Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:36:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ranjen pevač Aca Lukas  (Pročitano 13763 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ne, pazi, ako ga Sasa Curcic brani, to je vec nesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Ne, pazi, ako ga Sasa Curcic brani, to je vec nesto.


Чуј нешто, то је ''врх брате''.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson k310i
Какви су све ђилкоши не би ме чудило да је све исценирано како би се опет нешто чуло о њему.Пошто му је опала популарност ајде мало да се врати у живот.Каква смо ми земља кад оваквим стварима дајемо на важности.Боли ме стојко за њега.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Stajao je na metar i po, dva od mene. Imam utisak da je bio u panici kada me je ugledao. Video sam da drži pištolj, povikao sam: Šta je?! Pucao je. Prvi metak me je promašio, a drugi pogodio u nogu. Ja sam čak onako ranjen potrčao za njim. Počeo je da beži, sapleo se… Nisam više mogao da trčim za njim jer je noga počela da me boli.

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung i5700 + D880
Какви су све ђилкоши не би ме чудило да је све исценирано како би се опет нешто чуло о њему.Пошто му је опала популарност ајде мало да се врати у живот.Каква смо ми земља кад оваквим стварима дајемо на важности.Боли ме стојко за њега.....

Cenim da malo preterujes. Ako nekome ne treba reklama i nekakvo dizanje popularnosti, onda je to on... Covek puni sva mesta u kojima gostuje, bilo to u Beogradu, Garmispartenkirhenu ili Malom Idjosu. Jednostavno, dobro peva to sto peva, napravio je neko ime i to je to. Dizanje popularnosti treba npr. Karleusi i jos nekim sisotresaljkama koje se vuku po estradi godinama a niko ne zna kako, jer najvise sto uspevaju je da povremeno napune diskoteke kod gazda Djoke u Menhengladbahu ili gazda Radojice u Bisofshofenu.

Sad ispada da ga ja nesto branim a zapravo sam prilicno ravnodusan, s tim sto bi mi ipak bilo malo zao da su ga koknuli.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.19
Mafija nije otkupila moje dugove

BEOGRAD - Stajao je na metar i po, dva od mene. Imam utisak da je bio u panici kada me je ugledao. Video sam da drži pištolj, povikao sam: Šta je?! Pucao je. Prvi metak me je promašio, a drugi pogodio u nogu. Ja sam čak onako ranjen potrčao za njim. Počeo je da beži, sapleo se… Nisam više mogao da trčim za njim jer je noga počela da me boli. Otišao sam kući i pozvao hitnu pomoć - priča Aca Lukas ekskluzivno za „Blic“ dva dana nakon što je ranjen ispred svog stana u Gandijevoj ulici u Beogradu. Odlaže štake i kroz smeh kaže: „Mogu i bez ovoga, super se osećam.“

- Pročitao sam i to da poznajem napadača, ali krijem njegovo ime. Kako da ne! Verovatno se legitimisao, rekao: “Zdravo, ja sam taj i taj, sad ću da pucam u tebe!” Odvratne su mi te glasine o tome da sam ja u kandžama mafije. Mediji su više pisali o ovome nego o mom koncertu u prepunoj “Areni”. Tužno je to što sam interesantniji kada sam ranjen.

Da li ste saznali ko je pucao na vas?
- Nemam predstavu. Ovih dana razni tabloidi pišu gluposti, dovode me u vezu sa klanovima. Jedini klan za koji sam čuo jeste “Kju Kluks Klan”.

A zemunski klan?
- Dovode me u vezu i sa zemunskim i nekim novobeogradskim… To su gluposti! Ja poznajem puno ljudi. Dugova više nemam, iako bi mnogi voleli da ih imam. A i da ih imam - moji su. Siguran sam da je na mene pucao klinac koji je hteo da mi ukrade kola.

Nije bila sačekuša?
- Da je bila sačekuša znali bi za moje kretanje. Ja sam te večeri potpuno neplanirano izašao. Moglo je da se desi da ne izađem uopšte. I šta bi onda bilo? Čekali bi celu noć? Tako se sačekuše ne prave, koliko ja znam.

Zbog čega u tom trenutku niste imali obezbeđenje koje inače ide sa vama?
- Pa upravo zato što nisam planirao da izađem iz kuće. Neki papir mi je stigao iz Nemačke na adresu moje majke, pa sam krenuo da ga uzmem.

Priča se da je reč o nekom zaostalom dugu koji još niste vratili pa su vam pucali u butinu da bi vas opomenuli.
- Vidi, to je tako nelogično da nemam reči. Da sam nekome dužan on bi gledao da budem što zdraviji da bih radio, zaradio i vratio pare. Zar ne? Ne bi me ranio da ne mogu da radim. Drugo, nikada nisam nikome rekao: “Ko ti j..e mater, neću da ti vratim pare”. Nisam ni imao takve dugove. Kada sam pre nekoliko godina bio u kockarskim problemima ljudi koji su mi tada pomogli su moji prijatelji. I njima sam to vratio jer su mi pomogli kao drugari. A sve što se priča su budalaštine koje šire mali miševi i ološ koji nema svoj život nego se bave mojim.

Jeste li čuli da se priča da u istoj zgradi u Gandijevoj živi Novak Buha, brat Ljubiše Buhe Čumeta, koji je navodno otkupio vaše dugove pa sada radite za njega?
- (smeh) Čovek živi u Surčinu! To su budalaštine. Ja radim samo za sebe i isključivo za sebe! Novaka Buhu poznajem odlično i dobar mi je prijatelj, a ta priča je takva budalaština! To su gluposti. Ti koji to pričaju su bednici. Jeste, imao sam dugove. Moji su, pa šta!

A to da vam je mafija dala novac da vratite dugove, pa sada njima dugujete…
- Ma, kakva mafija?! Pa ja ću na kraju shvatiti da je Kosovski boj bio: trojica protiv trojice. Mi Srbi smo takvi mitomani da ću stvarno da pomislim da nije bilo hiljade i hiljade vojnika sa obe strane, već da je Kosovski boj bio tri na tri. Gledajte film “Goti”, to je mafija.

Niste krili da ste se družili sa Legijom i Spasojevićem?
- Družio? Poznavao. A poznajem i dan danas. A ko ne poznaje nikog iz tog miljea? I pevao sam im. Pevao sam svakome ko bi došao da me sluša ili ko je platio da pevam na privatnoj proslavi. Ja sam pevač, to mi je posao. A koji pevač nije pevao? Cela estrada peva. I šta sad, ja sam taj?! To su gluposti koje me više i ne pogađaju. Pogodilo me je samo to, u ovoj situaciji kada sam ranjen, što se niko nije zapitao:”Ljudi, zašto pucaju na umetnike, zašto pucaju na sportiste…” Ubili su Harisa Brkića, niko nije pisao o tome. U ovoj zemlji se puca na sve i na svakoga. Tako je mogao da izađe i bilo ko drugi iz te zgrade i da njega rane, ako su njegova kola krali.

Da li ste vi kriminalac? I da li se bavite nekim ilegalnim poslom?
- Pa valjda znaš ko sam. Da li uzimaš intervju od Ace Lukasa estradnog umetnika ili..? Jedini problem koji sam imao sa zakonom jeste što sam za vreme akcije “sablja” nosio pištolj bez dozvole. I tada sam namešten, al’ nema veze. Eto, četiri meseca sam robijao zbog oružja bez dozvole, a je l’ vidiš šta mi se desilo kada ne nosim više oružje bez dozvole?!

Osećate li se bezbedno posle ovoga ili imate strah?
- Nemam razloga ni pre ni posle ovoga da se osećam bezbedno, jer u ovoj zemlji niko ne može tako da se oseća. Ni ti, ni ja, niti bilo ko. Ako neko hoće da nešto pametno zaključi to je da se, posle ovoga, ni jedan građanin ne može osećati bezbedno. Pišu o kandžama mafije, ljudi se usmeravaju u pogrešnom smeru. Kakva mafija?! Nema mafije u ovoj zemlji. Ulice su pune razbojnika, ljudi na ivici dna, taloga… Deca koja nemaju pare da sebi kupe patike idu ulicom, nose pištolje, pucaju u ljude... O tome treba pisati. Jesam li ja kriv što je neko u mene pucao? Jesam li zbog toga u kandžama mafije? Pucali su na mene slučajno. Što imam dobar auto? Pa, šta, je l’ treba da vozim fiću da niko ne bi pucao na mene?! Ja radim svoj posao i plaćam porez, a vidim da ga za džabe plaćam.

Tvrdite da nije zbog dugova?
- Ne! A sve i da sam dužan i da su zbog toga na mene pucali, zar je normalno da se u ovoj zemlji puca na ljude? I šta sada ako kažem: da imao sam dug, jedan veliki dug, hoće li neko onda da odobri što je pucano na mene i da kaže: “Pucaj, bravo majstore!” Ja nisam kriv što sam upucan sve i da sam dužan, a nisam. Ne živimo valjda na divljem zapadu? Ali narod je takav, pa traži krivicu u Aci Lukasu: “Jeste, i treba da bude upucan!”. Na stranu što ništa nisam kriv. Nemam u glavi ni jednu situaciju da sam napravio nekada nešto zbog čega bi mi se ovo desilo.

Lukasa ponovo saslušavaju u policiji
BEOGRAD - Ko je i zašto, u utorak uveče na parkingu u Gandijevoj ulici ranio popularnog folk pevača Aleksandra Vuksanovića - Acu Lukasa još nije utvrđeno, a policija detaljno ispituje sve njegove privatne i poslovne kontakte i najavljuje novo saslušanje pevača. Razgovarano je s Lukasom, stanarima zgrade u kojoj živi i ispred koje je ranjen, njegovom verenicom i poznanicima, ali njihove izjave i zapažanja za sada nisu pomogle u rasvetljavanju napada i hapšenju osumnjičenog.Lukas u svojoj prvoj izjavi policiji, koju je dao još u bolničkom krevetu, tvrdio da ne poznaje napadača i da su davna prošlost problemi i dugovanja u vezi poroka - droge i kocke.
- Iako Lukas tvrdi da ranjavanje nije povezano s njegovom porocima i dugovima, već iza svega stoji kradljivac kola, istraga ne odbacuje mogućnost da je u popularnog pevača pucano zbog nekih neizmerinih obaveza iz „pređašnjeg” života - kaže sagovornik „Blica” blizak istrazi.
I Lukas je u medijima pomenuo da mu jedno vreme dug bio veći od pola miliona evra, ali manji od milion. Pominjalo se da su neki ljudi, povezani s krimi-krugovima, otkupili taj dug, kao i da je zauzvrat u obavezi da im daje zaradu od koncerata, koja inače nije mala za prilike u Srbiji. Među onima koji su, navodno otkupili njegov dug pominjao se i vođa jednog od beogradskih klanova, ali i osobe koje su nekade bile povezane s moćnim „zemunsko-surčinskim” gangom. Pričalo se i da se Lukas u Gandijevu iz Krunske ulice, pre nešto više od tri meseca preselio da bi bio pod „budnim okom” jednog od tih ljudi, koji u blizini takođe ima stan.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 3Gs
Aca Lukas u javnosti - poruka neprijateljima



Četiri dana nakon što je ranjen u nogu, folk pevač Aca Lukas pojavio se u javnosti i to u televizijskoj emisiji "Zvezde Granda" na Televiziji Pink!

Vlasnik Grand produkcije Saša Popović pozvao je Lukasa da bude član žirija tokom takmičenja za nove Zvezde Granda, a pevač se nije dvoumio. Poruka je jasna - živ sam i zdrav i ne možete mi ništa!

"Tu sam, kao što vidite, mogu da ustanem, nisam nimalo skraćen", rekao je Aca Lukas i potom odbacio štake i ustao sa stolice.

"Ima poruku za one koji me vole - gledaćete me još! A onima koji me ne vole, poručujem - gledaćete me još duže", poručio je jedan od najpopularnijih folk pevača na Balkanu.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.19
Odma se dig’o

Kakav je profesionalac folker Aca Lukas, govori i podatak da se pojavio u žiriju za „Nove zvezde Granda“, iako je u utorak ranjen hicima iz vatrenog oružja.
Na veliko zadovoljstvo muških kandidata i publike u studiju koja ga je dočekala ovacijama, Lukas je u pratnji menadžera došao u studio u Košutnjak. On je uz Džeja Ramadanovskog, Sinana Sakića, Dragana Brajovića Braje i Jelene Tomašević komentarisao buduće zvezde koje su se u subotu veče takmičile za prolaz dalje.

Poznat kao tip bez dlake na jeziku, Lukas je na oduševljenje prisutnih bio izuzetno realan i objektivan, tako da je takmičarima, koliko toliko, ukazao na postojeće greške i pomogao im da ih isprave. S obzirom na to da je u emisiju došao pomoću štaka, Aca nije mogao da otpeva svoju pesmu, ali je publici obećao da će to uraditi sledeće subote, kada će ponovo biti u žiriju. Dragan Brajović Braja, u svom prepoznatljivom stilu, oštrom, ali pravičnom, budućim zvezdama sugerisao je na pevanje, a posebnu pažnju skrenuo je Milanu Topaloviću. Kao što se i očekivalo, pevačica Jelena Tomašević bila je veoma uzdržana i hvalila je sve kandidate.

Ipak, najveći šou napravio je Džej Ramadanovski, koji je to veče bio u elementu, pa je kandidate, u stilu dorćolskog šarmera, pošteno „isprozivao“, ali sa dozom humora i prijateljskog saveta.


Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Cenim da malo preterujes. Ako nekome ne treba reklama i nekakvo dizanje popularnosti, onda je to on... Covek puni sva mesta u kojima gostuje, bilo to u Beogradu, Garmispartenkirhenu ili Malom Idjosu. Jednostavno, dobro peva to sto peva, napravio je neko ime i to je to.
Кад је последљи пут гостовао негде и сл....Врло добро знам шта се ради на естради као и медијима..Ја једноставно не верујем у ове приче и крај.Као и што не верујем скандалу кад каже да је усликао неку тамо како јој се види оно...Јест како да не  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Gde je gostovao Aca Lukas? Hmmm druze...mora da se salis  Smile

Vidi, kada procitam "vrlo dobro znam sta se radi na estradi"..jasno mi je koliko sati ima  Smile Mozes ti da ne verujes koliko hoces, covek ima nastupe bar 2 puta nedeljno, koncert u Areni-punoj kao oko, nova godina na Sajmu-prepunom, Badnje vece - u Crnoj Gori, Srpska nova - Jagodina..Njegova su gostovanja jako skupa, nastupa sa celim bendom koji nije nimalo jeftin, a opet se gazdama isplati da ga zovu..Kako?

Dal ti se svidja to sto Lukas radi, tvoj je problem..al da zato sto ti se ne svidja - omalovazavas, nije lepo  Smile
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:36:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.