Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:46:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 29 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Solarna joga  (Pročitano 79000 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 32.0.1700.107
Tuga.

Neki ljudi nemaju kriticko razmisljanje i ne znaju kome da vjeruju.

Dakle gledaju u Sunce, sto i djeca znaju da se "ne smije" i da je stetno.

A kad joj doktor preporuci kortizon koji moze da smanji posledice, ona odbaci jer je "stetan"..
Stetan je samo sistemski, dugotrajno.. kad se ukapava tj. lokalno nista ne bi uradio.

Tuga.

Imam takve rodbine, i da nemaju nas (mi smo lijekarska porodica) da popricamo s njima i da razjasnimo - ko zna kako bi pogresno protumacili stvari.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung GT-S7580
Sungazin, ili gledanje u sunce je po mom misljenju najjaci metod lijecenja bilo koje bolesti ili odrzavanja zdravlja. Ovom metodom mnogi ljudi su izlijecili cak i leukemiju.100% lijeci bilo koju bolest.

Ајде.  Smile

Ја мислим да на овој теми треба да се истакне: Не чинити ово код куће.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Chrome 32.0.1700.102
mob
Apple iPhone SE 2020
Tuga.

Neki ljudi nemaju kriticko razmisljanje i ne znaju kome da vjeruju.

Dakle gledaju u Sunce, sto i djeca znaju da se "ne smije" i da je stetno.

A kad joj doktor preporuci kortizon koji moze da smanji posledice, ona odbaci jer je "stetan"..
Stetan je samo sistemski, dugotrajno.. kad se ukapava tj. lokalno nista ne bi uradio.

Tuga.

Imam takve rodbine, i da nemaju nas (mi smo lijekarska porodica) da popricamo s njima i da razjasnimo - ko zna kako bi pogresno protumacili stvari.



Naravno, jer joj je guru rekao da gleda u sunce... iako su joj svi od malena govorili da ne gleda u sunce...

Inace, pomenuti guru je dr Sladjana Velkov, koja niti je doktor, niti ima neki zvanicni fakultet koji bi je mogao kvalifikovati za medicinskog radnika.

Pre par godina je pocela da se razmahuje kod nas, iako joj je centar Makedonija.

A Makedonija je puna takvih nekih... cudaka..

Vole ljudi. Niko ih ne sprecava. Televizije zaradjuju dobre pare.

Kao Kleopatron kod nas. I vidovita Zorka.

Dobro, ona je jedina otisla u corku.

Inace, zena je totalni duduk. Pre par dana je imala histeriju kako oznake na proizvodima u stvari predstavljaju tajne sifre nedozvoljenih materija koje su koriscene.
Nesto slicno onoj pomami sa pastama za zube.
I to je trajalo.. i trajalo.. i trajalo... dok joj neko nije rekao da ne lupa, vec da je u pitanju broj telefona proizvodjaca.
Njen odgovor je bio - ne znam ja, ja sam tak cula... potrazite na netu...

U stvari... njen odgovor za sve je - potrazite na netu.

Inace, guru ovde obitava:

https://www.facebook.com/groups/159740454116642/

Za sve koji zele da se dobro nasmeju Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
ja sam upoznao nekoga  ko  upraznjava tu metodu.....u manastiru jednom nasem...

oci su cudo....mi obicni ljudi ih koristimo samo za vid...
a postoje ljudi koji su to malo podigli na visu ljestvicu.... Smile

sunceva energija je nesto suvise mocno
 da bi se moglo koristiti samo za sto ga koriste obicni ljudi.... Smile

sunceva energija je kao i voda..jednom rijecu je mozes opisati...zivot.... Smile Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Chrome 32.0.1700.102
mob
Apple iPhone SE 2020
To cudo potice iz Indije gde jogini po par sekundi gledaju u sunce na izlasku i zalasku...

Ove domace budale gledaju kad stignu i onda se cude sto je doslo ostecenja ociju...

Jer su budale.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
kao i sve..i to se uci i radi postepeno....ali radi se sa ljudima koji nesto o tome znaju..
a gurui kojekakvi koji naplacuju zananje ili neke vjestine ...to su sarlatani..

ja to nisam ni probavao....niti bih....
samo sam slusao o tome..od covjeka..
kome nemam nijedan razlog da ne vjerujem ..
jer taj covjek..ne zna da laze.... Smile

ali opet..to sto neko ima svoje neko vjerovanje..i sto on vjeruje u to....
to ne mora znaciti da je to tako...ili  da je to primjenjivo na meni...i tako dalje...

u svakom slucaju....takve stvari se uce od malih nogu....
nije to tecaj nekog stranog jezika...

to su ipak stvar koje mogu nekome trajno da nanesu zdravstvene probleme...

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
VELIKA PREVARA: Prikačite se na uzemljivač i vratićete se u prošle živote

DRUŠTVO06:14, 28.03.2014.Autor: Silvija Slamnig,Foto: Kurir
 


Prodaje maglu: Miroslav K. po ceni od 300 evra preko interneta reklamira i prodaje napravu sličnu krpi kao medicinsko pomagalo koje leči


BEOGRAD - Dovodi bolesne u zabludu!
- Želite li da imate sjajnu sabranost uma, da svakog trenutka znate šta treba da uradite, da dobijete sposobnost sećanja prošlih života i da ne pravite iste greške, da vidite budućnost i da umete da se rešite karmičkih zaduženja?! Sve to možete postići uz „uzemljivač tela“ i gledanje u sunce po specijalnim uputstvima, 15 minuta pred izlazak i 15 minuta pred zalazak sunca. Naš proizvod je jedinstvena tehnologija s kristalima i koristi se unutar prostora u kojem boravite veći deo dana, a zahvaljujući kojem dobijate osećaj da ležite ili stojite na zemlji, što vas potpuno regeneriše.

Preporođeni

Ovo piše na sajtu „Uzemljavanje tela“, a prodavac i proizvođač te „čudotvorne naprave“ Miroslav K. tvrdi da će se svako ko kupi njegov izum, po ceni od 100 do 300 evra, potpuno preporoditi. Najproblematičnije od svega je to što se ova naprava reklamira kao medicinsko pomagalo koje leči gotovo sve bolesti, a nije registrovana ni u jednoj relevantnoj ustanovi. Posebno je diskutabilno to što prodavac sam pravi „uzemljivač“, a priznaje da nije lekar. Inače, „uzemljivač“ izgleda kao najobičniji jastučić i ima kabl koji se uključuje u struju, odnosno, kako tvorac naprave tvrdi, u uzemljenje.

Za bose

Novinarka Kurira se predstavila kao potencijalni kupac, a prodavac je jedva dočekao da nahvali svoj proizvod:
- Ovo je sve za energiju, tako da će gledanje u sunce i prizemljivač za četiri do pet minuta da vas preporodi potpuno, garantujem.
Kasnije smo ga pozvali u svojstvu novinara, a on nas je zamolio da ne pišemo o uzemljivaču.

- Namenjen je ljudima koji nemaju uslova da stoje bosi na zemlji i da gledaju u sunce. Pogledajte iskustva ljudi, šta oni pišu, sve najbolje, to ne može da bude prekršaj, ja se konsultujem s ljudima koji rade isto što i ja - nevešto je objasnio Miroslav K.




Agencija za lekove
PRIZEMLJIVAČ NIJE UPISAN KAO LEK!

U Agenciji za lekove i medicinska sredstva rečeno nam je da ovaj preparat nije registrovan kod njih.
- Proverom u bazu podataka ALIMS ustanovljeno je da pomenuti aparat nije upisan u registar medicinskih sredstava - kaže Aleksandar Tucović, portparol ALIMS.


Razgovor novinarke* i prodavca  o „uzemljivaču tela“


NISAM DOKTOR, ALI IMA DA SE PREPORODITE

Novinarka: Zainteresovana sam za „uzemljivač tela“. Da mi iskreno kažete - kakve efekte to daje?
Prodavac: Imate one od 100 evra i kasnije imate sa orgonitima. Cena do 300 evra. Ti orgoniti jesu te naprave za energiju tako da, ovaj... mi već znamo kako oni funkcionišu i sve to.
Novinarka: A ko to proizvodi?
Prodavac: To lično ja proizvodim.
Novinarka: Kako da poručim uzemljivač?
Prodavac: Samo mi pošaljite porukom ime, prezime, telefon, grad i to. Ja ću vam dostaviti uzemljivač preko „Siti ekspresa“, a vi ćete da platite.
Novinarka: A hoće li to da mi da malo živosti i energije, ubija me ovo vreme. Kad dođe proleće, ja se umrtvim skroz.
Prodavac: Vidite ovako, ako gledate u sunce, kako mi preporučujemo, sa prizemljivačem, nakon nekoliko minuta ima da se preporodite! To je moja garancija, budite sigurni u to. Ja sam ranije imao te neke depresije, jake glavobolje i probleme sa stomakom, i mnogo problema sa okoštavanjem i reumatizmom. Ali, gledanjem u sunce i sa ovim prizemljivačem, sve je to nestalo!
Novinarka: A je l‘ ste vi doktor?
Prodavac: Ne, ali sam isprobao na mojoj mami.
*predstavila se kao
potencijalni kupac

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Иди на сајт који је у мом посту на овој страни Smile

http://forum.burek.com/da-li-je-pokret-protiv-vakcinacije-samo-novi-naziv-za-eugeniku-t619559.90.html
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
ja sam danas htio malo meditirati na solarni pogon...tu u oblixnjoj birtiji....i njenjoj bastici...
uz svjeze toceno pivce....s gazdaricom birtije... Smile
da probam snagom uma i rijeci ...otvoriti portal za blisku buducnost...
pa je tako obrlatiti da za ponedeljak spremi koljenice... Smile
.msm ne svoje... Smile nisam ja taki... Smile
nego telece...da ih skuva....malo... Smile

ali dosli ovi supci sa terena...zivcani  Smile pa se bojim da ce me ozentati... Smile
a i nema sunca nesto ...sakrilo se i ono iza oblaka... Smile Smile
« Poslednja izmena: 04. Apr 2014, 13:36:36 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 29 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:46:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.