Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:51:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ku Kux Klan i David Duke  (Pročitano 11216 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One

Imam argumente, ali ja ne mogu da vodim ozbiljnu diskusiju sa covekom koji je deklarisani rasista. Nema svrhu, ti si ispranog mozga, imas te svoje izvitoperene stavove i sta god ja napisao a svi do jednog na planeti potvrdili da je to tako, ti bi i dalje bio rasista i rekao da svi na svetu ljudi, do poslednjeg ucestvuju u judeo-liberalnoj zaveri a ti si jedini koji to vidis.


 ja sam vrlo otvoren za sve tvoje argumente ,samo ti josh uvek nisi izneo nijedan  Smile . naprotiv , ja bih rekao da ti odbijash sve argumente koje ja napishem , upravo zbog toga shto si mentalno programiran da verujesh u stvari koje ne postoje  Smile .

Eto, potvrdjujes moje reci. Tebi treba par meseci zivota negde u Bronxu, malo da iz drugacije perspektive sagledas te tvoje zavere i stavove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One


Eto, potvrdjujes moje reci. Tebi treba par meseci zivota negde u Bronxu, malo da iz drugacije perspektive sagledas te tvoje zavere i stavove.

ljudi koji zive u crnachkim cetvrtima zele shto pre da seudalje odatle (i to ne samo belci ,nego i malo uspeshniji crnci  Smile ) . chak i same vodje crnaca priznaju da njihova zajednica ima problema sa nasiljem , kriminalom , neodgovornoscu , drogama ...

A to govori da su inferiorniji  Smile

nego, sta si ti zavrsio, sta radis, kolika ti je plata, jesi mrdao negde iz grada, zemlje? Zalosno je ali takodje istinito da umnogome socijalni status utice i na razmisljanja uopste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
ma siroma ja ,mentalno sam zaostao ....  Smile nego evo ti josh jedan citat . ovaj je iz usta dzesija dzeksona crnca i borca za "crnachka prava" ,poznatog kod nas po tome shto je dolazio da moli za ona 3 americhka zarobljenika 1999 kod slobe :

There is nothing more painful to me … than to walk down the street and hear footsteps and start thinking about robbery, then look around and see somebody white and feel relieved. — the Reverend Jesse Jackson, as quoted in US News, 3/10/96  Smile Smile

Opet ovaj navod nema tezinu... covek govori o realnosti crnackog zivota u USA, o nemanju sanse za normalnijm zivotom pa se stoga okrecu kriminalu. Cinjenica je da je veci broj kriminala od strane crnaca, sto ne govori nista o njima kao ljudima i inferiornosti.  Tom slucaju bi mi bili crnci evrope, posto od nas evropljani imaju isti takav strah.

Nisam ja rekao da si mentalno zaostao i nema potrebe da skreces sustinu, sto ne menja cinjenicu da si preskocio da odgovoris na postavljeno ti pitanje.  Smile
« Poslednja izmena: 17. Maj 2009, 15:18:04 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Izgubljen među kvadrilionima nebitnih informacija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1330
Zastava Negde iza sedam brda,sedam gora,sedam mora...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Philips 
Ne vredi pričati sa rasonalistom,idi na Stormfront i tamo širi mržnju,nemoj da nam kvariš Burek!

Evo citata koji tebi odgovarajuhttp://thinkexist.com/quotes/with/keyword/racist/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Taj namig i prica o gastarbajterima imaju koju svrhu? Sustina je da je uvek i u najvecem broju srpska i albanska ekipa bila u zaristu svih kriminalnih desavanja po evropi. I zbog toga kao i zbog ratova ljudi imaju ili strah ili veliku dozu rezevre i skepse prema nama. A da bi se u to uverio moras malo i van granica.  Smile

Nego, ne rece mi, sta si zavrsio, radis li gde, koliko si placen, jesi putovao gde van ove zemlje?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Citat
Nego, ne rece mi, sta si zavrsio, radis li gde, koliko si placen, jesi putovao gde van ove zemlje?  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Izgubljen među kvadrilionima nebitnih informacija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1330
Zastava Negde iza sedam brda,sedam gora,sedam mora...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Philips 
Bf,u tom postu sam hteo da pokažem koliko su rasisti bolesni da sebe hvale u mržnji.

A ti još ne odgovori coolrunneru,normalnom čoveku koji pokušava da sačuva ljudska prava na ovom forumu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
А коме се та права одузимају, па Ранер покушава да их сачува??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
А коме се та права одузимају, па Ранер покушава да их сачува??

Hmmm, valjda se i Ранер nesto pita  Smile

Niko ih nece oduzeti jer ne moze, ali je cinjenica da bi ljudi kao BF to uradili. Ja ne cuvam prava posto su ona vec tu, ali ne dozovljavam da ovakvi rasisticki stavovi budu jedini koje bi ljudi mogli da procitaju na forumu.

Stoga moja diskusija nije sa BF-om posto ona nema svrhu, vec da neko ko dodje moze da vidi i normalniju stranu price.

Citat
Nego, ne rece mi, sta si zavrsio, radis li gde, koliko si placen, jesi putovao gde van ove zemlje?  Smile

 Smile

ne budi smijeshan ....  Smile

Nego, ne rece mi, sta si zavrsio, radis li gde, koliko si placen, jesi putovao gde van ove zemlje?   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Bf,u tom postu sam hteo da pokažem koliko su rasisti bolesni da sebe hvale u mržnji.

 A ti još ne odgovori coolrunneru,normalnom čoveku koji pokušava da sačuva ljudska prava na ovom forumu.

Termin ljudska prava su prevelika...ne mogu da ih sacuvaju mnogo vece organizacije a ne jedan pojedinac.
Medjutim ljudsko pravo na izbor se zaboravlja, moj je izbor dal cu mrziti crnce, belce, japance ili marsovce...pod kojim terminom ce neko staviti moj izbor je sasvim druga stvar!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:51:23
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.