Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako postaviti Live Link za Rapidshare - Glupo pitanje ali ja ne umem  (Pročitano 4958 puta)
15. Feb 2009, 13:45:52
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ok,
od jutros pokusavam, ali ne uspevam da postavim linkove ka rapidshare.  Sinoc sam uploadovao neke emisije indexovog radio pozorista ali kako god da spakujem poruku (ubaci link - ubaci kod) rezultat koji dobijem je hxxp i dodati razmaci u adresama.  Naravno takva poruka je obrisana.
Koju adresu da ubacim u script prompt a koju posle toga? Glup sam ali sta cu!

Moze li pomoc prijatelja?

pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
Moras bit malo aktivniji clan da bi mogao to da uradis  Smile

Ako ti je toliko bitno kontaktiraj nekog moderatora mejlom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ma kapiram ja to za aktivnost - moja malenkost je uglavnom leecher jer smatram da je glupo postavljati nesto sto su drugi vec postavili ili uzeli sa stranih foruma pa to kopirali ovde.  Radi se o tome da sam hteo da postavim par epizoda indexovog radio pozorista iz 80tih godina, a toga na net-u jednostavno nema.  Nocas sam sa traka to prebacio u komp i podigao na rapidshare i sav srecan hteo to da podelim sa ljudima jer sam na mnnogim forumima video da upravo to traze.  Smatram da aktivnost clana podrazumeva originalnost i malo truda.  Neka je i jedan post, ali iskren.  U principu meni ne znaci nista to sto materijal stoji u mom kompu.  Tek kad ljudi cuju npr.  Mladena Delica kako komentarise takmicenje u zdranju clanova centralnog komiteta SK ili dnevnik Omera Karabega bice smeha.

hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3969
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ok,
od jutros pokusavam, ali ne uspevam da postavim linkove ka rapidshare.  Sinoc sam uploadovao neke emisije indexovog radio pozorista ali kako god da spakujem poruku (ubaci link - ubaci kod) rezultat koji dobijem je hxxp i dodati razmaci u adresama.  Naravno takva poruka je obrisana.
Koju adresu da ubacim u script prompt a koju posle toga? Glup sam ali sta cu!

Moze li pomoc prijatelja?

pozz
Pritisni dugme odgovori.Zatim u drugom redu pritisni trecu kockicu sa leve strane.Pojavice se prozor da ubacis link.Zaplavi download link sa Rapidsharea,zatim desni klik i pritisni copy.Posle toga pridji misem do prozora i posle desnog klika pritisni paste.Prozor ce se ponovo pojaviti i ponovo klikni paste ili daj ime linku - na primer Indexovo radio pozoriste.Ako dajes ime linku to se radi tastaturom. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Motorola V3i
Ok,
od jutros pokusavam, ali ne uspevam da postavim linkove ka rapidshare.  Sinoc sam uploadovao neke emisije indexovog radio pozorista ali kako god da spakujem poruku (ubaci link - ubaci kod) rezultat koji dobijem je hxxp i dodati razmaci u adresama.  Naravno takva poruka je obrisana.
Koju adresu da ubacim u script prompt a koju posle toga? Glup sam ali sta cu!

Moze li pomoc prijatelja?

pozz
Pritisni dugme odgovori.Zatim u drugom redu pritisni trecu kockicu sa leve strane.Pojavice se prozor da ubacis link.Zaplavi download link sa Rapidsharea,zatim desni klik i pritisni copy.Posle toga pridji misem do prozora i posle desnog klika pritisni paste.Prozor ce se ponovo pojaviti i ponovo klikni paste ili daj ime linku - na primer Indexovo radio pozoriste.Ako dajes ime linku to se radi tastaturom. Smile

ma ti si pametan Smile

samo procitaj sta su napisali pre tebe Smile

jednostavno neki korisnici ne mogu da postuju link, ma koliko se trudili
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3969
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ok,
od jutros pokusavam, ali ne uspevam da postavim linkove ka rapidshare.  Sinoc sam uploadovao neke emisije indexovog radio pozorista ali kako god da spakujem poruku (ubaci link - ubaci kod) rezultat koji dobijem je hxxp i dodati razmaci u adresama.  Naravno takva poruka je obrisana.
Koju adresu da ubacim u script prompt a koju posle toga? Glup sam ali sta cu!

Moze li pomoc prijatelja?

pozz
Pritisni dugme odgovori.Zatim u drugom redu pritisni trecu kockicu sa leve strane.Pojavice se prozor da ubacis link.Zaplavi download link sa Rapidsharea,zatim desni klik i pritisni copy.Posle toga pridji misem do prozora i posle desnog klika pritisni paste.Prozor ce se ponovo pojaviti i ponovo klikni paste ili daj ime linku - na primer Indexovo radio pozoriste.Ako dajes ime linku to se radi tastaturom. Smile

ma ti si pametan Smile

samo procitaj sta su napisali pre tebe Smile

jednostavno neki korisnici ne mogu da postuju link, ma koliko se trudili
Samo sam hteo da pomognem coveku.Nema potrebe ni za kakvom ironijom.A posto ja nisam pametan ti budi covek pa mu objasni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Potrebno je da clan bude aktivniji, i nece imati problema. To je cela prica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Lock!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.