Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:13:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ranjen pevač Aca Lukas  (Pročitano 13779 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Njegova su gostovanja jako skupa, nastupa sa celim bendom koji nije nimalo jeftin, a opet se gazdama isplati da ga zovu..Kako?
Znam i za druge koji isto tako pune hale ali se ne busaju kao on...
Citat
Dal ti se svidja to sto Lukas radi, tvoj je problem..al da zato sto ti se ne svidja - omalovazavas, nije lepo
Ja ga ne omalovazavam ali samo zelim da kazem da moze nit,ne kazem da je tako,da je sve iscenirao.Nemoj da se lazemo ali svi znamo da je covek pukao na estradi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Citat
Znam i za druge koji isto tako pune hale ali se ne busaju kao on...

Ajde navedi jednog/jednu..

Citat
Nemoj da se lazemo ali svi znamo da je covek pukao na estradi...

Ma daaaaj bre, sta pricas ti, pukao Lukas???

Jel moze ovako: ja ti navedem sve gde je nastupao u zadnja 2 meseca, a ti onda javno pred svima priznas da nemas pojma o cemu pises ?

Da se razumemo: Lukasa postujem, nisam neki obozavalac..Vise volim Sinana (Anea - ne znam kada je bilo 3. punjenje Tasha, bio sam na 2  Smile ) Ali da je profi - profi je, da je trazen - i vishe nego trazen je..
Dakle, ja ti navedem sve gde je gostovao u zadnja 2 meseca. ti nadjesh nekoga sa estrade ko je upola toliko radio..Ako ne nadjesh, stavish bold izvinjenje jer ne znash o chemu pishesh..Moze?
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Ajde navedi jednog/jednu..
Legende kao i Knindza... Smile

Citat
Dakle, ja ti navedem sve gde je gostovao u zadnja 2 meseca. ti nadjesh nekoga sa estrade ko je upola toliko radio..Ako ne nadjesh, stavish bold izvinjenje jer ne znash o chemu pishesh..Moze?
Baja Mali Knindza i drugi krajsnici mnogo vise rade od njga i njih niko ne spominje.Ma boli me uvo za lukas vise mi stalo do onog decka sto je ubijen...Kakvi smo skotovi.Kako ne kapiras.Ko je lukas da se o njemu toliko prica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Baja Mali Knindza je obican ratni profiter.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N-73
Knindza  Smile
Stvarno mislis da bi neko dosao na njegov nastup u Beogradu?
Knindza peva po kafanama u Nemackoj/Austriji za sve nostalgicare zeljne "Ne volim te Alija"...
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Citat
Baja Mali Knindza i drugi krajsnici mnogo vise rade od njga i njih niko ne spominje.Ma boli me uvo za lukas vise mi stalo do onog decka sto je ubijen...Kakvi smo skotovi.Kako ne kapiras.Ko je lukas da se o njemu toliko prica

Baja Mali Knindza? Izvini sto sam ti oduzimao vreme, ti i ja pricamo razlicitim jezicima  Smile

Lukas je trenutno jedna od najpopularnijih, ali sigurno najkontraverznija licnost sa nase estrade..A losa vest je uvek bombasticnija nego dobra vest, uvek je na naslovnoj strani novina pljuvanje pre nego pohvala, sahrana pre nego svadba..To je tako svuda u svetu, nismo to mi izmislili..I nismo zbog toga skotovi.
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Stvarno mislis da bi neko dosao na njegov nastup u Beogradu?
Imao ih je vise  Smile
Baja Mali Knindza je obican ratni profiter.
On je proteran

Citat
Lukas je trenutno jedna od najpopularnijih, ali sigurno najkontraverznija licnost sa nase estrade..
Svako je popularan u onoj meri u kojoj muto mediji dozvole.I Ceca je bila popularna pa je nigde nema.Ne pravi on popularnost samo sebi vec mu to drugi prave...

Citat
A losa vest je uvek bombasticnija nego dobra vest, uvek je na naslovnoj strani novina pljuvanje pre nego pohvala, sahrana pre nego svadba..
I druge ubijaju,i drugi stradaju pa se to ne objvljuje ovako kao sto se to radi sa njim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
On je proteran

bu-hu...
Sto ga lepo ne stavis u pravi kontekst... Baja Maji Knindza je srpski Tompson, s tim sto ga niko ne sljivi...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.19
tema   Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.19
Lukas: Nisam mafijaš, pljuštaće tužbe!

Estradni umetnik Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas, najavio tužbe protiv nekoliko dnevnih listova.

Lukas je u prisustvu advokata Miljkana Karličića održao konferenciju za novinare, kako bi "jednom za sva vremena" objasnio prošlonedeljni incident, kada ga je nepoznati napadač ispred kuće ranio u nogu.

"Živ sam, zdrav sam, desilo se šta se desilo i nije bilo strašno", rekao je Lukas, a onda i objasnio pravi razlog zbog kojeg je sazvao novinarsku konferenciju.

"Želim da na svoj način stanem na put budalaštinama i mašti pojedinaca! Nije na meni, a kamoli na novinarima da 'rešavaju slučaj' insinuacijama. To je stvar policije, a policija kaže da se radi o kradljivcu automobila. Svi novinski natpisi koji su se pojavili nakon incidenta me nisu povredili, ali mislim da su pojedini listovi, tačnije novinari, doprineli veličanju bandita. Dogodilo mi se dva dana nakon ranjavanja da čitam o mojim vezama sa mafijom, kao i o tome da li je Aca Lukas zaslužio da bude ranjen! To je sramota ", rekao je Lukas, a onda podsetio da su se slične stvari dešavale i ranije.

Lukas je izjavio da je policija "99,9 odsto" sigurna da je u pitanju bio pokušaj pljačke, i dodao da strahuje za svoj život "koliko i svi ostali koji žive u Srbiji".

"Setite se Harisa Brkića, setite se ubijenog premijera ", poručio je Vuksanović, a onda dodao da je situacija u kojoj neki novinari po svaku cenu jure senzacionalizam "pogubna".

"Natpisi poput 'Lukas pun olova, dajte nešto protiv bolova' doveli su do toga da se banditi hrabre. Taj klinac koji se motao oko moje zgrade sat i po vremena pre nego što sam došao, pa ponovo slučajno izašao iz stana kada me je i ranio, sigurno je posle pucnjave otišao kući, raširio knjigu i folirao roditelje da kao nešto uči, a sutradan se hvalio kako je upucao Acu Lukasa na ulici! Nevažno je potpuno što sam to ja, to je moglo bilo kome da se desi, i takvim slučajevima, ali i budalaštinama koje sam dan nakon izlaska iz bolnice čitao, mora se stati na kraj ".

Advokat Karličić zatim je pokazao novinarima tužbe podnete protiv tri beogradska lista, koja su "izmislila intervjue, i senzacionalističkim natpisima hrabrila bandite".

Lukas je najavio da očekuje odštetu od oko 20 miliona dinara, koju će uplatiti u humanitarne svrhe.

"Sa mnom je uvek sve moglo. Ja sam neko ko shvata da su zvezde i novinari potrebni jedni drugima, i nikada nisam tužio. Ovaj put, nakon pravljenja junaka od nekog bandita sa pištoljem, rešio sam da tužim svaki put. To će od sada biti način na koji ću komunicirati sa svakim ko napiše neku laž o meni. Ukoliko napišete da Aca Lukas ima rogove, neću se ljutiti, sve dok to možete da dokažete - slikajte rogove! ".

Lukas je svoj dosadašnji odnos sa novinarskom branšom opisao kao korektan, ali ipak nakon nemilog događaja je, u svom maniru, rekao: "Gaji prase pa ga zakolji za Božić".

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:13:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.058 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.