Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vatra + Voda = Novi romantičari  (Pročitano 6509 puta)
28. Jul 2005, 05:06:51
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vatra + Voda = Novi romantičari

Šta je dobro u vašoj vezi: Kada se stvari posmatraju na površan način, ljubav između vatre i vode se čini nemogućom. Zar vatra neće pretvoriti vodu u paru, i zar voda u obliku kiše neće ugasiti plamen? Pa ipak, vaš odnos može da bude očaravajuće romantičan zato što potencijalna opasnost doprinosi tome da jedno drugo ne uzimate zdravo za gotovo. Štaviše, spoj uzavrele strasti vatrenog znaka i ozbiljnosti vodenog mogao bi da vam obezbedi divnu budućnost.

Šta je loše: Oboje lako menjate raspoloženje i ubeđeni ste da se u ljubavi sve prašta, pa vam je to opravdanje za razne vrste rđavog ponašanja. Rođendani i godišnjice mogu da vas dovedu do ozbiljnih svađa, jer su vodeni znaci beznadežno sentimentalni i vole da obeleže svaki datum koji je u njihovim očima važan, a vatreni nisu u stanju da ih baš sve zapamte.

Kako da ostanete zajedno: Iako kod oboje postoji veća zainteresovanost za ispitivanje sopstvene mašte nego za praktičnu stranu života, jedno od vas će morati da se pozabavi i prozaičnim stvarima. Pomirite se s tim da su pranje, izbacivanje đubreta i plaćanje računa neizbežni poslovi i probajte da ih podelite, a ostatak slobodnog vremena iskoristite za oživljavanje najluđih fantazija - u krevetu i van njega.
S. P.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 3
joj kad bi ovo bilo tako bilo bi super lav+riba=totalna katastrofa


                                  ja to iz licnog iskustva Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Naglasena Skorpija i Lav nekako i mogu da se sloze (uglavnom u seksu i zelji za luksuzom), pa i Skorpija i Ovan (zbog Marsa).

Osobe sa mnogo planeta u, ili drugacije naglasenim, Ribama mogu da istrpe svakoga, pa i vatrene znake, ali to nece prijati ni jendim ni drugima; mozda bas u nekom slucaju Ribe i Strelac.

Medjutim Rak i Strelac i Rak i Ovan (ne samo Sunce, nego uopste naglaseni znak) nemaju ama bas nista sto bi bilo zajednicko i cak njihova magnetna polja mogu da smetaju obema osobama ako moraju da rade -- ili jos gore spavaju -- u istoj prostoriji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
Ja sam jedno duplo rakce... pretpostavljam da ce bar neko prevrnuti ocima i pomisliti "ah ti romanticari koji misle emocijama"... ne razumem se preterano u horoskop, odnosno u kuce, planete itd itd itd ali iz svog licnog iskustva cu reci da Ovan - sef i Rak - saradnik = savrseno funkcionisu. Necu reci da ne dolazi do razmimoilazenja misljenja i stavova, ali to upravo daje onu snazniju volju i zelju za resavanjem odredjenog poslovnog problema ili zadatka. Definitivno pobijam teoriju da ovnovi i rakovi nisu skladna kombinacija kada je posao u pitanju. Sto se tice ljubavne kombinacije (eh malera), moram priznati da od ovna bezim kao djavo od krsta, ali koliko god se trudila da pobegnem ovnu, ovan pravi rusvaj simpaticno, sladak Smile Ovan - muskarac i Rak - zena = mogu veoma dobro da funkcionisu i ljubav prsti na sve strane, ali je rakovska intuicija cudo, posebno ako je razvijenija. Moja veza je sa ovnom trajala cetiri godine u kusur dana i bukvalno sam pred oltarom zbrisala kao u "Odbegloj mladi"... Ovan ume da ugusi raka svojim ljubavnim budalastinama, dok rak ume da ugusi ovna cutanjem. Nakon ovna, raku predstoji dugo samovanje, jer zeli da dise punim plucima kako bi se potpuno oslobodio ovnovskog pritiska. Proslo je dve godine... jedan novi ovan (ponovo taj cudno bleskasti znak) juri... a ja se koprcam i bezim... osecam "pogubnost na vidiku"  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 65
Ja sam škorpija, a u podznaku strelac, mesec mi je u lavu. E, sad, mene više privlače vatreni znaci (posebno strelčevi), ali to nekako na kraju uvek pođe naopako... Ovnovi su, po mom mišljenju, kad su dobri oni vrede za milion, a kad im fali nešto u glavi, onda su nešto najopasnije u horoskopu, i stvarno siroto duplo rakče treba da beži od takvih morona.  A romantični rakovi ili pu-pu daleko bilo muske ribe nisu bas nesto sto ja razumem... Da li je onda rešenje skrasiti se pored nekog zemljanog znaka?    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
Dobro si to rekla za ovnove,kad su dobri onda zaista vrede za milion,jer ne umeju biti dvolicni i licemerni izmedju ostalog.Iskreni su -ne umeju bas drugacije.A kad su 'losi',ili ti kako ih je neko nazvao 'nizi tip ovna' onda ih se kloni,umeju biti diktatori, bolesno tvrdoglavi i jako agresivni.A i meni je omiljeni ,bar jedan od omiljenijih znakova Strelac.Ah ti Strelcevi,ko bi im odoleo,tako leprsavim i sarmantnim.Svidja mi se jedna izjava vezana za Strelceve:'Veciti optimisti,misle da se cak i prosuto mleko moze vratiti u solju samo ako se malo vise potrudis'. Smile
Vatra i voda....s obzirom da sam ja dupla vatra (ovan strelac) moram priznati da se bas ne 'osecam' sa vodom,jednostavno drugaciji su nam temperamenti i to je to.(pih,a ovih dana sam uocila jednog simpaticnog Rakica:)Eto meni se milion i dvadeset puta desilo da jednostavno 'osetim' kad je neko voda ili zemlja.Neka kaze ko sta hoce za astrologiju ali kako objasniti da ja redovno kad se upoznam sa nekim osetim da je ili voda(rak,skorpija,riba) ili zemlja(bik,jarac,devica).A pogotovo kad je zemlja u pitanju,toliko se razlikujem od zemljanih znakova da je to cudo jedno ,odmah osetim drugaciji nacin komunikacije,verovatno i zbog toga sto od planeta imam jedino mesec u zemljanom znaku i nista vise.Ali ni jednom nisam promasila Smile
IP sačuvana
social share
It's better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 65
M-da, muski strelcevi.... Smile... Ali ako postoji znak sa kojim nikada ne bih bila u ozbiljnoj vezi, ili se ne daj Boze udala za njega  to je strelac, jer nema sanse da strelac bude veran i tu je kraj price. Nikad i ni u kom slucaju, mada obicno njihove partnerke to ili ne vide ili nece, ili razumeju njihovu nestalnu prirodu... A ovnovi su (govorim iskljucivo o visim tipovima) najromanticniji i najnezniji, iako tako nekad ne izgleda na prvi pogled. Ako ce iko da te zastiti od celog sveta - to je ovan. A kombinacija voda vatra, pa i vatra zemlja/vazduh/vatra moze da bude o.k. ako nadjes ono sto zelis. Ja licno volim muske rakove, oni su jako nezni i nakako kao veliki decaci, ali mislim da mi se ne bi na duze staze dopalo da nekome izigravam mamu.  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
@radoznala
 Smile Valjda sam ovih dana u jednoj od mojih  'neznih' faza pa bi mi bas prijao neki romanticni rak,ali plasim se da bi me ta faza brzo prosla,jer cini mi se da rakovi (sa izuzetkom nekih bas naglasenih  suprotnih aspekata) podsvesno zele da vide  mamu u partnerki.Sa strelcevima bi se verovatno dobro snasla uprkos glasu koji ih bije,ipak sam i ja na kraju krajeva jednim delom strelac,pa bi smo pronasli neke 'zajednicke interese'  Smile

IP sačuvana
social share
It's better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 65
Vatra + Vatra =  Smile. I  Smile. I jos jedan  Smile...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
Voda + Voda = previse vode, nije dobra kombinacija
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.