Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta kada zavoliš najbolju prijateljicu... take 543545420797  (Pročitano 10304 puta)
28. Feb 2009, 00:29:30
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Prvo. Svi koji hoće da mi kažu da sam smešan, da nisam muško, da takvim načinom razmišljanja ne mogu nikada ništa da postignem i slično... ne moraju da se javljaju u temi.

Dvoje ljudi, oboje 20 i dosta godina, znamo se od srednje škole. Od 4te godine srednje smo stvarno najbolji prijatelji. Nema broja koliko je jedno od nas onome drugome plakalo na ramenu... i bukvalno i u prensenom smislu.
Još tada sam shvatio da je posle nekog vremena počela da mi se sviđa kao devojka, kao žensko biće... pokušao da joj kažem... posle vrlo smušenog razgovora odlučili smo da pokušamo da ostanemo prijatelji.

Nastavili smo da se kako tako družimo na fakultetu, nekad više nekad manje... Jedne proklete večeri pre nekoliko godina odlučila je da mi "pokaže nešto"... ljubili smo se... nisam imao hrabrosti. Nisam želeo da je izgubim kao prijatelja, daleko mi je više značila kao prijatelj... bar sam tako mislio. To veče više niko od nas nije spominjao. Nastavili smo da se družimo... kako tako.

Iduću godinu sam se borio sa sobom... i na kraju priznao sebi koliko je volim. I ostao da ćutim. I pored svega ona mi jeste najbolji i najbliži prijatelj.

Shvatam da to više tako ne može. Mesecima sam već pogubljen, nemam ideje šta sada, šta dalje. Vrlo sam siguran da ona prema meni nema nimalo "romantičnih" osećanja. Shvatam šta to znači. Ali mislim da ako joj ne kažem šta osećam da ću iduću novu godinu dočekati u Lazi Lazarević. Teško je, preteško. Volim je i kao prijatelja, i kao divnu šarmantnu devojku. Toliko mi znači kao prijatelj da ne želim da je izgubim ni po koju cenu. A sa druge strane jednostavno shvatam da ovako više ne može.

Za ime boga i đavola, šta činiti?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
А шта тачно представљају ови бројеви у наслову теме?
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
ne znam sto se gubi prijatelj ako se dobije devojka... ne vidim sta je problem da ti devojka bude prijatelj... ili da raskinete pa ostanete prijatelji...

obicno ne bole stvari koje smo probali i zajebali se vec one koje nismo probali...

to nek ti bude nauk za ubuduce... a odgovor na tvoje pitanje

Citat
Za ime boga i đavola, šta činiti?!

se la vi ... kad nadjes neku devojku, neces se ni secati ove 'dileme' ...

mozes da probas da budes otvoren sa njom ali ljudi cesto pocnu tako da gledaju prijatelje jer nemaju nista pametnije da gledaju... a ljubav iz utehe, meni bar nije neka ljubav...

dokazi da gresim i budi srecan sa njom... bice mi drago


Citat
А шта тачно представљају ови бројеви у наслову теме?

mladi psihic.. to ti je bre Emocija  Smile
« Poslednja izmena: 28. Feb 2009, 00:35:19 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Doh što bi rekao H. Simpson. Znaš kako u snimanju filmova ide za scene, take 1, take 2 idt. dok snimak ne uspe. Pa pošto sam video da su u prošlosti ovog podforuma bile već desetine i desetina sličnih tema, rekoh da bi bilo prikladno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Аха, дакле користио си претрагу, то је јако лепо знати.    Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Postavljač teme je xxx.
Na tanjiru mu se davalo ono što mu danas nedostaje, a on se napravio blesav i sad ne zna šta će.
Tako mu i treba, muška kukavica!

edit by B@mbin@: nema potrebe za vredjanjem  Smile, postoje kulturniji nacini da se nesto kaze.
« Poslednja izmena: 28. Feb 2009, 00:49:30 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Postavljač teme je xxx.
Na tanjiru mu se davalo ono što mu danas nedostaje, a on se napravio blesav i sad ne zna šta će.
Tako mu i treba, muška kukavica!

edit by B@mbin@: nema potrebe za vredjanjem  Smile, postoje kulturniji nacini da se nesto kaze.

Eh... da je tako jednostavno. Znam savršeno koliko sam tu zajebao. Ali... bukvalno sekunde pošto smo završili poljubac počela ja da priča da ne smem da pomislim nešto pogrešno ... da ovo i ono... i to nije to... Mislio sam da mogu da ... da pustim nju da odluči...  Jbg... već sutradan je bilo već kasno da išta kažem ili uradim... Ili je tako delovalo jednom previše uplašenom meni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 

Eh... da je tako jednostavno. Znam savršeno koliko sam tu zajebao. Ali... bukvalno sekunde pošto smo završili poljubac počela ja da priča da ne smem da pomislim nešto pogrešno ... da ovo i ono... i to nije to... Mislio sam da mogu da ... da pustim nju da odluči...  Jbg... već sutradan je bilo već kasno da išta kažem ili uradim... Ili je tako delovalo jednom previše uplašenom meni.

Ako znaš šta hoćeš i šta si zajebao a ti uradi ono što hoćeš. Ne vredi da plačeš dve godine. Bolje da je smuvaš ili slavno propadneš nego da ovako sebe mučiš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
"Prvo. Svi koji hoće da mi kažu da sam smešan, da nisam muško, da takvim načinom razmišljanja ne mogu nikada ništa da postignem i slično... ne moraju da se javljaju u temi."

A šta hoćeš, da ti neko da smernicu kako da razmišljaš?

"Dvoje ljudi, oboje 20 i dosta godina, znamo se od srednje škole. Od 4te godine srednje smo stvarno najbolji prijatelji. Nema broja koliko je jedno od nas onome drugome plakalo na ramenu... i bukvalno i u prensenom smislu.
Još tada sam shvatio da je posle nekog vremena počela da mi se sviđa kao devojka, kao žensko biće... pokušao da joj kažem... posle vrlo smušenog razgovora odlučili smo da pokušamo da ostanemo prijatelji."

Ko zna koliko puta rečeno.... oboje ste znali da tu nema niti će biti prijateljstva bez dubljih emocija ma koliko bežali pod masku 'plakanja na ramenu' ... 

"Nastavili smo da se kako tako družimo na fakultetu, nekad više nekad manje... Jedne proklete večeri pre nekoliko godina odlučila je da mi "pokaže nešto"... ljubili smo se... nisam imao hrabrosti. Nisam želeo da je izgubim kao prijatelja, daleko mi je više značila kao prijatelj... bar sam tako mislio. To veče više niko od nas nije spominjao. Nastavili smo da se družimo... kako tako."

Nikad mi neće biti jasno zašto dvoje 'zaljubljenih' ne mogu biti prijatelji  Smile  Šta su, neprijatelji?  Smile

"Iduću godinu sam se borio sa sobom... i na kraju priznao sebi koliko je volim. I ostao da ćutim. I pored svega ona mi jeste najbolji i najbliži prijatelj."

Dobro.... gde je problem?  Kad dođem do poslednje rečenice možda ga i vidim...  Smile

"Shvatam da to više tako ne može. Mesecima sam već pogubljen, nemam ideje šta sada, šta dalje. Vrlo sam siguran da ona prema meni nema nimalo "romantičnih" osećanja. Shvatam šta to znači. Ali mislim da ako joj ne kažem šta osećam da ću iduću novu godinu dočekati u Lazi Lazarević. Teško je, preteško. Volim je i kao prijatelja, i kao divnu šarmantnu devojku. Toliko mi znači kao prijatelj da ne želim da je izgubim ni po koju cenu. A sa druge strane jednostavno shvatam da ovako više ne može."

Aaaaa.... ona ne uzvraća!! Kako znaš? Na osnovu čega si siguran? Sam si sebi i dao odgovor... opcija jedan - reći i prihvatiti poraz ako do njega dođe.... opcija dva- "da ću iduću novu godinu dočekati u Lazi Lazarević." Smiley Nećeš u Lazu budi siguran, zato ti ja predlažem opciju jedan, tačnije da kažeš..... Šta gubiš? prijatelja - zapitaj se koliko dugo ćeš još moći da je gledaš kao prijatelja.... Šta dobijaš? Nećeš znati dok ne pokušaš.... što i sam sve znaš, tako da, sve ovo je uzalud pisano  Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Obzirom da se desilo ovo
Citat
Jedne proklete večeri pre nekoliko godina odlučila je da mi "pokaže nešto"... ljubili smo se... nisam imao hrabrosti.
nemoj biti toliko
Citat
siguran da ona prema meni nema nimalo "romantičnih" osećanja.

Ne znam, ali ja imam malo vere u musko-zenska prijateljstva...jedan ce se pre ili kasnije zaljubiti u onog drugog i eto muke.

Citat
Nikad mi neće biti jasno zašto dvoje 'zaljubljenih' ne mogu biti prijatelji    Šta su, neprijatelji? 

Nisu neprijatelji, ali ne mozes ni biti prijatelj sa nekim koga jako zelis da poljubis dok ti place na ramenu zbog nekog drugog...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.