Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Portret: Velimir Velja Ilić ~ Sam svoj majstor  (Pročitano 16399 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Ma bre, mene najvise nervira sto nemas opciju da skines zute.
Oni se vise ne bore za pobedu, vec za onih 5% da ucenjuju kada se pravi vlada za minsiatska mesta.
A izredjali su se svi. Jednostavno ti zuti kazu: mi smo najgori, a onda dodje svinjar i kaze: nisu u pravu, evo mene jos gori od njih. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2


jedan je Velja Ilic...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8 Plus
Веља је рођен 1951. године у Гучи, за време Сабора Трубача. 1960. је умало избачен из школе јер је шутнуо ногом у главу учитељицу која му је дала двојку јер није научио таблицу множења. Средњу школу је прошао без већих инцидената (мало је било проблема са изазивањем наставника на оралне дуеле). Са факултета је избачен јер је претио да ће одсећи прсте колеги од којег је погрешно преписао 17. питање на испиту. Тако је Веља показао како се у дивотама капитализма свако може довући министарске позиције. 1996. је постао градоначелник Чачка. 1997. се одрекао Вука Драшковића и основао своју странку. 2000. је ушао у Парламент са великом подршком, јер су га се сви бојали. 2001. је проглашен за Министра Гуче, гибанице, бурека, ракије и капиталних инвестиција. У јануару 2006. је подучавао Зинедина Зидана борилачким вештинама, што је Зинедину помогло у Финалу Светског Првенства. Мало се зна али Велимир Сеља Илић редовно обавља своју патриотску дужност. Као што је Свети Сава изборио аутокефалност Српске цркве,и као што је Доситеј Обрадовић развио школство у Србији, Сеља Илић је дао целог себе у Институт за јебем ти мајку и дете, у који је окупио енорман број чланова. За даље информације о раду и плановима института позовите 900-Сеља-3 псовке по избору



 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Nema nista o Veljinim nastranim ovcama. Naime, kad se onaj novinar da bi snimio Veljinu kliniku, prikrio medju neke ovce, Velja je doneo seljaka, koji je tvrdio da je isti imao seksualne odnose sa Veljinim ovcama.
Stvar je stigla do suda, ali ne znam zasto je stala?

Velja je kao ministar, postavio za direktora zeleznica ugostiteljskog radnika: Sarancica. Ovaj je urnisao zeleznicu, Od 1000 vagona datih za remont, napravio 600 stelt vagona, time sto su bili prodati kao staro gvozdnje Belgijancima.
Urnisao Zrenjanisku firmu za remont, kao i Smederevsku, a privatniku sa kojim je sve to mesetario, drzava duguje jos para.
Stavio ciganina za direktora puteva. Do sada 90% puteva mu je popucalo.
Investicije je vodio tako, sto do nekog naseljenog mesta napravi ( popravi) put za par km do naselja, pa tek kad se svi upisu u stranci dovrsi put.
Jedan prijatelj iz Arilja, mi rece za jednu zabit, koja nikada u istoriji nije imala put, da su seljani odlucili da se kolektivno upisu u stranku, i da jedan ode kod Velje i trazi put. Za tri meseca put je sagradjen.

Moj zet, inace dipl ing za saobracaj, visoka funkcija od pre 30 godina ( necu ime da mu pominjem), priznat strucnjak i u Spaniji rekao mi je ovako: Covece, zamisli nas 50-ak priznatih inzenjera za puteve i saobracaj, koji se tresu kad se pojavi onaj ciganin Jocic i ne znaju dal ce dobiti otkaz jer ima kestenjaste oci? Sloba je za ove protuve bio Nikola Tesla u politici. Mi rukovodioci puteva, ne smemo da trazimo plate za nase radnike, jer se bojimo da ce nas Jocic smeniti. Ja sam podneo zahtev za prevremenu penziju.

Ministar srpski, dvostruki, kako ima obicaj da kaze je shvatio puteve i zeleznicu kao svoj licni feud za bogacenje polupismenih partijskih fukara.
Stetu koju je naneo celoj Srbiji je kosmicka. Posle toliko stotina miliona utrosenih u puteve i zeleznicu Srbija stoji gore nego kad je on startovao kao ministar.

Koncesija ovde nije ni pominjana.
Zalosno sto takav jedan ne moze da zavrsi u bajbok sa svim svojim konobarima. On se jednostavno Srbiji ismeva.

On ti je tacno kao onaj, Krlja, iz Bele Ladje, sto cuva krokodile, pa kad cuje da ce gazda da bude ministar kulture kaze: bole me ledja, corav sam daj mi nadji neko mesto da budem mastiljara u ministarstvu kulture. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 03. Dec 2009, 08:05:27 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Velja bi jedino u zoloskom vrtu necemu sluzio.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k530i
jedan je Velja Ilic...  Smile

Лабус је тотално најнесрећнији лик у целом серијалу...Јебо вас водокотлић! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Velja bi jedino u zoloskom vrtu necemu sluzio.
Mislis da kresne koju kozu? Za lavice ili tigrice nije, a mecke ne bi bile njegov fah.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
pa  kad nije htio kresnuti Olju kozu što bi kresao i Vukovu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
jedan je Velja Ilic...  Smile

Лабус је тотално најнесрећнији лик у целом серијалу...Јебо вас водокотлић! Smile
E ali fora je najveca kad se Labus razbesni :Ljudi je l' ste vi jeli petarde? "   Smile Smile

Najjacha Veljina na 2:52     Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile


« Poslednja izmena: 03. Dec 2009, 22:35:06 od 3dogy »
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.