Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veštac i veštica  (Pročitano 1139 puta)
30. Jul 2005, 04:53:31
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Veštac i veštica

Voleti nekog znači - izložiti se odbijanju i bolu ili prihvatanju i uzvraćanju osećanja! I to je to!

Ja "veštica" živela sam u iluziji da sve držim pod kontrolom i da ne postoji biće koje će moći da poremeti moj miran, organizovan, hladan bele boje život... preživljavala sam zahvaljujući poslednjoj odbrani - begom u samotničko osobenjaštvo. Bila sam sebi zaštita, oslonac, merilo i kriterijum... imala sam samo sebe i bez sebe nisam želela da ostanem!

A onda si bahato u moj život ušetao ti i poneo se kao pravi "veštac". Nekako si "nanjušio" da ispod moje površine "jake", postoji osetljiva žena i sva ona osećanja za koja sam mislila da će ih možda tek arheolozi iskopati za nekoliko vekova, pronašao odmah i sad imaš moć da me svojim odlascima teraš u ludilo, da me svojim dolascima uzdižeš do neslućenih visina radosti, da me svojim nejavljanjem bacaš u očaj, a da me samo jednim tvojim telefonskim pozivom učiniš da se osećam kao štene koga je gospodar pomazio po glavi i ono je sada... srećno i odano...

I gde je sada ona opuštena, nezavisna žena, dovoljna sama sebi, sa uspešnom karijerom, finansijski stabilna, sposobna da izdrži sve? Gde nestade "veštica" koja ume da kaže: Dosta! Ne! Neću! Ne želim! Ja mogu sama!

I dete sa pet godina shvata da je glupo igrati se sam, ali shvatiti to sa četrdeset godina - pa najblaže rečeno... tragično je!

Sada svaki dan proveden sa tobom jeste čudo iz sto razloga. Prosto želim da budem intimna sa tobom na svim nivoima i na sve načine kojima to može da se postigne i zato dok slušam kako ti se disanje ujednačava pre nego što utoneš u san, zamislim da sam najzad našla mesto za sebe... Ne znam koliko ću moći da tu ostanem, ne znam koliko ću još moći da budem ovako "pripitomljena" i dobra ali uvek, kunem ti se, mogu nanovo da postanem "veštica"! I sada, dragi moj "veštac" - sve od tebe zavisi! Brini o meni tom tvojom neočekivanom dostojanstvenom nežnošću koju sam jedino ja u tebi i pronašla!!!
Vanda Vladić
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.