Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hiromantija - Dlan koji obećava  (Pročitano 65178 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

Kaze knjiga,kad je linija glave, spojena sa linijom srca(znaci postoji samo jedna linija),da nije sjajna sudbina Smile,sreca je ako to nije sucaj sa obadvije ruke Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 603
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Duz celog desnog dlana imam liniju srca, ali nigde nema linije glave. Sta bi to moglo da znaci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Duz celog desnog dlana imam liniju srca, ali nigde nema linije glave. Sta bi to moglo da znaci?
Pa kaze knjiga,najgori moguci dlan,a sto znaci?Moguce kao neko neispunjenje,zivotno?Srce,ljubav se spaja sa glavom,raciom,tako nekako?Kao neka zima,studen?emotivna?
A drugi dlan,jel bolji?
Meni je na desnom spojena linija srca i glave,umijem da volim a mene vole li?Ko to zna,mozda se covjek tjesi da ima ljubav a u stvari je nama?
Savjet,zatvori dlan,ili nemoj da ti pada pogled na njega Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@Ma ne na desnom ,na lijevom dlanu se radnja dogadja,imam jednu liniju,sa lijevom se radjamo a desnu stvaramo,mozda sam ja ispravila sama ovu lijevu liniju,pa je razdvojila na dvije,na desnoj ruci vidis kako sam ja sretna i uspjesna Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 603
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ok, dobijala sam sasvim suprotne informacije. Moj otac ima na oba dlana po jednu liniju (liniju srca); zivot mu jeste isao gore-dole, ali nesto nesrecan nije nikad bio, hvala Bogu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ok, dobijala sam sasvim suprotne informacije. Moj otac ima na oba dlana po jednu liniju (liniju srca); zivot mu jeste isao gore-dole, ali nesto nesrecan nije nikad bio, hvala Bogu!
Super ,bas si me obradovala informacijom,nemas pojma kako lose pise za slucaj,kad su spojene linije srca i linija glave,ja nikada nisma vidjela nekome, ni jedan dlan sa takvom spojenom linijom,pa sma mislila da sam ja nesto posebno sretna,kad procitah,dramu...uh prepadoh se  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 603
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da, da, vrlo retka pojava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
  Smile koliko je gledanje u dlan preciyno u proceni budućih događaje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 571
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
Hiromantija je zanimljiva oblast za dokone ljude, naročito one koji čitav svijet mogu da gledaju tako kao da im je na dlanu. Nekima su dlanovi od rada toliko izraubovani da je linije na njima teško predstaviti - ili su nestale ili su deformisane. Dlanovi političara i diplomata su zanimljivi. Kod njih se, kako bi rekao Baja Pašić, može kazati ovo: ''More da bidne, ali ne mora da znači''. Palac je, kao Marsov prst, služio za signalizaciju sudbine savladanog gladijatora u areni: gore, poštedi, dolje, kolji - pa kako patriciji okrenu palac, tako će da ''bidne''. Kažiprst kao Jupiterov prst bio je uvijek autoritativan pokazivač ili potkazivač. Srednjak kao Saturnov prst znao je da posluži kad glavne alatke nisu u ''ispravnom'' stanju. Bog ga blagoslovio! Prstenjak čeka da ga neko prstenuje kako bi ostao Sunčev prst - zlatan i pun važnosti. Mali Merkurov prst mali je zato što je Merkur najbliži suncu. Smežurao se od visoke temperature i ostao malen. Blizina Sunca zaista može da škodi. Nije džabe Tvorac izračunao da svi mi, zajedno sa svojim prstima, možemo opstati samo u slučaju da smo od Sunca udaljeni 150 miliona kilometara. Imamo tačno osam minuta vremena da se sklonimo od tek ispaljenog Sunčevog mlaza svjetlosti.
IP sačuvana
social share
Sve što nije napisano nije ni postojalo, a i ono što je napiano nije u svemu postojalo onako kako je napisano.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Posto ovo, ocigledno, nije dovoljno zanimljiva tema, unsticky-jem je
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.