Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:49:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Decentralizacija Srbije!  (Pročitano 27471 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Gledam pre neki dan onu kurvetinu (kad moram tako da se izrazim) Vesnu Pesic na Studiju B. Kaze da je zivot na selu idiotski! Nemas sta da radis, malo se prosetas i dodjes kuci.  Smile  Kaze da bi trebalo sela da zamru i da se svi presele u gradove. Smile Smile Smile  I takva budala da se bavi politikom. Upucao bih svakog ko je za LDP.  Smile
Aha ... baš Vesna puno zna o selu. Poslednje mesto na svetu za koje bi se moglo reći da nema šta da se radi je selo. Ne vole oni seljake, jer seljaka ne mogu da navuku na svoju ideologiju. Seljak je imun na to, jer zna da mora da čuva tradiciju i korene svog naroda. Komunisti su uspeli da iskorene tradiciju po gradovima, al na selu nisu nikada, iako je teror koji su seljaci trpeli često bio brutalniji nego po gradovima. Moj deda je posle rata išao na "prevaspitavanje" jer je hranio zaostale četnike u njegovom kraju. Iako su mu komunisti uništili zdravlje na robiji, nikada nije prestao da slavi slavi i drži do običaja. Znam da možda neke nerviram hvalospevima na račun SAD, ali kod njih je kauboj i farmer izvor inspiracije za generalno njihovu kulturu i u tom smislu uživa maltene kultni status. Seljaka i selo treba razumeti na pravi način. Tadicionalisti su uvek ljudi neskloni novotarijama i drže se proverenih vrednosti i običaja. Zato i imaju posebnu vrednost u svakoj kulturi, kao neko ko čuva samu srž određene nacije. Selo i tradiciju, treba popularisati kroz kulturu i politiku, a  ne pljuvati po tome. Vesna je ovom izjavom samo pokazala nešto što se odavno zna, a to je da nema veze sa vezom po bilo kom pitanju. Ispod demagoškog pozivanja na zapad i zapadne vrednosti, uvek na kraju isplivaju komunistiki ideološki koreni. Što bi reko narodni mislilac, ono što kolevka zaljulja, to motika i zakopa, a Vesnu je otprilike zaljuljala najrigidnija komunistička kolevka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Apple 
Gledam pre neki dan onu kurvetinu (kad moram tako da se izrazim) Vesnu Pesic na Studiju B. Kaze da je zivot na selu idiotski! Nemas sta da radis, malo se prosetas i dodjes kuci.  Smile  Kaze da bi trebalo sela da zamru i da se svi presele u gradove. Smile Smile Smile  I takva budala da se bavi politikom. Upucao bih svakog ko je za LDP.  Smile
Aha ... baš Vesna puno zna o selu. Poslednje mesto na svetu za koje bi se moglo reći da nema šta da se radi je selo. Ne vole oni seljake, jer seljaka ne mogu da navuku na svoju ideologiju. Seljak je imun na to, jer zna da mora da čuva tradiciju i korene svog naroda. Komunisti su uspeli da iskorene tradiciju po gradovima, al na selu nisu nikada, iako je teror koji su seljaci trpeli često bio brutalniji nego po gradovima. Moj deda je posle rata išao na "prevaspitavanje" jer je hranio zaostale četnike u njegovom kraju. Iako su mu komunisti uništili zdravlje na robiji, nikada nije prestao da slavi slavi i drži do običaja. Znam da možda neke nerviram hvalospevima na račun SAD, ali kod njih je kauboj i farmer izvor inspiracije za generalno njihovu kulturu i u tom smislu uživa maltene kultni status. Seljaka i selo treba razumeti na pravi način. Tadicionalisti su uvek ljudi neskloni novotarijama i drže se proverenih vrednosti i običaja. Zato i imaju posebnu vrednost u svakoj kulturi, kao neko ko čuva samu srž određene nacije. Selo i tradiciju, treba popularisati kroz kulturu i politiku, a  ne pljuvati po tome. Vesna je ovom izjavom samo pokazala nešto što se odavno zna, a to je da nema veze sa vezom po bilo kom pitanju. Ispod demagoškog pozivanja na zapad i zapadne vrednosti, uvek na kraju isplivaju komunistiki ideološki koreni. Što bi reko narodni mislilac, ono što kolevka zaljulja, to motika i zakopa, a Vesnu je otprilike zaljuljala najrigidnija komunistička kolevka.

1. Otac pomenute drugarice Vesne je posleratni Tuzilac, koji je zario i palio, terao ljude na robiju itd.. i ona to ne krije.

2. U Srbiji kad neko hoce da te uvredi kaze ti da si seljak - nasledje ubogog komunistickog sistema. Mada mene ne vredja, malogradjanin je uvreda.. po mom misljenju.

3. Dok god budu vladali sa nama deca komunista i komunisti, selo i seljaci ce biti podcinjeno i svakodnevno pljackano.

Da se razumemo, ja sam rodjen u Beogradu, otac mi je rodjen ovde, baba mi je beogradjanka, dok mi je mamina familija sa sela, tako da sam polu seljak (tj. seljak sa fakultetom) i znam kako su ih pljackali posle '45. otimali zemlju, terali na robiju, cistili ambare i terali stoku.. i nikom nista.. nesto zemlje su vratili i to ono sto im ne treba.. vecinu starih beogradjana proterali i naselili se u njihove stanove i kuce..  TI I DANAS VLADAJU!

Drugarice Vesna Pesic, jeb'o ti pas mater i tebi i tvom tati komunistickom posleratnom tuziocu!

izvinite na psovkama, morao sam..
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
 Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 
Ona stoka od njenog brata je u Beograd na vlast doveo sve bir domobrane Bude Končara, Pavla Klara i sličnu bagru.

Od te porodice jedino pokojna Stanislava je bila da je ne zadaviš u afektu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
e jbg...da sam znao za stavove drugarice pesic onomad kad je bila na tribini u mom mestu upregao bi je za plug da ore...da se traktor odmori Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 
Da ti krepa na sred njive posle bi morao i sanitraciju da platiš.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Samsung Galaxy II

Drugarice Vesna Pesic, jeb'o ti pas mater i tebi i tvom tati komunistickom posleratnom tuziocu!

izvinite na psovkama, morao sam..

sve ti je oprosteno  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Apple 
mislim da je drugarica Vesna postala sinonim za komunisticki sljam...

drug Micunovic Dragan (inace cuvar na Golom Otoku svoje vremeno) - on je crven 1,3 d.VP (d.VP=drugarice Vesne Pesic)

Smile

sto ne izmisle gajgerov brojac za komunjare...
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mislim da je drugarica Vesna postala sinonim za komunisticki sljam...

drug Micunovic Dragan (inace cuvar na Golom Otoku svoje vremeno) - on je crven 1,3 d.VP (d.VP=drugarice Vesne Pesic)

 Smile

sto ne izmisle gajgerov brojac za komunjare...

Колико знам човека он је црвен 0.707 dVP  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:49:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.