigira kada ih muškarac NE progoni. Onda one kreću u akciju, jer su sujetne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Postoji velika kolicina stvari koja zaheva ozbiljan, dugorocan rad... i to ne moze od jednom.. ali neke su stvar odluke i doslednosti... recimo to sto sve okreces na patetiku, to moras da izbacis sto pre...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Imam druga koga znam od sedme godine. Ima multipleks sklerozu i leži nepokretan, nije oženjen, nema decu, nema više ni roditelje, o njemu brine samo bliska rođaka, i mi - njegovi drugovi i drugarice.
Zašto ovo govorim?
On NIJE patetičan, NIJE samodestruktivan, ume da se nasmeje, ume da priča o svemu što se događa, NIJE sam sebi jedina tema.
Ako ti ovo nešto znači, utoliko bolje.
« Poslednja izmena: 14. Mar 2009, 17:55:33 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Кад заволиш најбољу другарицу/пријатељицу будеш са њом 5 година у вези као ја  Smile Still counting...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Šta da kažem. Sve su toliko dugotrajni procesi da mogu da kažem jednu reč svakih par nedelja. Samo trebam da sačuvam volju uprkos svemu.
Pokušavam da smršam, krenuo u teretanu, gledam šta da uzmem od garderobe da mi ne dreči 5 različitih i nekompatibilnih boja u isto vreme. Trudim se da izlazim 1 ili 2 nedeljno, pokušavam da prilazim devojkama. Znam da bi mi bilo 1000x korisnije kada bi na nekim normalnim sedeljkama kod drugara upoznavao neke njihove drugarice/komšinice/rođake šta god. Ali takvih stvari u mom društvu (za mene) ima par puta godišnje.
Otprilike počeo da učim i ako bih zapeo kako se zapinje na nedelju dana pred ispit mogao bih da se izvučem.


eto.

krenuo si.

ti,nadam se da si svjestan toga, imas odlicnu startnu poziciju.

imas ti za sta da se uhvatis...
« Poslednja izmena: 14. Mar 2009, 18:46:30 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Imam druga koga znam od sedme godine. Ima multipleks sklerozu i leži nepokretan, nije oženjen, nema decu, nema više ni roditelje, o njemu brine samo bliska rođaka, i mi - njegovi drugovi i drugarice.
Zašto ovo govorim?
On NIJE patetičan, NIJE samodestruktivan, ume da se nasmeje, ume da priča o svemu što se događa, NIJE sam sebi jedina tema.
Ako ti ovo nešto znači, utoliko bolje.

I hvala bogu po ovaj svet, nije jedini...

BTW. Slicna prica je i jednog mog prijatelja koji je iako sa teskim hendikepom postao najpozitivnija osoba koju poznajem...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
lijepo je receno...

veliki optimisti i pozitivci mogu jedino da budu ljudi koji su dozivjeli velike tragedije i nesrece Smile

kako je to ponizavajuce za ostale,koji i pored toliko zivotnih i realnih prednosti,ne umiju ili nece da zive.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N8-00
jebi ga nisu svi ljudi isti .... treba biti snazna licnost pa sa takvim hendikepima biti pozitivac i optimista...

drugi opet mogu da dignu ruku na sebe zbog (subjektivno) trivijalnih razloga kao sto su ocene u skoli, neuzvracena ljubav, nezadovoljstvo licnim izgledom, kamoli ozbiljan zdravstveni problem ili hendikep..... ljudi su razliciti...

laststone, znam da ovde dobijes i vise informacija i sve i mnogo je lakse nego pricati lice u lice sa nekim, ali forum definitivno nije mesto za ozbiljne probleme.....  ovde ces naleteti na gomilu zlobnih likova koji cete samo podjebavati i huskati, uostalom takvih imas i u real life-u......  tesko da ovde ima neko strucno lice a i ako ima sigurno nece dvati savete preko javnog foruma.......

e da, svaka cast na trudu da se promenis... i za to treba herca.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Šta da kažem. Sve su toliko dugotrajni procesi da mogu da kažem jednu reč svakih par nedelja. Samo trebam da sačuvam volju uprkos svemu.
Pokušavam da smršam, krenuo u teretanu, gledam šta da uzmem od garderobe da mi ne dreči 5 različitih i nekompatibilnih boja u isto vreme.  Trudim se da izlazim 1 ili 2 nedeljno, pokušavam da prilazim devojkama. Znam da bi mi bilo 1000x korisnije kada bi na nekim normalnim sedeljkama kod drugara upoznavao neke njihove drugarice/komšinice/rođake šta god. Ali takvih stvari u mom društvu (za mene) ima par puta godišnje.
Otprilike počeo da učim i ako bih zapeo kako se zapinje na nedelju dana pred ispit mogao bih da se izvučem.


Još jedan prijateljski savet. Ti imaš istoriju zdravstvenog problema koja može da uplaši devojke u startu, pre nego što ti uopšte daju šansu da se upoznate. Nisi nam rekao kakav je t problem ali očito je bio ozbiljan. Zato zaboravi rođake i prijateljice svojih drugova, traži sebi devojku u krugu ljudi koji te neće u startu gledati sa zebnjom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.