Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:17:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Low cost letovi iz komšiluka  (Pročitano 3034 puta)
05. Feb 2009, 04:35:30
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.19
Iz Zagreba  -Niskotarifna aviokompanija Germanwings leti iz Zagreba. S njom, na primer, možete leteti do Berlina i nazad za 80 evra, do Štutgarta za 90 evra ili do Lisabona za 110 evra. Iz hrvatske prestonice leti i „Wizzair”, pa tako, recimo, povratna karta do Londona u aprilu može da vas košta 80 evra.

Iz Budimpešte
Iz Mađarske je izbor nešto širi nego iz Hrvatske. Iz Budimpešte za Milano preko Wizzaira možete otputovati za 26 evra, a preko Germanwingsa u Faro u Portugalu i nazad za 80 evra ili do Marseja za isti iznos.

Iz Temišvara
Iz Rumunije od 17. decembra možete leteti do sedam, osam evropskih metropola. Wizzairom iz Temišvara u Rim stižete za samo 18 evra, dok vam da biste stigli u Valensiju treba 26 evra. Ovaj grad je u našem okruženju za sada najpovoljniji kada su karte u pitanju.

Na šta da obratite pažnju
Trebalo bi da imate u vidu da mnoge low cost aviokompanije naplaćuju prtljag, ali ukoliko ga preko sajta bukirate postoji mogućnost velikih popusta (Germanwings, na primer, po koferu naplaćuje od pet do 10 evra, ali preko sajta možete dobiti pomenuti popust). Takođe, niskotarifne aviokompanije u slučaju pomeranja ili otkazivanja letova ne refundiraju novac niti obezbeđuju smeštaj. Usluge plaćanja putem interneta su pet do 10 evra (zavisno od platne kartice), a cene su izražene u valuti zemlje polaznog aerodroma, a na kraju se obračunavaju u evro obično po veoma nepovoljnom kursu.


Izvor: 24sata
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.2
mob
Nokia Neka stara nokia
jbt,pa ja do crne gore placam toliko....
cek...jel ovo samo u zg,ili moze i kod nas?
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 3Gs
jbt,pa ja do crne gore placam toliko....
cek...jel ovo samo u zg,ili moze i kod nas?

Moze samo iz gradova iz kojih leti WizzAir.. U blizoj okolini to su Zagreb, Budimpesta i Temisvar..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Vise nego smesne cene.A kod nas jos uvek stite nesrecni JAt kome nema spasa. Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Kao sto vec pise, nije sve tako kao sto izgleda.
Neke lowcost kompanije nemaju uracunatu aerodromsku taxu, sve naplacuju kofere, a cena tog prtljaga moze biti povisoka. 10-20eur po koferu + extra kilogrami koji su extra i skupi; izmerite vas prtljag, pa da vidite koliko ce vas samo te doplate kostati... Treba detaljno procitati uslove putovanja, jer ima mnooogo napomena, nema pomeranja termina, imena i sl (ima , ali uz poprilicnu nadoknadu). Na sve to treba i dodati transport do Budimpeste/Zagreba/Temisvara (eventualne vize)...

Daleko od toga da nisu povoljni, jesu, ali nije ni sve tako superfantasticno. JATu treba konkurencija, ma kakva bila.

lowcost kompanija kod nas nece biti sve dok Srbija ne bude na beloj Sengen listi.
Sada, jednostavno se nema racuna za letove ka/iz Srbije, jer je broj ljudi koji bi leteli relativno mali,  a oni rade na kolicinu, ne na cenu. Kada budemo mogli da idemo kada i gde hocemo, prica ce biti drugacija.
« Poslednja izmena: 08. Feb 2009, 20:00:36 od dmcn »
IP sačuvana
social share
za sada bez dobrog potpisa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

A kako napeduje tok pregovora o ukidanju viza,mala je verovatnoca u narednih desetak godina da ce biti lowcost kompanija kod nas.Sto bi se reklo daleko je sunce.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:17:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.