Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja o proizvodima iz Burek Prodavnice  (Pročitano 255259 puta)
20. Feb 2009, 04:56:08
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Uslovi kupovine u Burek prodavnici

Potvrda kupovine:
Nakon slanja porudžbine bićete kontaktirani putem telefona koji ste ostavili radi potvrde porudžbine. U slučaju da ne budete dostupni, poziv će biti ponovljen nakon nekog vremena, a zatim poslat mail. U slučaju da ne bude potvrde sa Vaše strane, porudžbina neće biti realizovana.

Minimalna vrednost narudžbine:
Minimalna vrednost artikala u Vašoj korpi sa poštarinom je 500,00 RSD. U slučaju da je u korpi manje, nećete moći da izvršite kupovinu. Ovo ograničenje se ne odnosi na narudžbine sa kuponima.

Kuponi:
Kuponi su kodovi koje upisujete prilikom naručivanja, a koji Vam omogućavaju da dobijete posebne povoljnosti. Postoje tri vrste kupona:

- Besplatna poštarina - krajnju cenu umanjuje za troškove poštarine.
- Procentualni popusti - krajnju cenu umanuje za odredjeni procenat.
- Fiksni popusti - krajnju cenu umanjuju za neki fiksni iznos.

Kuponi mogu trajati odredjeni broj upotreba, ili odredjeni vremenski period.

Poštarina:
Cena poštarine se formira na osnovu broja artikala koje ste naručili i to na sledeći način.
Osnovna cena za jedan artikal je 150,00 RSD, svaki naredni artikal uvećava vrednost poštarine za 50,00 RSD dokle god imate manje od pet artikala. U slučaju pet i više artikala, poštarina je besplatna.
Uslugu transporta i dostave vrši kompanija CityExpress. Kurir Vas može kontaktirati telefonom, u slučaju da ne može pronaći adresu ili želi da proveri da li ste na adresi.

Plaćanje:
Narudžbina se plaća kuriru prilikom dostave. Molimo Vas da pripremite tačan iznos u dinarima radi sprečavanja komplikacija.

Neadekvatna veličina:
Kod svih artikala koji su dostupni u više veličina, dostupna je tabela sa dimenzijama da bi se izbegao ovaj problem. Ukoliko do problema ipak dođe, zamena je moguća ukoliko je odgovarajući artikal dostupan, u kom sličaju kupac snosi troškove ponovnog slanja.

Naručeni proizvod nije dostupan:
U slučaju da neki proizvod koji ste naručili nije dostupan, kontaktiraćemo Vas sa tom informacijom i predlogom rešenja tog problema.
« Poslednja izmena: 20. Feb 2009, 04:57:51 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


^^

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17395
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung Galaxy Note 4
Prvo da pohvalim nov izgled i ponudu u burek prodavnici, sve odlično izgleda  Smile

Imam dosta nenaručenih nagrada sa kvizova i iz kladionice, pa da priupitam (pošto sam na prošloj temi pročitao da ne mogu da se naruče duksevi), da li mogu da  poručim recimo šolje, kačkete,polo i T majce?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
U narednih 10ak dana cemo pripremiti "saopstenje" za pobednike kvizova u vezi dosadasnjih i buducih nagrada, pa cu to dati sudijama da obaveste sve pobednike Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


^^

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17395
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung Galaxy Note 4
OK, hvala  Smile






« Poslednja izmena: 22. Feb 2009, 20:54:40 od cakki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Che cosa

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4811
Zastava Italija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia E71 Kinez
imam jedno pitnje, naručio sam proizvode još u subotu 21.02.2009. i samo sam dobio e-mail sa spiskom proizvoda i konačnom cenom, do sada nisam bio kontaktiran putem mobilnog telefona. Neznam sada da li je narudžbina otkazana ili u čemu je problem?
IP sačuvana
social share
  

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Izvinjavamo se zbog kasnjenja, bice regulisano u narednim danima Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Svi koji su porucili su obavesteni telefonom, ali da i ovde napisemo. Danas krece prvi kontigent, kurir ce vas kontaktirati pre nego sto dodje Wink
Ukoliko se nastavi ovim tempom, verovatno ce biti praksa da se salje svakog ponedeljka  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1368
Zastava Zrenjanin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
HTC 
Jel od sad pobednici kvizova placaju postarinu ili ne....posto mi je tako "izracunao"?
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Kupon umanjuje celokupnu cenu za odredjeni iznos...
Celokupna cena je cena proizvoda + cena postarine (ako postarine ima)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Obavijest administratorima.  .  .  

Dobio sam ovu poruku od admina Anea:

U ponedeljak saljemo novu posiljku, tako da molim vas da potvrdite narudzbine za BurekShop.  

Ukoliko potvrdite narudzbinu, u utorak ili sredu, pozvace vas kurir CityExpressa kako bi se dogovorili o vremenu preuzimanja.  

Pozdrav

-------------------------------------------------------
Ovim putem potbrđujem naruđbu.   Ne mogu odgovoriti direktno na poruku, jer mi forum javlja, da nisam dosta aktivan na forumu, pa mi nisu aktivirane komande za privatne poruke (ili se ne snalazim najbolje u forumu, jer nigde nisam uspeo da nađem link za odgovor).   Nadam se, da čete ovaj post primiti, kao da sam odgovorio na privatnu poruku, jer več nestrpljivo očekivam paket.  

Zahva
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.