Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pozovite voljenu osobu dok je na poslu  (Pročitano 1556 puta)
13. Feb 2009, 09:46:05
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Mnogi bi na naslov progunđali da im samo fali da ih partner ili partnerka svaki čas zivkaju dok su pretrpani poslom, ali nismo na to mislili. Poziv može da dođe i u obliku mejla ili SMS poruke, i nema razloga za "zivkanje svaki čas".

Na kakve pozive mislimo? Kratke, ili na kratku poruku mobilnim, ili mejlom. Na početku veze većina ljudi ne voli da ih novi partner ili partnerka zovu na posao - tada su usredsređeni na to da posao obave kako valja, neretko su pretrpani obavezama, i nije im do ćaskanja. Mada, i tu ima izuzetaka, ima onih koji baš vole da dobiju poziv od voljene osobe dok su na poslu, to im dođe kao potvrda da voljena osoba ne može bez njih, da oseća potrebu da ih povremeno pozove čak i dok su na poslu, i žele da se time pohvale pred kolegama.

Kad se veza ustali, pozivi su najčešće više dobrodošli. Ne nešto dugačko ako voljena osoba puno radi (a verovatno i vi puno radite i nemate vremena za dugačke razgovore), mada, ako ste na pauzi, a posao voljene osobe je takav da lupi tri pečata u toku dana i ostatak vremena se dosađuje, razgovor može da bude i malo duži. Šta je to što je dobrodošlo u vezi s tim pozivima ili porukama jednom kad se veza ustali?

Jednim delom, većina voli da se pred kolegama i koleginicama pokaže kao uspešna, između ostalog uspešna i u ljubavi, a takav poziv voljene osobe to pokazuje. Ali to nije glavno; glavno je što takav kontakt, koji u suštini znači: "Volim te, mislim na tebe, i kad nismo zajedno, nedostaješ mi", pruža voljenoj osobi pozitivnu energiju i snagu da istraje u naporima na poslu. Ne radi više samo za platu ili samo za sebe, radi i za nekoga koga voli, i ta osoba koju voli će je nestrpljivo i s ljubavlju dočekati kad se vrati kući. To je silan podsticaj, mnogo znači i olakšava napore na poslu - znate zašto nešto radite, znate da čak i taj možda besmisleni zadatak koji upravo obavljate ima smisla jer će doneti nešto vašoj porodici, bilo da se ta porodica sastoji samo od voljene osobe ili i dece.

Niti je potrebno, niti poželjno svaki čas zivkati ili slati poruke. Jednom-dvaput u toku dana je sasvim dovoljno (precizniju količinu odredite prema sopstvenom poznavanju voljene osobe i uslovima na njenom poslu). Mala, kratka poruka, koja ne zahteva puno truda ni energije, a voljenoj osobi će značiti mnogo i pružiti joj mnogo.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2560
Zastava DE-Munchen...SRB-Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia N 73
Slazem se ...  Smile ... bas to i radim  Smile
IP sačuvana
social share
Der Mann muss sehr geduldig und beharrlich sein, wenn er etwas erreichen will
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.058 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.