Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:59:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trenutak istine...  (Pročitano 19306 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Motorola V3i
Dugo mi je trebalo da skapiram o cemu se prica (posto nisam u Srbiji a i TV ne gledam) ali se setih da sam pogledao par epizoda poslednji put kada sam bio u Beogradu (hvala zeceeeeeeeee Smile )

Samo cu reci, u duhu emisije Trenutak istine da smatram da dosta ljudi je odgovorilo neistinito na ovu temu, ne iz razloga sto su slagali namerno, vec nepromisljeno...

Pokusacu da objasnim: Svaka guza ima svoju cenu

Zamislite novcanicu od 500 evra.


zamislite sada onaj lep smotuljak od 100 komada tih novcanica (50000 eur)
pa zamislite sada jednu gomilu od 10 takvih smotuljaka jednu na drugoj - 500000 eur

zamislite sada 10 takvih gomilica Smiley. staju u aktovku Smiley mozda (ako je malo veca) Smiley - 5000000 eura

a zamislite sada 10 takvih aktovki Smiley - pa kofer za putovanje Smiley 50000000 eura

mozemo jos da idemo Smiley

poenta moje price
smatram da ce se svako naci na nekoj njemu odredjenoj sumi za koju bi se pojavio i govorio istinu Smiley
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
Dugo mi je trebalo da skapiram o cemu se prica (posto nisam u Srbiji a i TV ne gledam) ali se setih da sam pogledao par epizoda poslednji put kada sam bio u Beogradu (hvala zeceeeeeeeee Smile )

Samo cu reci, u duhu emisije Trenutak istine da smatram da dosta ljudi je odgovorilo neistinito na ovu temu, ne iz razloga sto su slagali namerno, vec nepromisljeno...

Pokusacu da objasnim: Svaka guza ima svoju cenu

Zamislite novcanicu od 500 evra.


zamislite sada onaj lep smotuljak od 100 komada tih novcanica (50000 eur)
pa zamislite sada jednu gomilu od 10 takvih smotuljaka jednu na drugoj - 500000 eur

zamislite sada 10 takvih gomilica Smiley. staju u aktovku Smiley mozda (ako je malo veca) Smiley - 5000000 eura

a zamislite sada 10 takvih aktovki Smiley - pa kofer za putovanje Smiley 50000000 eura

mozemo jos da idemo Smiley

poenta moje price
smatram da ce se svako naci na nekoj njemu odredjenoj sumi za koju bi se pojavio i govorio istinu Smiley


Ma nema tih para...
Nije pitanje samo da li tvoje dupe ima cenu..
U igri su dupeta ljudi oko tebe..

Mogu ja da prodam svoje, nije to problem
Al toliki skot da prodajem tudja nisam..
Na stranu to sto je to sve jedna oooogromna namestaljka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Motorola V3i
pa ti ljudi oko osobe koja ucestvuje znaju u sta se upusta ta osoba Smile

tu vec govorimo o moralu grupica ljudi
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
Ti u pitanje dovodis eticki kod svih ljudi i njihovu iskrenost kada kazu da ne bi ucestvovali u ovako necemu...Zaista ne vidim zasto je toliko cudno da neki ljudi, i dalje se istinski nadam da je to i dalje velika vecina ljudi, prosto nemaju svoju cenu...Neki ili nisu hrabri za ovako nesto, a hteli bi, neki prosto ne zele jer stvarno, verovao ti ili ne postoje ljudi koji mogu da se nose sa svojim skromnim zivotom, poslom, porodicom...I ponosno mogu da kazem da zivim u takvoj porodici gde se voajerizam i preterano eksponiranje, pogotovo ovog tipa oduvek preziralo...Meni je sasvim logicno da koliko postoji ljudi koji bi se prodali i za 3 nule postoje i oni koji se ne bi prodali ni za koje pare. Sto je to cudno da covek moze da bude srecan i zadovoljan bez te aktovke pune ljubicastih papirica o kojoj si ti govorio?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Motorola V3i
Slazem se u jednom delu sa tobom u potpunosti.

Mozda sam ja generalizovao stvari, stvarno mi nije bila namera...

Ali smatram da sto su vece pare u pitanju da bi i veci broj ljudi bio spreman na tako nesto.
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Za 50.000 evra da se brukam?  Smile

M' daj...  Smile



Bar da su neke pare pa i da prodam mamu i tatu...  Smile
Doduše ja nemam šta da krijem.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
Nije samo tih 50 000 nagrada, oni koji učestvuju postaju poznata lica. I sad pogledamo dalje, neka cura koja se ne blamira da se šeta u brushalteru i tangama sa par resica pred kamerama jako želi da dođe u ovakav šou. Ona će čak namerno izmisliti afere, bivše momke koji treba da je izblamiraju, video klipove golišavih scena samo da dođe do publiciteta. Još ako dobije 40 000 za džeparac idealno, eto nove Karleuše, ova se već potrošila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Au lave,treba biti dovoljno lud i stati na tako ali tako lud kamen Smile

Ti ljudi koji su se prijavili nisu ni svesni koliko su toga izgubili,to sto su oni priznali o sebi i drugima nikada to nece vratiti parama jer je to zauvek izgubljeno!!!

Eto dokaza da su neki spremni da izgube sve samo radi para!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Da se lakse priblizimo realnosti, posto Srbi nikad nece dozivljavati Eure kao nesto od posebne sentimentalne vrednosti...

Zamislite 1000 ili vise puta ovo:


Salu na stranu, iskreno verujem u to da sve ima cenu.
Mozda ne u svakom trenutku i za svakoga, ali verujem da su ljudi spremni na mnogo toga sto ne bi priznali za dovoljno veliku kolicinu para.

Iz mog ugla 50k eura nije vredno ovoga, ali da pricamo o pola miliona, i moje misljenje bi bilo drugacije..
Narocito sto nemam nesto narocito skakljivo i interesantno da priznam, i sto oni koje volim i onako vec znaju sve moje dirty little secrets.

Rece jedan jednom .... (da ne skrecom u politiku) su najhrabriji na svetu. Ne sto se nicega ne boje, vec sto se nicega ne stide.
Kaze se da onaj koji moze reci potpunu istinu drzi moc u svojim rukama...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ako i prihvatimo to da svako dupe ima cenu... aham... Smile
Srecemo se sa sledecim problemom: ima dupeta cija je cena basnoslovno, suludo visoka.  Smile

Tako da ce voajeri do daljeg morati da se zadovoljavaju ovim sitnim ribama.  Smile Smile
« Poslednja izmena: 09. Feb 2009, 01:27:30 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:59:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.