Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sarajevska grupa "Zabranjeno pusenje" u Beogradu 11.04.2009  (Pročitano 10275 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
ova novo pusenje vise lici na crvenu jabuku nego na staro ZP , neke limunada pesmice patetika zal za mladoscu etno etno se metno , samo brukaju ime  Smile
jebiga nista bez neleta 


Ti mora da nisi bio ni na jednom njihovom koncertu, kad tako govoris. Ako neko bruka ime Zabranjeno pusenje, onda je to Nele i njegov The No Smoking Orchestra.
Bio sam pre nekoliko nedelja u Starcevu , gde je pored Paribrejkersa, Kud idijota i Atheista  nastupilo i Zabranjeno pusenje. Ljudi su to vece napravili ubedljivo najbolju atmosferu
 slika i klipovi sve govore





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 383
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Pa brate kazes nista bez Neleta...pa Sejo je izbacio dosta hitova od kada su se odvojili evo recimo
Poso kuca birtija,Jugo 45,Karabaja,Lijepa Alma,Mozes Imat moje tjelo,Halid umjesto Halida....
evo neznam ovaj album Muzej revolucije a sigurno ce biti makar dve dobre pesme....Nego sjajna bi bila stvar kada bi Zabranjeno Pusenje odrzali malo veci koncert na uscu recimo to bi bio pun pogodak:))))

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Forza Juve , vinci per noi !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4220
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson W810i
Ma kakvo Usce, npr Nele za koga cenim da je mnogo popularniji od Seje, nije uspeo da napuni ni Arenu.
Jos vaznije, negde sam procitao da je sam Sejo izjavio da se staro Pusenje nije raspalo zbog nacionalnih razloga, vec da on preferira svirke po klubovima, intimnije druzenje sa publikom a Nele velike koncerte...
Sto se tice novog pusenja, nisu losi, ali naravno da to ne moze biti to bez neleta. Ne mogu da zamislim kakav bi dozivljaj bio da Nele pjeva neku noviju njihovu, npr Pos'o, kuc, birija,   Mozes imat moje tjelo ili Otpor stoko
Mada bi definitivno bila prava stvar kad bi u Beograd dolazili bar 2-3 puta godisnje. Ipak nas ima dovoljno da im bar jednom u 6 mjeseci napunimo neki solidan prostor...  Smile


p.s. Novi singl novog Pusenja... jebeno zarazan ritam  Smile Smile i glupe rijeciiiii  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 12. Okt 2009, 22:28:58 od ognjen91 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 383
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ma kakvo Usce, npr Nele za koga cenim da je mnogo popularniji od Seje, nije uspeo da napuni ni Arenu.
Jos vaznije, negde sam procitao da je sam Sejo izjavio da se staro Pusenje nije raspalo zbog nacionalnih razloga,

p.s. Novi singl novog Pusenja... jebeno zarazan ritam  Smile Smile i glupe rijeciiiii  Smile Smile Smile











vec da on preferira svirke po klubovima, intimnije druzenje sa publikom a Nele velike koncerte...
Sto se tice novog pusenja, nisu losi, ali naravno da to ne moze biti to bez neleta. Ne mogu da zamislim kakav bi dozivljaj bio da Nele pjeva neku noviju njihovu, npr Pos'o, kuc, birija,   Mozes imat moje tjelo ili Otpor stoko
Mada bi definitivno bila prava stvar kad bi u Beograd dolazili bar 2-3 puta godisnje. Ipak nas ima dovoljno da im bar jednom u 6 mjeseci napunimo neki solidan prostor...  Smile



Brate ja licno nisam hteo da odem u arenu zbog neleta.. osramotio je grupu...Stojim iza toga da je nele bolji pevac ali je sejo veci umetnik majstor za hitove...A nikad se nezna koliko bi ljudi doslo da se najavi veliki koncert doslo bi ljudi iz citrave Srbije, dolazili bi i iz Bosne,Crne Gore veruj mi ima pusenje dosta fanova nego je steta sto se takav koncert nece nikad organizovati Smile
« Poslednja izmena: 20. Okt 2009, 01:27:39 od Pas koji laje »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
pesma Modni guru je jedna od losijih na novom albumu.Inace, album Muzej revolucije izlazi u subotu 07.11.2009.Do tada na ovom linku mozete cuti refrene svih pesama sa ovog albuma

http://zabranjeno-pusenje.bosnia.ba/muzej-preview/

moj favorit je Tvoja bosa stopala

« Poslednja izmena: 04. Nov 2009, 23:48:02 od asddsa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Forza Juve , vinci per noi !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4220
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson W810i
12. 12. 2009. je promocija novog albuma u Beogradu, u SKC-u. Cena ulaznice uz koju se dobija i novi disk je 1200 dinara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.