Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:23:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Burek - CS 1.6 Klan  (Pročitano 9861 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
molim sabac i okolinu da se smiri i da pusti da ova tema propadne kako joj dolikuje...kakav crni klan na bureku bre izmisli cete klan i za DxBall jedan drzi tastaturu a drugi pomera mis ... ta' manite se corava posla ucite skolu  Smile Smile

nego recite mi dal da lockujem ako od ovog nema nista?
« Poslednja izmena: 11. Feb 2009, 00:31:07 od -Samurai- »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zivi svoj zivot i ne daj da se drugi meshaju!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Pancevo/Dolovo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
molim sabac i okolinu da se smiri i da pusti da ova tema propadne kako joj dolikuje...kakav crni klan na bureku bre izmisli cete klan i za DxBall jedan drzi tastaturu a drugi pomera mis ... ta' manite se corava posla ucite skolu  Smile Smile

nego recite mi dal da lockujem ako od ovog nema nista?
nemoj da lockujes sad cemo mi uskoro da se proslavimo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
HTC One V
Citat
molim sabac i okolinu da se smiri i da pusti da ova tema propadne kako joj dolikuje

zar moze vise od ovoga?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Bet big, win big. That's the only way to play.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 513
Zastava 45° 14' 24"
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6310i
molim sabac i okolinu da se smiri i da pusti da ova tema propadne kako joj dolikuje...kakav crni klan na bureku bre izmisli cete klan i za DxBall jedan drzi tastaturu a drugi pomera mis ... ta' manite se corava posla ucite skolu  Smile Smile

nego recite mi dal da lockujem ako od ovog nema nista?
Lockuj ako hoces.
Ja se trudim da na bilo koji nacin pokazem svoje postovanje burek foruma, i ovaj nacin je ovaj CS klan.
Da propadne? Da li sam ja bilo kad o tvojoj temi rekao nesto 'ovako? Nemas pojma kako to moze da ti sjebe (izvinite za recnik ali moram...) i volju i misljenje. Nisam pokrenuo klan da bi se s tim pokrenula svadja izmedju moderatora i korisnika. I molim vas da se vratimo na tematiku klana.
DxBall ?! Ne znam da li igras counter strike, ali ona je multiplayer! Klanovi su kao timovi u fudbalskoj utakmici. Ovo je kao da je neko rekao "Zasto je postao Manchester Utd. ?" Kako moze igra (CS je vec postao "sport", google malo pa ce se uveriti koga bas zanima) da se igra bez timova?

Ako i ostali misle da je sve ovo besmisleno i glupo, pa ja cu gurati i doguracu. Kad budem dogurao (ako za 2 meseca ili 2 godine), otvoricu temu ovde pa cemo videti onda tu reakciju i seticemo (barem ja sigurno, a mozda i ostali) se ovog dana i ove svadje. Ali onda tu priliku igraci nece imati to da znate...

Toliko od mene, pozdrav.
IP sačuvana
social share
razlika izmedju @tnenada i svih ostalih je to sto se decko potrudio.

Pravilnik  |  Google  |  Prijava zloupotrebe  |  Burek Toolbar


   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Ej nenade, bez uvrede ali odakle se sad ti pojavi da pravish burek klan? Pored svih ovih koji su tu igrali vec zajedno i bili vec u prichi oko klana i kupovine servera za chlanove foruma i sve to. Zashto mislish da si ti kompetentan za tako neshto? Da odluchujesh ko ce u klan i josh se zove "burek klan". Nishta mi nije jasno. Odakle ti u celoj prichi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zivi svoj zivot i ne daj da se drugi meshaju!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Pancevo/Dolovo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
molim sabac i okolinu da se smiri i da pusti da ova tema propadne kako joj dolikuje...kakav crni klan na bureku bre izmisli cete klan i za DxBall jedan drzi tastaturu a drugi pomera mis ... ta' manite se corava posla ucite skolu  Smile Smile

nego recite mi dal da lockujem ako od ovog nema nista?
Lockuj ako hoces.
Ja se trudim da na bilo koji nacin pokazem svoje postovanje burek foruma, i ovaj nacin je ovaj CS klan.
Da propadne? Da li sam ja bilo kad o tvojoj temi rekao nesto 'ovako? Nemas pojma kako to moze da ti sjebe (izvinite za recnik ali moram...) i volju i misljenje. Nisam pokrenuo klan da bi se s tim pokrenula svadja izmedju moderatora i korisnika. I molim vas da se vratimo na tematiku klana.
DxBall ?! Ne znam da li igras counter strike, ali ona je multiplayer! Klanovi su kao timovi u fudbalskoj utakmici. Ovo je kao da je neko rekao "Zasto je postao Manchester Utd. ?" Kako moze igra (CS je vec postao "sport", google malo pa ce se uveriti koga bas zanima) da se igra bez timova?

Ako i ostali misle da je sve ovo besmisleno i glupo, pa ja cu gurati i doguracu. Kad budem dogurao (ako za 2 meseca ili 2 godine), otvoricu temu ovde pa cemo videti onda tu reakciju i seticemo (barem ja sigurno, a mozda i ostali) se ovog dana i ove svadje. Ali onda tu priliku igraci nece imati to da znate...

Toliko od mene, pozdrav.
E ovako od sada oni koji misle da nece biti nista od Burek klana slobodno neka zaobidju ovu temu...
tnenade pa gde si ti ajde da igramo malo da widim kako igras..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Apple iPhone
Dobili ste rok 3 dana, proslo je 4, niste se organizovali...

lock
« Poslednja izmena: 15. Feb 2009, 13:10:22 od aco_ra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:23:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.