Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sony Ericsson Xperia X1  (Pročitano 31989 puta)
Hronicar svakodnevice


Dobar Los Zao

Zodijak Leo
Pol
Poruke 597
Zastava Affoltern Zh
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson X1 Nokia N97
Meni je isto pukla maska kao na prekhodnoj slici.
Sada imam problem sa slajdom i gasi se ekran kada otvorim tastaturu i nece uopste da u upali dok ne zatvorim tastaturu i onda moram dva put da pritisnem power dugme da ga vratim iz stand by-a da bi se ekran upalio a i ponekad kad malo pomerim slajd pojave se na ekran razne boje i isto moram da radim sa power dugme da ti se vratila slika kako valja. E sad u cemu li bi bio to problem, mozda je neki senzor ili sta vec ako neko zna u cemu je stvar nek mi kaze da resim to jer ne mogu da koristim tastaturu.

Hvala
IP sačuvana
social share
    

                     
Ajkula može da preživi samo dok neprestalno pliva. Konj koji legne i ne može da ustane je gotov. Bezubi lav nece docekati sledeci mesec. Coveka cini um i zato onog casa kad um prestane da ga podstice pada u depresiju i polako umire.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Sony Z2
Meni je isto pukla maska kao na prekhodnoj slici.
Sada imam problem sa slajdom i gasi se ekran kada otvorim tastaturu i nece uopste da u upali dok ne zatvorim tastaturu i onda moram dva put da pritisnem power dugme da ga vratim iz stand by-a da bi se ekran upalio a i ponekad kad malo pomerim slajd pojave se na ekran razne boje i isto moram da radim sa power dugme da ti se vratila slika kako valja. E sad u cemu li bi bio to problem, mozda je neki senzor ili sta vec ako neko zna u cemu je stvar nek mi kaze da resim to jer ne mogu da koristim tastaturu.

Hvala

-odeš u servis i kažeš : "izvinite,koliko košta promena flet-kabla?"  Smile

   ...šala na stranu,mislim da ti je "zvekno" kontaktor izmedju dve polutke ...
Teško da ćeš sam uraditi nešto,a to nebi trebalo da izadje mnogo para u servisu... Smile
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 454
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson Xperia X1
Kao i sto sam ocekivao, cim je stigao prvi X2 u ruke pravih korisnika, koriscini X1 su dobili X2 Panel Manager, TileWave Panel, Pixel City Panel, Support Panel, Experiment 13 (igrica)  Smile

Ja jedva cekam da probam nove panele samo jos uvek se nemogu lako nac Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 454
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson Xperia X1
Poz svima nezelim da me neko pogresno tumaci nije namerno post za postom vidi se razlika u datumu zelim da pitam dali je neko na ovom telefonu uradio   Update servis  pa me zanima dali je softverski malo bolji i uopste znaci li taj Update nesto ako moze mala pomoc ....
iskreno nikad to nisam radio pa me jos zanima sta se desava sa programom kao sto je Garmin koi je istaliran dali posle Update on pokrece sa kartice ili ostaje nesto i u telefonu bez cega nece radit pose Update .... nadam se da ste me razumeli !!!

I umalo da zaboravim citajuci predhodne komentare nasmejao sam se predhodnoj slici koja je prikazivala puknutu masku bez pada iskreno smejao sam se i pomislio u sebijoj laganja pukla bez pada a zatim nisam mogao da se suzdrzim te ustadog do svog telefona i brzo izvadih iz futrolice imam sta da vidim isto mesto ista slika e pa nemogu da verujem ..........  Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 06. Jan 2010, 21:12:02 od drazenlj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Apple iPhone
U principu je uvek dobro imati noviju verziju softvera. S obzirom da je Garmin na kartici, posle update-a, lako mozes da ga pokrenes. Naravno, prvo uradi backup jer se sve brise kad se radi update.

A to sto nisi verovao za masku i sto si mislio da lazemo.... Tvoj problem....
« Poslednja izmena: 06. Jan 2010, 21:23:02 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 454
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson Xperia X1
Poz Mikele nezelim da mislis ni ti ni ostali da sam mislio da lazete u vezi maske samo mi je blo cudno i smesno jednostavno bio sam u neverici da je to moguce ... rec lagat nije lepa niko ovde nelaze svako ima slicne ili iste probleme eto ja nebi primetio da nisam procitao i onda sam brze pogledao na svom telefonu i video istu stvar a znam da mi nikad nije ispao...

hvala za savet u vezi softvera gleat cu u toku dana da ga update-jem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
mob
Apple iPhone 6
Android running on the Sony Ericsson Xperia X1



Here’s a video demo of the Android running on the Sony Ericsson Xperia X1 (Windows Mobile device). Check out this thread on XDA Developers for more information on how this tweak works.




izvor
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 454
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson Xperia X1
dali neko moze da mi kaze koja je poslednja oznaka softvera za X1 i gde mogu to da pogledam kod mene na X1 kao i dali mogu da sa 6.1 predjem na 6.5 VM ili ne i dali se neka verzija preporucuje posto sa ovom imam sitnih problema ...
hvala unapred!!

Nisam siguran dali je to to ali ako je
Rom version 1.02.931.3
Rom date     08/29/08
Radio version 1.06.25.29

« Poslednja izmena: 09. Feb 2010, 04:36:30 od drazenlj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Bravo
Pretpostavljam da ces informacije o poslednjem ROMu naci preko SE PC Suite-a, a sigurno ima novijih verzija od te iz 2008. Imas i ovde dosta informacija o X1: http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=HTC_Kovsky.

Zvanicno WM 6.5 ne postoji za X1, ali "skuvanih" ROMova ima dosta. Informacije ces naci opet na XDA.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson Xperia X1
ok hvala na informaciji nemora to da bude 6.5 moze i 6.1 samo da valjano radi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.